HMB 4500 100 kapslí

Tip
Značka: Nutrend
495 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

HMB - hydroxymethyl-butyrát. V těle vzniká pomocí esenciální aminokyseliny L-leucinem. Je to velmi účinná látka, která se může kombinovat s kreatinem pro lepší využitelnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nutrend HMB 4500 je hydroxymethyl-butyrát a v těle ho napomáhá tvořit esenciální aminokyselina L-leucin. Je to velmi účinná látka, která se může kombinovat s kreatinem pro lepší využitelnost.

 

DÁVKOVÁNÍ:

Celková denní dávka je pro sportovce do 90 kg 4 kapsle denně, nad 90 kg 5 kapslí denně. Tréninkové dny: jedna polovina denní dávky cca 30 - 60 minut před tréninkem a druhá polovina po tréninku. Netréninkové dny: jedna polovina denní dávky ráno cca 30 minut před snídaní a druhá polovina cca 30 minut před obědem.

Pro zvýšení maximálního účinku doporučujeme používat v cyklech. 4 týdny používejte pravidelně každý den a následující 4 týdny produkt nepoužívejte. Po uplynutí této pauzy můžete produkt opět začít používat.

Dle doporučeného dávkování postupně polkněte kapsle a zapijte dostatečným množstvím vody. Nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje. Kapsli nekousejte! Po otevření skladujte při teplotě do 25 °C a spotřebujte do 3 měsíců.

 

NUTRIČNÍ HODNOTY:

  Ve 100 g
V 5 kapslích
3-hydroxy-3-methylbutyrát vápenatý 87 g
5355 mg
  Z toho 3-hydroxy-3-methylbutyrát (HMB) 73 g 4500 mg

 

 

SLOŽENÍ:

3–hydroxy–3–methylbutyrát vápenatý, želatinová kapsle (želatinová kapsle, barvivo oxid titaničitý).

 

UPOZORNĚNÍ:

Určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti! Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

 

 

 

5
4x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 9.12.2017
Používám dle doporučení společně s kreatinem a již po dvou týdnech jsou výsledky viditelné co se týče síly i růstu svalů - jsou vyloženě na pohled plnější.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

nutrend_logo123

Společnost NUTREND je českým výrobcem sportovních doplňků výživy a potravin pro aktivní životní styl. Oblast sportovní výživy zaujímá v sortimentu společnosti NUTREND významný podíl. Velký důraz je kladen na vysoce účinné a přitom zcela legální složení všech produktů. Adresa: NUTREND D.S., a.s., Chválkovice 604, 779 00, Olomouc, Česká republika.