Podpěry na kliky Power Push Up Pro PS 4022

349 Kč
Skladem (ihned k odeslání)

Podpěry na kliky Power jsou velice dobrý prostředek nejen na posílení svalstva hrudníku, zad, bicepsů a tricepsů, ale i na posílení břišních a hýžďových svalů. Pouhou změnou polohy podpěry zapojíte naprosto jinou svalovou oblast. Podpěry na kliky můžete využít jak na cvičení doma, tak také v posilovně nebo v tělocvičně. Kliky dodávány v páru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Power System podpěry na kliky jsou velice dobrý prostředek nejen na posílení svalstva hrudníku, zad, bicepsů a tricepsů, ale i na posílení břišních a hýžďových svalů. Pouhou změnou polohy podpěry zapojíte naprosto jinou svalovou oblast. Podpěry na kliky můžete využít jak na cvičení doma, tak také v posilovně nebo v tělocvičně.

Podpěry na kliky power jsou pokryta protiskluzovou pěnou, která Vám zajistí dokonalý komfort během cvičení. Podpěry na kliky využijí jak všechny věkové skupiny, tak se uplatní téměř ve všech typech tréninků. Podpěry na cvičení kliků jsou baleny v páru.

 

PARAMETRY:

  • podpěry na kliky pro posílení svalstva hrudníku, zad, bicepsů a tricepsů, břišních a hýžďových svalů
  • pevná a stabilní konstrukce 
  • komfortní neoprénový potah rukojetí
  • kompaktní a snadno přenosné provedení
5
3x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ER Avatar autora | 3.8.2018
Spokojená, používám u domácího tréninku a tam se podpěry na kliky určitě hodí, já osobně je využiji hodně.
5
RK Avatar autora | 21.10.2017
civčím pouze doma a toto je jedna z pomůcek, které použím, kliky na podpěrách jsou trošku jiné, určitě příjemnější a jsem s výrobkem spokojen
Nevyplňujte toto pole:
RM Avatar autora 18.3.2018 14:46
Výborná domácí cvičení pomůcka. Kliky se s podpěrami cvičí lépe. Člověka i donutí cvičit je víc, používám asi měsíc a udělám jich 3 x víc než na začátku, takže maximální spokojenost.
Odpovědět

Power System

 

Power system se zaměřuje na kvalitní, sportovní příslušenství. Patří mezi ně opasky, rukavice, bandáže a veškeré příslušenství pro fitness a kulturistiku. Adresa výrobce: Ariana Sports s.r.o. , Roztylské nám. 2619/46, 141 00 Praha 4