Kreatin-ethyl-ester (CEE)

Inovativní forma kreatinu (Kreatin ethyl ester), která je navržena tak, aby zlepšila jeho absorpci a biodostupnost, což umožňuje rychlejší a efektivnější vstřebávání v těle. Kreatin ethyl ester je oblíbený mezi sportovci a fitness nadšenci díky své schopnosti podporovat výkon, sílu a rychlost regenerace během intenzivního tréninku.

3 položek celkem
cee 125cps
573 Kč

Zdokonalená forma kreatinu v kapslích - esterifikovaný kreatin. Vyznačuje se velmi dobrou stabilitou a perfektní...

02083001
betabolix amix
Tip
329 Kč

Kreatin Ethyl Ester v kombinaci s Beta-Alaninem (CarnoSyn®) do objemové přípravy. Produkt je vhodný pro osoby, které...

02085031
cee 125cps
305 Kč

Zdokonalená forma kreatinu v kapslích - esterifikovaný kreatin. Vyznačuje se velmi dobrou stabilitou a perfektní...

02083005

Kreatin ethyl ester: zvyšte sílu a výdrž během tréninku

Kreatin je zdroj buněčné energie (ATP). Sportovci jej užívají v případě, že chtějí podpořit růst svalové hmoty a zvýšit svůj výkon. V této kategorii najdete suplementy, které obsahují kreatin v esterifikované formě – ta se vyznačuje několikanásobně vyšší vstřebatelností a minimem vedlejších účinků (např. nezadržuje vodu).

Další výhoda, kterou kreatin-ethyl-ester má, je ve srovnání s kreatinem monohydrátem poloviční dávkování, což určitě oceníte. Je jen na vás, zda sáhnete po čistém CEE, nebo se rozhodnete doplňovat ho spolu s beta-alaninem, jenž podporuje vytrvalost a zvyšuje odolnost vůči vyčerpání.

Produkty, které na našem e-shopu naleznete, pochází od top značek na fitness trhu (např. Amix). Pro jejich kvalitu je užívají opravdoví profesionálové, mezi něž se můžete zařadit i vy. Za skvělé ceny u nás pořídíte také další doplňky stravy pro zvýšení síly.