Chrániče

4 položek celkem
sada chráničů modré 1
213 Kč

Sada chráničů Spokey BUFFER II je nepostradatelným prvkem vybavení každého malého skatera. Je ideální volbou pro...

K940915
dětské chrániče růžové 1
299 Kč

Skládá se ze 3 párů chráničů, které chrání zápěstí, lokty a kolena dětí před odřením a zraněním. Sada...

K940926
dětské chrániče žluté 1
299 Kč

Skládá se ze 3 párů chráničů, které chrání zápěstí, lokty a kolena dětí před odřením a zraněním. Sada...

K940930
Shield růžová sada chráničů
Akční nabídka
196 Kč

Cyklistické chrániče pro děti se hodí spíše k dívkám, protože jsou v pestré růžové barvě. Růžové chrániče obsahují...

K922157

Chrániče na kolo, brusle či adrenalinové sporty jsou velice důležité a jsou prevencí proti zranění. Při těchto aktivitách hrozí tvrdé pády a někdy jsou zranění opravdu ošklivá. Proto dbejte na to, aby jste byly vy či vaši nejbližší 100% jištění a měli záruku, že se vrátíte vždy v pořádku. V nabídce máme kvalitní a pohodlné chrániče všeho druhu. Výhodné kompletní sady chráničů na lokty, kolena a zápěstí se rozhodně vyplatí. U nás naleznete i ochranné páteřáky či kalhoty s bezpečnostními prvky. Navlékněte si bezpečnostní chrániče, vezměte si z některých našich perfektních dopravních prostředků a vyrazte na nějakou hezkou stezku či pěkný výlet. 

Jak vybrat chrániče?

Velikost chráničů se volí dle velikosti oblečení, ale vždy to nemusí být pravidlem, také záleží na tom, zda jedinec nemá větší ruce, nohy či zápěstí. Měli by sednout přesně. Vždy je lepší mít chrániče tak akorát či malinko větší, než aby byly těsné a někde tlačily. Samozřejmě nesmí být zase větší, aby nesjížděly.

Dalším bezpečnostním aspektem je kvalitní ochranná přilba, která mnohdy dokáže i zachránit život. Mrkněte na naše příjemné a pestré přilby ZDE