Tribulus Terrestris 90 kapslí

ZdarmaZdarma 777 Kč –13 %
Nejsilnější bulharský tribulus na trhu.
777 Kč –13 % 675 Kč
Skladem

Originální bulharský Vemoherb Tribulus Terrestris s garantovaným obsahem 60% protodioscinu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální bulharský Vemoherb Tribulus Terrestris s garantovaným obsahem 60% protodioscinu.
 
Produkt je pravidelně v každé šarži (před uvolněním k prodeji) testován na nepřítomnost hormonů a prohormonů v akreditované laboratoři.

Hlavním benefitem originálního bulharského VemoHerb Tribulus je vysoký obsah steroidního saponinu Protodioscinu (standardizace na 60%), což je v současné době v rámci celosvětového měřítka jeden z nejsilnějších dostupných extraktů z obsahem Protodioscinu na trhu (POZOR – nezaměňovat s celkovými saponiny!) Standardizovaný obsah Protodioscinu je garancí nízkého obsahu ostatních méně účinných saponinů jako je Protogracilin a další, dále je limitován obsah flavonoidů ( vždy pod 10% ) a taninů ( vždy pod 10% ).

 
 
vemoherb tribulus
 
 
 
 
 
Originální  bulharský Tribulus - skutečná garance účinku

Ne každý ví, že Tribulus Terrestris je rostlina, kterou můžeme nalézt v několika částech světa, jako jsou USA, jižní Amerika, Mexiko, Španělsko, Indie, Čína a Bulharsko. Ještě méně je veřejnosti známo, že bulharský Tribulus má úplně jiné vlastnosti, než Tribulus z ostatních částí světa. Originální bulharský Tribulus obsahuje 40-60x vyšší množství Protodioscinu v sušině oproti Tribulusu z ostatních částí světa. Z tohoto důvodu je také bulharský Tribulus jako surovina několikanásobně dražší.  Uvedený rozdíl ve složení je dán odlišným genotypem rostliny, obdobím sklizně atd. Proto je také např. činský nebo indický tribulus využíván k odlišným účelům jako je diuretické působení atd.  U těchto produktů není garantován obsah Protodioscinu, ale jsou obvykle uváděny pouze celkové saponiny, protože obsah Protodioscinu je minimální.

 
Jak poznám originální bulharský Tribulus?

V současné době existují v Bulharsku pouze dva hlavní producenti nabízející extrakty s vysokým obsahem  Protodioscinu: VemoHerb Tribulus (60% Protodioscin ) a Sopharma Tribestan ( průměr 54-55% Protodioscin/Protogracilin ). Společnost Vemo99 Ltd. ( 1996 ) je držitelem speciální technologie na extrakci Tribulus Terrestris s garantovaným obsahem 60% čistého Protodioscinu.

 
POZOR – nikdy nezaměňujte obsah čistého Protodioscinu s  obsahem celkových saponinů. Saponiny jsou pouze všeobecným pojmem, takže např. i 95% extrakt s obsahem saponinů, může obsahovat pouze 1,5% Protodioscinu! Důvodem je zmíněný původ suroviny.
 

 

VemoHerb Tribulus Terrestris je nově dostupný ve veganské kapsli.

 


dávkování

Základní dávka je 3 – 6 kapslí denně ve třech dávkách po 1-2 kapslích. Zapijte dostatečně vodou.


Další možnosti dávkování - silové sporty a kulturistika: 8-týdenní kůra

VemoHerb Tribulus je doporučováno dávkovat v osmitýdenních kůrách s dvoutýdenní přestávkou. Plná denní dávka je 10-15 mg na 1kg tělesné hmotnosti, rozdělená do tří dávek během dne.

Pokud je Vaše hmotnost například 80kg, je Vaše dávka 800 – 1200mg denně = 4 – 6 kapslí denně, to znamená 3 x denně 1-2 kapsle.

Pokud je Vaše hmotnost například 100kg, je Vaše dávka 1000 – 1500mg denně = 6 – 8 kapslí denně, to znamená 3 x denně 2 - 3 kapsle.

Po ukončení osmitýdenní kůry, doporučujeme dvoutýdenní přestávku, následně  doporučujeme celý cyklus zopakovat.

 


nutniční hodnoty

   1 kapsle
Standardizovaný extrakt Tribulus Terrestris s obsahem 60% futostanolového saponinu (Protodioscin)
 200mg
Energetická hodnota  je nižší než 50kJ / 12kcal  

 složení

1 veganská kapsle obsahuje: Tribulus Terrestris extrakt, další složky (250 mg): mikrokrystalická celulóza, protispékavé látky stearan hořečnatý a fosforečnan vápenatý.

 

upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

 


HODNOCENÍ FITNESSPROTEBE.CZ:  

Tribulus Terrestis od Vemoherbu nabízí výrazně lepší parametry, než podobné produkty od jiných výrobců. To byl důvod, proč jsme se rozhodli zařadit do nabídky právě Vemoherb a jiné úplně vyřadit. Hlavní výhodou je vysoký obsah protodioscinu, kterého tento tribulus obsahuje 60%, což je hodnota která je nezvykle vysoká. Tribulus od Vemoherbu u nás patří dlouhodobě k nejprodávanějším produktům v našem obchodě, zákazníci jej nakupují opakovaně, což jasně svědčí o jeho funkčnosti a spokojenosti zákazníků.

 

KLADY 

  • výrazně nejsilnější tribulus terrestris na trhu
  • testováno na nepřítomnost hormonů a prohormonů v akreditované laboratoři
  • vhodný i pro vegany

 

ZÁPORY

  • nemá

 

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora 14.3.2018 20:32
Dobrý den, má smysl brát tribulus v 18 letech?
Odpovědět
Avatar autora 14.3.2018 20:37
Dobrý den, určitě to neuškodí, ale význam to má především až ve vyšším věku, kdy začne klesat hladina testosteronu v těle. Doporučuji se zaměřit spíše na jiné produkty, které pro Vás budou mít větší význam.
Avatar autora 10.2.2018 16:16
Dobrý den, četl jsem, že tribulus je vhodný především až po 30. roku, má nějaký smysl brát ho v 27 letech nebo je to spíš konkraproduktivní? Díky
Odpovědět
Avatar autora 10.2.2018 16:19
Dobrý den, ano, je to pravda. Tribulus opravdu nejvíce ocení osoby nad 30 let věku. Dřívější užívání není vyloženě kontraproduktivní, ale vzhledem k tomu, že v nižším věku je přirozená hladina testosteronu zpravidla na dobré úrovni, tak účinky nejsou tak citelné jako právě u starších osob. Záleží tedy na Vás, zda chcete produkt vyzkoušet. Samozřejmě každý je trochu jiný, tak účinky mohou být rozlišné.
Avatar autora 1.2.2018 20:40
Dobrý den, je možné používat tento tribulus společně se ZMA večer před spaním? Nebude tato kombinace nějak vadit? děkuji
Odpovědět
Avatar autora 1.2.2018 20:41
Dobrý večer, kombinace ZMA + tribulus je v pořádku, můžete užívat společně.
Avatar autora vemoherb vs nutrend 29.10.2016 19:13
Rád bych se zeptal na tento produkt ve srovnání s tribulusem od nutrendu. nutrend jsem zkoušel a byl jsem s ním relativně spokojený. nyní jsem dostal doporučení na tento, tak bych rád věděl, který je lepší.
Odpovědět
Avatar autora Re: vemoherb vs nutrend 29.10.2016 19:55
Dobrý den, tak tento tribulus od Vemoherbu je jedinečný vysokým obsahem účinné látky (protodioscin). Tímto se právě tento produkt liší od ostatních, kde skutečný obsah většinou nejde ani zjistit (a bude tedy velmi nízký). Když to shrnu, není na našem trhu tribulus, který by se Vemoherbu mohl rovnat. Pokud Vám ale funguje Nutrend, jak si představujete, nemyslím si, že je úplně nutné to měnit, když jste s výsledky spokojen.
Avatar autora Rostlinný nebo živočišný stearan hořečnatý? 22.6.2016 13:21
Dobrý den, uvádíte, že je nově dostupný i ve veganské kapsli. Zajímal by mě ještě původ stearanu hořečnatého, ten totiž může být živočišného i rostlinného původu. Ale většinou je původu živočišného, pokud není uvedeno jinak. Jelikož jsem vegan, je to pro mě podstatná informace. Děkuji.
Odpovědět
Avatar autora Re: Rostlinný nebo živočišný stearan hořečnatý? 23.6.2016 10:51
Dobrý den, tento tribulus od Vemoherbu je veganský, stearan hořečnatý je rostlinného původu. Pokud budete chtít, mohu Vám na to sehnat i certifikát.
Avatar autora Re: Re: Rostlinný nebo živočišný stearan hořečnatý? 23.6.2016 15:45
Děkuji moc za rychlou reakci. Jestli tedy mohu poprosit, ten certifikát by byl opravdu skvělý.
Avatar autora kombinace 13.6.2016 13:44
zdravím,je možná kombinace tribulusu s takz.anabolizery?(somatodrol,atd).Tribulus(jiný výrobce) užívám již delší dobu společně s Argininem,Maca,BCAA a zaznamenal jsem citelné zvýšení libida,ovšem svalová hmota vzrostla minimálně,ovšem s tím mám problém od dětství(brutální katabolický efekt).je mi 40 let.předem díky za odpověd.
Odpovědět
Avatar autora Re: kombinace 13.6.2016 14:07
Dobrý den, ano kombinovat to můžete. Konkrétně tento tribulus, je co se týče účinků, nejlepší na našem trhu, tak věřím, že budete spokojený, když Vám fungují i ostatní.
Avatar autora 9.6.2016 17:42
Zdravím, je možné kombinovat Reflex Creapure kreatin,Reflex BCAA a tento produkt Tribulus Terrestris ? .. nebo je nějaká lepší volba co by jste doporučil nebo naopak nedoporučil,, díky :)
Odpovědět
Avatar autora Re: 9.6.2016 18:00
Dobrý den, kombinace je naprosto v pořádku. Záleží jen na Vašich cílech. Konkrétně tyto výrobky jsou vhodné pro následující cíle...kreatin - zvýšení krátkodobého výkonu - síly, BCAA pro ochranu svalové hmoty a regeneraci, tribulus pro stimulaci tvorby testosteronu. Obecně všechny tři pro nárůst svalové hmoty. Všechny tyto přípravky jsou špičkou ve svých kategoriích, takže dají se jen doporučit.
Avatar autora 64 let 15.5.2015 22:25
Produkt jsem u vás zakoupil a zajímalo by mě vaše doporučení dávkování pro mého otce. Věk 64, váha 95, sporty: nohejbal 2x týdně + 1x týdně rychlá chůze 3-5km. Chtěl bych, aby produkt opravdu využil (pocítil změnu ve výkonnosti) ale zase jej nějak neohrozil na zdraví. Léčí se z vysokým tlakem, ale z dostupných informací jsem načetl, že tribulus tlak snižuje, což by mělo být v pořádku..? Díky za tipy
Odpovědět
Avatar autora Re: 64 let 15.5.2015 22:57
Hezký večer Patriku, dávkování je 3-6 kapslí denně (včetně dnů, kdy nesportuje). Vzhledem k tělesné hmotnosti doporučuji držet se na té vyšší hranici, tzn. pohybovat se kolem 5 kapslí za den. A rozložit do tří dávek. Produkt je vhodný právě hlavně pro ,,starší" osoby, kdy přirozená produkce testosteronu klesá. Co se týče vysokého tlaku, mělo by to být v pořádku, je to tak jak říkáte. Pro jistotu ale doporučuji poradit se s ošetřujícím lékařem. Přece jenom nevíme například jaké užívá léky. To právě bude vědět nejlépe ten lékař. Myslím, že tam problém nebude, ale jistota je jistota.
Avatar autora 28.3.2015 19:57
Dobrý den, užívám protein, vitamíny, bcaa a glutamin. Rád bych zkusil něco dašího, říkal jsem si, že by to mohl být právě tribulus. Chci se zeptat zda je možné ho kombinovat právě s těmi přípravky, co jsem psal, že užívám. díky za odpověd
Odpovědět
Avatar autora Re: 28.3.2015 20:44
Dobrý den, ano, uvedené produkty můžete klidně užívat současně.
Avatar autora 26.2.2015 05:55
Mám 15 let. Trochu cvičím. Můžu brát tribulus? Neublíží mi to?
Odpovědět
Avatar autora Re: 26.2.2015 09:11
Dobrý den, neublíží, ale to pro Vás celkem zbytečnost. Ve Vašem věku tělo začíná produkovat hodně testosteronu a tak je celkem zbytečné se to snažit podpořit tribulusem.
Avatar autora tribulus, kreatin, protein 11.1.2015 16:01
dobrý den, můžu kombinovat tribulus s kreatinem a protejnem?
Odpovědět
Avatar autora Re: tribulus, kreatin, protein 11.1.2015 16:10
Dobrý den, ano, tato kombinace je v pořádku.
Avatar autora 3.11.2014 17:28
K čemu vlastě tribulus přesně slouží?
Odpovědět
Avatar autora Re: 3.11.2014 21:14
Dobrý den, tribulus má pozitivní vliv na hladinu testosteronu. S tím samozřejmě souvisí nárůst síly, svalové hmoty atd. Tribulus má také pozitivní vliv na spermatogenezi a libido.
Avatar autora 19.6.2014 17:38
Zdravím, můžete mi poradit? díval jsem se u vás na víc tribulusů. Osobně bych volil tento jako nejlepší volbu. Můžete mi to potvrdit nebo je nějaká lepší volba? Ď
Odpovědět
Avatar autora Re: 19.6.2014 19:20
Dobrý den, určitě bych volil tento tribulus. Vybral jste správně.
Avatar autora 16.4.2014 18:55
Dobrý podvečer, známý mi doporučil tento tribulus, že je nejlepší. Díval jsem se a v nabídce máte i levnější. Jaký je v nich rozdíl? Předem děkuji za odpověď
Odpovědět
Avatar autora Re: 16.4.2014 19:48
Dobrý den, známý Vám poradil dobře;-) U tribulusu je nejdůležitější obsah protodioscinu, který má tribulus od Vemoherbu opravdu vysoký. Většina výrobců tento údaj vůbec neuvádí a tak vůbec nevíte, jaký obsah je (pravděpodobně nebude nijak vysoký, protože pokud je, výrobce se s tím rád pochlubí).Tento produkt je jednoznačně dobrou volbou.
Avatar autora 10.3.2014 09:52
Zkoušel jsem tento i ten Forte od Vemoherbu, tento mi přišel o trošku lepší, ikdyž jsem to čekal naopak. Vracím se k tomuto.
Odpovědět
5
20x
4
24x
3
45x
2
8x
1
2x
Nevyplňujte toto pole:
Nejsilnější bulharský tribulus na trhu. Nejsilnější bulharský tribulus na trhu.
5
Avatar autora | 5.3.2018
Jednoznačně nejlepší tribulus, který se dá sehnat
Nejsilnější bulharský tribulus na trhu. Nejsilnější bulharský tribulus na trhu.
5
Avatar autora | 20.12.2017
Nemá chybu
Nejsilnější bulharský tribulus na trhu. Nejsilnější bulharský tribulus na trhu.
5
Avatar autora | 15.10.2017
Je to nejsilnejsi na trhu jiny jsem neskousel.
Nejsilnější bulharský tribulus na trhu. Nejsilnější bulharský tribulus na trhu.
5
Avatar autora | 8.7.2017
jednoznačně nejlepší tribulus, který je dostání. zkoušel jsem od nutrendu, amixu, trecu, survivalu ale rozdíl je opravdu znát a vyplatí se připlatit si za vemoherb
Nejsilnější bulharský tribulus na trhu. Nejsilnější bulharský tribulus na trhu.
3
Avatar autora | 19.5.2017
+ Doporučil mi ho kamarád pro lepší kondici.

Mám pocit, že se cítím o něco lépe, ale ten pocit není úplně markantní.

vemoherb_logo123

Bulharská společnost Vemo99 - specialista na vývoj a produkci standardizovaných, biologicky aktivních rostlinných extraktů, určených pro vrcholový sport. Všechny produkty jsou vyráběny v souladu s normami kvality ISO9001. Výrobní prostory a laboratoře jsou soustředěny ve dvou specializovaných jednotkách. Kneja - laboratoře pro produkci vysokoprocentních extraktů, Sofie - homogenizace a balení finálních produktů.