Beta Ecdysterone 95% 90 kapslí

897 Kč
skladem

Obsahuje vysokoprocentní 95% extrakt čistého Beta-Ecdysteronu, který je izolován z rostliny Leuzeae Carthamoides.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vemoherb Beta-Ecdysteron (95% extrakt) - základní stavební kámen silových sportovců východního bloku.

VemoHerb Ecdysterone obsahuje vysokoprocentní  95% extrakt čistého Beta-Ecdysteronu, který je izolován z rostliny Leuzeae Carthamoides. 

 

 

DÁVKOVÁNÍ:

Základní dávka je 2 - 4 kapsle denně ve třech dávkách po 1-2 kapslích. Zapijte dostatečně vodou. K využití maximálního efektu, je nutné udržovat denní příjem bílkovin minimálně na úrovni 2g bílkovin na 1kg hmotnosti.
 

Další možnosti dávkování:

Základní 4-týdenní kůra

VemoHerb Ecdysterone je doporučováno dávkovat ve čtyřtýdenních kůrách s dvoutýdenní přestávkou. Plná denní dávka je 5-10 mg na 1kg tělesné hmotnosti, rozdělená do tří dávek během dne.

Pokud je Vaše hmotnost například 80kg, je Vaše dávka 400 – 800 mg denně = 2 – 3 kapsle denně, to znamená 3 x denně 1 kapsle.

Pokud je Vaše hmotnost například 100kg, je Vaše dávka 500 – 1000mg denně = 3 – 4 kapsle denně, to znamená 3 x denně 1 - 2 kapsle.

Po ukončení čtyřtýdenní kůřy, doporučujeme dvoutýdenní přestávku, následně  doporučujeme celý cyklus zopakovat.

 

Silové sporty a kulturistika: 8-týdenní kůra - kombinace VemoHerb Tribulus & VemoHerb Ecdysterone

Týden 1 až 8 - VemoHerb Tribulus – stejné dávkování jako v základní 8-týdenní kůře pro VemoHerb Tribulus 

Týden 5 až 8 - VemoHerb Ecdysterone  - stejné dávkování jako v základní čtyřtýdenní kůře

 


NUTRIČNÍ HODNOTY:

   1 kapsle
Beta-Ecdysteron, extrahový z rostlin Leuzeae Carthamoides  233 mg
Energetická hodnota je nižší než 50 kJ / 12 kcal.  

 

 


SLOŽENÍ:

Želatinová kapsle, Leuzea Carthamoides suchý extrakt (95% Beta-Ekdysteron), plnidlo maltodextrin, stabilizátor fosforečnan vápenatý, protispékavá látka stearan hořečnatý. 

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje vyváženou pestrou stravu. Skladujte na suchém místě.

 

 

 

5
6x
4
0x
3
2x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MV Avatar autora | 6.4.2024
jednoznačně mohu doporučit
5
FB Avatar autora | 30.9.2022
Skvělá věc, asi není vhodný pro každého (hlavně pro začátečníky a mladé kluky), ale v mých letech (42) je užívání velmi dobré.
5
TH Avatar autora | 5.4.2018
Ecdysterony fungují výrobně, tady ty od vemoherbu tuplem. Za mě lepší než tribulus, ale nejlepší je to určitě zkombinovat.
5
JZ Avatar autora | 23.10.2017
používám ecdysterony v kombinaci s tribulusem taky od vemoherbu, jak je doporučováno a výsledek je opravdu velmi dobrý
Nevyplňujte toto pole:
MK Avatar autora 7.6.2019 20:25
Dobrý den, je vhodné zařazení beta ecdysterone i během dietního období? Mám s ním velmi dobré zkušenosti když jsem se snažil o nabírání svalů, ale při rýsovačce si nejsem jistý. Děkuji.
Odpovědět
F Avatar autora 7.6.2019 20:26
Dobrý den, určitě můžete produkt užívat i během tohoto období.
RN Avatar autora 9.11.2018 20:41
Dobrý den, používám ecdysterone, i tribulus, musím říct, že super. Rád bych přidal ještě HMB. Chci se jen zeptat jestli se tyto doplňky mezi sebou nebudou nějak "bít", aby mně to přidání HMB na účinnosti například neubralo. Děkuji.
Odpovědět
F Avatar autora 9.11.2018 20:45
Dobrý den, HMB klidně přidat můžete, určitě to účinnost Ecdysterone a tribulusu nesníží. Kombinace je naprosto v pořádku.
IK Avatar autora 16.6.2018 10:48
Dobrý den, vím, že se doporučuje tyto ecdysterony kombinovat s triblusum od stejného výrobce. Mám tu aktuálně rozdělaný tribulus od jiné značky, poté bych chtěl vyzkoušet ten Vemoherb. Otázka zní, mám počkat až doberu to co mám a pak radši tyto ecdysterony užívat s bulharským tribulusem nebo mám začít už s tím ,,obyčejným" , který mám teď?
Odpovědět
F Avatar autora 16.6.2018 10:50
Dobrý den, můžete užívat i s jiným tribulusem, ale vzhledem k tomu, že Vemoherb je nejlepší ve své kategorii, tak bych osobně nechal užívání ecdysteronů až právě na kombinaci s tím bulharským Vemoherb, ať z té kombinace vytěžíte maximum potenciálu.

Poznejte skvělé produkty od Vemoherb, mezi které patří například nejlepší bulharský tribulus terrestris, skvělé účinná rhodiola rosea nebo beta ecdysterony, které jsou velmi oblíbené u silových sportovců. Nabídka Vemoherb zahrnuje i další rostlinné extrakty, které patří mezi naprostou špičku na trhu a jsou vhodné pro sportovce i širokou populaci. Adresa: Vemo 99 LTD, 88 Rozhen Blvd., 1271 Sofia, Bulharsko. Exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.

vemoherb