HMB 750 200 kapslí

489 Kč
skladem

HMB se řadí mezi anabolizéry a je určeno silně trénujícím sportovcům. Velmi oblíbené je HMB u začátečníků v posilovnách, ale jeho účinků skvěle využijí i pokročilý sportovci, kteří usilují o vylepšení svých tréninkových výsledků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HMB 750 HiTec - Hydroxy-Methyl-Butyrát je prekurzor aminokyseliny leucinu a rozhodně se využívá k podpoře svalové hmoty a jejího rozvoje. HMB se po těžké fyzické námaze postará o svalovou hmotu a připraví ji na další trénink. HMB HiTec je velmi efektivní při extrémně intenzivním sportovním zatížení. Protože poločas rozpadu HMß je cca jen 2 hodiny, musí se proto užívat přes den ve formě tablet, během tréninku ve formě rychle vstřebatelných kapslí, nejlépe však v tekuté formě, kdy je vstřebávání nejefektivnější! HMB je ideální výrobek pro každého sportovce, který chce v krátkém čase zlepšit kvalitu svého svalstva. Nejčastěji se využívá v období redukčních diet.

HMB_foto1

DÁVKOVÁNÍ:

Tréninkové dny: 2 kapsle ráno na lačno, 2 kapsle cca 30 min. před tréninkem, 2 kapsle ihned po tréninku, 2 kapsle před spaním.

Netréninkové dny: 2 kapsle ráno na lačno, 2 kapsle během dne mezi jídly, 2 kapsle před spaním.

 

Počet dávek v balení:

100 x 2 kapsle

 

Optimální doba užívání:

- ráno   

- po tréninku

 

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Obsah účinných látek  V 1 kapsli
V 6 kapslích
Ca-HMB
610 mg 3660 mg
HMB
500 mg 300 mg

 

 

SLOŽENÍ:

ß-hydroxy ß-methyl butyrát vápenatý (Ca-HMB, 82%), kapsle: (hovězí želatina, barvivo: oxid titaničitý), protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin.

 

UPOZORNĚNÍ:

Potravina určená pro zvláštní výživu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nemůže být používán jako náhrada pestré stravy. Chraňte před mrazem a slunečním zářením.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hitec Nutrition

HiTec Nutrition je na trhu již od roku 1996. Prioritou společnosti je především zdravotní stav zákazníka, proto k výrobě  výrobků používají ty nejkvalitnější suroviny dovážené z celého světa. Základem pro vytvoření kvalitních receptů jsou výsledky nejnovějších poznatků a výzkumů. Vývoj se provádí pomocí nejmodernějších laboratorních přístrojů. Přísná kontrola kvality je zárukou bezpečnosti a účinnosti výrobků. HI TEC Nutrition je zárukou té nejvyšší kvality při dokonalé kombinaci současné technologie a vědecko-lékařských znalostí kvalifikovaných odborníků. Většinovou část nabídky Hitec tvoří sportovní výživa, která je doplněna o produkty spadající do kategorie zdravé výživy.

Značka HI TEC Nutrition je od počátku součástí společnosti PEAK PERFORMANCE PRODUCT S.A., která dodává na trh obdobné výrobky známé pod značkou PEAK. Obě značky spadají pod jednoho majitele, vyrábějí se ve stejných závodech, ze stejných surovin a za pomocí stejné technologie. Výrobce: Hi Tec Nutrition  Wodzisławska 6a52-017 Wrocław. Oficiální dovozce pro ČR: Pavel Trampota  alej Svobody 27, 32300 Plzeň