HMB 200g

649 Kč 325 Kč / 100 g
skladem

Suplement, který patří svými účinky k nejzajímavějším napříč celým trhem sportovní výživy. Účinky souvisí s celou řadou oblastí: síla, nárůst a ochrana svalové hmoty, snížení kortizolu a poškození svalu při náročném tréninku. HMB je vhodné pro začátečníky i pro pokročilé sportovce. Velmi oblíbená kombinace je HMB s kreatin monohydrátem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Instantní prášek s obsahem 100% HMB, metabolitu aminokyseliny leucin.
 
HMB je suplement, který patří svými účinky k nejzajímavějším napříč celým trhem sportovní výživy. Účinky souvisí s celou řadou oblastí: síla, nárůst a ochrana svalové hmoty, snížení kortizolu a poškození svalu při náročném tréninku. HMB je vhodné pro začátečníky i pro pokročilé sportovce. Velmi oblíbená kombinace je HMB s kreatin monohydrátem.
 
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Růst síly a svalové hmoty
- Posílení výsledků silového tréninku
- Zlepšení regenerace

 

 

DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 3 g (cca 3 zarovnané odměrky) denně. Prášek smíchejte s vodou nebo džusem.

 

Počet dávek v balení:

66 x 3 g

 

NUTRIČNÍ HODNOTY:

 
 3 g * (% RHP)**
 Beta-hydroxy-beta-methylbutyrát vápenatý
 3 g
  - z toho vápník
 600 mg (75 %)**
 
*3 g odpovídá jedné denní dávce. Balení obsahuje 66 denních dávek.
 
**RHP – Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.

 

 

SLOŽENÍ:

Beta-hydroxy-beta-methylbutyrát vápenatý 100 %

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí.

 

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MO Avatar autora | 10.10.2019
Moje první zkušenost s HMB a velmi pozitivní. Lepší než jsem čekal.
5
TP Avatar autora | 26.9.2018
Musím uznat že HMB funguje super, po měsíci užívání je opravdu znát rozdíl. Stačí dávka ty 3 gramy, i když někde jsem se dočetl, že je potřeba třeba 6 gramů. Možná časem zkusím dávky zvýšit, jestli to bude rozdíl.
Nevyplňujte toto pole:
IH Avatar autora 5.7.2021 12:42
Dobrý den, užíval jsem toto HMB delší dobu ve fázi, kdy jsem se snažil o nárůst svalové hmoty. Nyní se chci zaměřit spíše na vyrýsování čemuž samozřejmě upravím tréninkové jednotky i jídelníček. Rád bych se zeptal jestli má v rámci dietního režimu HMB smysl užívat. Beru doplňků víc, v ostatním mám jasno, jen to HMB bych potřeboval vědět. Děkuji
Odpovědět
F Avatar autora 5.7.2021 12:44
Dobrý den, ano, HMB je doplněk vhodný i pro redukční diety, především kvůli pozitivnímu vliv na katabolismus, ale ty účinky jsou víceméně komplexní a určitě svou roli sehraje.
EK Avatar autora 3.6.2019 23:22
Doporučujete Hmb užívat denně nebo jen v tréninkové dny?
Odpovědět
F Avatar autora 3.6.2019 23:22
Dobrý den, tréninkové dny jsou určitě prioritní, ale doporučuji HMB používat i v netréninkové dny.
IH Avatar autora 8.4.2019 19:45
Dobrý den, je nějaký rozdíl v kvalitě tohoto HMB a toho od Myotec?
Odpovědět
F Avatar autora 8.4.2019 19:47
Dobrý den, oba výrobci patří svojí kvalitou ke špičce, což platí i u HMB, takže je prakticky jedno, kterého z nich zvolíte.
OV Avatar autora 17.3.2019 12:03
Dobrý den, používám protein, glutamin, multivitamin a kreatin. Nyní bych rád zkusil něco nového a právě HMB se mi svými účinky celkem zamlouvá. Je to správná volba nebo bych raději měl ještě předtím vyzkoušet raději něco jiného? Jde mi o nárůst svalové hmoty a síly.
Odpovědět
F Avatar autora 17.3.2019 12:05
Dobrý den, v případě, že používáte uvedené výrobky, HMB se nabízí jako další logická volba, která právě v kombinaci s kreatinem často velmi dobře funguje. Asi bych tedy právě HMB osobně upřednostnil před jinými typy výrobků.
IP Avatar autora 9.1.2019 20:23
Dobrý den, je možné užívání HMB ráno ještě před snídaní? Užívám ve stejnou dobu i kreatin, současné užívání by problém být snad nemělo. Jde mi spíš o to načasování. Děkuji
Odpovědět
F Avatar autora 9.1.2019 20:24
Dobrý den, užívání HMB společně s kreatin ráno před snídaní je v pořádku.
TK Avatar autora 4.11.2018 16:29
Dobrý den, chci se zeptat jestli je možné užívat HMB společně s kreatinem a jestli je tato kombinace vhodná? Užíval bych pravděpodobně obě věci po tréninku. Děkuji, Krepovský
Odpovědět
F Avatar autora 4.11.2018 16:31
Dobrý den, kombinace HMB a kreatinu je možná a opravdu vhodná, velmi často tuto kombinace pokročilejší sportovci užívají, ale je vhodná i pro začátečníky, kteří z ní pravděpodobně vytěží ještě více.
KH Avatar autora 3.10.2018 19:59
Dobrý den, jaké dávkování HMB doporučujete zvolit? Dočetl jsem se u výrobků i na různých fórech dávkování 3 gramy, ale někdo zase doporučuje i 6 gramů. Předpokládám jedno to nebude, jak HMB tedy dávkovat?
Odpovědět
F Avatar autora 3.10.2018 20:02
Dobrý den, doporučuji držet dávkování kolem 5 g denně. Některé studie sice vychází z dávkování 3 gramy, jiné i těch 6 gramů, jak píšete. Uživatelské zkušenosti jsou ale lepší při vyšším dávkování. Záleží také na Vaší tělesné hmotnosti.

nutriworks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality. NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel. Adresa: Nutrimarket Oy - Aminopörssi, Ruosilantie 1, 00390 Helsinki, P. 040-540 7783, Finsko, exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.