Novinky od Puhdistamo a další

Březen nám přinesl do nabídky celou řadu novinek.  Ty nejzajímavější produkty jsou od Puhdistamo, Viridian a Nutriworks. Tito výrobci patří v našem obchodě dlouhodobě k těm nejoblíbenějším. Zatímco Viridian a Puhdistamo svou nabídku zaměřují na celé spektrum zákazníků, Nutriworks je značka především pro sportovce, kteří chtějí podpořit svůj výkon.

puhdistamo_blog

Puhdistamo Strong Lactic Acid Bacteria 30 kapslí a 60 kapslí - velmi silný probiotický a prebiotický doplněk s celkem 15 kmeny prospěšných kultur druhů Bifidobacterium, Lactobacillus a Streptococcus.

Puhdistamo MCT Oil 250 ml - nové menší balení oblíbeného MCT oleje - MCT tuky  jsou tělem využívány jiným způsobem než klasické tuky – jsou využívány jako palivo pro svaly i mozek, ale neukládají se do tkání. Jedná se tak o skvělý druh energie.

Puhdistamo Strong Q10 150 mg 60 kapslíobsahuje vysoké množství bioaktivní formy koenzymu Q10 - ubichinonu. Koenzym Q-10 tak má vlastnosti související s energetickým metabolismem a buněčnou energií.

viridian_novinky

Viridian Collagen Pro Factors - intenzivní podpora tvorby kolagenu (kůže, vlasy, nehty, vazivový aparát) 

Puhdistamo Energia Magnesium - komplex s obsahem organicky vázaného hořčíku, acetyl l-karnitinu a resveratrolu

Nordbo Daily Liver Cleanse - úplně nový standard v doplňcích s bylinnými očistnými kůrami. Celkem 9 účinných rostlinných složek rozdělených na ranní a večerní dávku

Dvě specialitky pro fanoušky léčivých hub - Viridian přináší nově extrakt z chagy a extrakt ze Lví hřívy (Lions Mane). Oba tyto extrakty jsou MOG FREE, tedy Mycelium on Grain FREE. Extrakt je vyrobený z houby rostoucí přímo na stromě, tedy v přirozené symbióze kvalitního přírodního dřeva = maximální síla. Účinky těchto hub jsou fenomenální a doporučujeme si je určitě nastudovat a případně vyzkoušet.

Za pozornost také stojí nové kapslové formy doplňků od finského Nutriworks. Produktů přibylo téměř patnáct a mezi nejzajímavější patří určitě kloubní výživa Joint Worx, anabolizér Fenugreek - pískavice řecké seno nebo třeba Citrulin Malát pro podporu sportovního výkonu. Všechny novinky naleznete na výpisu produktů Nutriworks.