Daily Liver Cleanse 60 kapslí (játra)

Novinka Tip
Značka: Nordbo
997 Kč
skladem

Celkem 9 účinných rostlinných složek rozdělených na ranní a večerní dávku přináší komplexní očistu pro játra, která patří mezi nejvíce zatížené oblasti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KAŽDODENNÍ OČISTNÁ KŮRA (RESTART) PRO NORMÁLNÍ FUNKCI JATER
 
Nordbo Liver Cleanse přináší úplně nový standard v doplňcích s bylinnými očistnými kůrami. Celkem 9 účinných rostlinných složek rozdělených na ranní a večerní dávku přináší komplexní očistu pro játra, která patří mezi nejvíce zatížené oblasti, starají se totiž o zpracování odpadních látek. Látky obsažené v Liver Cleanse pracují nepřetržitě - podporují vylučování toxinů z těla, podporují přirozenou funkci metabolismu tuků a aktivují přirozená detoxikační centra organismu.
 
- Špičková kvalita a čistota / Made in Sweden (GMO free)
- Pro normální funkci jater
- Zcela bezkonkurenční 9složkový očistný komplex pro játra a celé tělo
- Ranní (4 složky) + večerní (5 složek) komplex účinných rostlinných látek
- Ranní komplex - Morgon (verze Pure) = 4 složky (30 kapslí)
- Večerní komplex - Kväll = 5 složek (30 kapslí)
- Šetrnost k zažívacímu traktu, nenávykové složky
- Certifikát I'm Vegan organizace Djurens Rätt (Animal Rights)
- Produkt neobsahuje živočišné složky, pojiva a nežádoucí balastní složky
- NORDBO = kvalita a klinicky prověřené zdroje + udržitelnost a etická odpovědnost
 
 
 
30 denní kůra
 
Daily Liver Cleanse je připravené pro 30 dnů trvající kůru - ráno 1 kapsle, večer 1 kapsle. Celkem vyžijete sílu 9 účinných složek:
 
Ranní komplex (Morgon):
 
1. Altilix® (extrakt z listů artyčoku (Cynara cardunculus L.) - zelenina, která se u nás používala už před staletími, původem ze Středomoří a Jižní Ameriky
2. Cholin (cholinbitartrát) - látka související s metabolismem tuků a s činností jater
3. Extrakt z kurkumy - rostlinka s několika sty potvrzenými benefity
4. Resveratrol (extrakt z křídlatky japonské - Polygonum cuspidatum) - velmi významný antioxidant, má vlastnosti související s kalorickou restrikcí a mitochondriemi
+ MCT tuky - triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, zlepšují vstřebání ostatních látek a jsou zdrojem energie
 
Večerní komplex (Kväll):
 
1. Extrakt z pískavice řecké seno (Trigonella foenum graecum) - antioxidant související s játry
2. Extrakt z pampelišky (Taraxacum officinale) - pomáhá s látkovou výměňou a očistou
3. Extrakt z brokolice (Brassica oleracea var. Italica) - antioxidant pomáhající s odstraněním nevhodných látek
4. Triphala 100 mg (Amalaki—indický angrešt (Emblica ofiicinalis), Bibhitaki—plody vrcholáku myrobalánového (Terminalia belerica), Haritaki—plody vrcholáku tříslovinného (Terminalia chebula)) - Ájurvédský zázrak, který podporuje metabolismus a tlumí oxidativní stres
5. Selen (selenomethionin) - důležitý stopový prvek nezbytný pro obranný štít a metabolismus
+ MCT tuky - triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, zlepšují vstřebání ostatních látek a jsou zdrojem energie
 
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Efektivní očistu jater
 
 
 
Certifikace I'm Vegan
 
Certifikát I'm Vegan uděluje švédská organizace Djurens Rätt (Animal Rights), která garantuje, že produkt je 100% rostlinného původu a při jeho výrobě nebyly použity žádné živočišné složky. Certifikát se uděluje potravinám, doplňkům stravy, hygienickým produktům a kosmetice. I'm Vegan představuje jednoduchou cestu, jak si spotřebitel může být jistý, že značka nebo produkt splňuje standarty organizace Djurens Rätt.
 
 
O certifikátu
 
1. Djurens Rätt vznikla v roce 1882 a nyní je švédskou vedoucí organizací v oblasti ochrany zvířat. Jde o politicky nezávislou organizaci, která se zaměřuje na zvýšení ochrany zvířat v domácím i mezinárodním měřítku.
 
2. Produkty s označením I'm Vegan musí být 100% rostlinné. Je u nich zakázáno testování na zvířatech a nesmí být použity žádné živočišné složky nebo živočišné deriváty.
 
3. Značka musí pro udělení certifikátu doložit veškerou dokumentaci, aby byl 100% prověřen původ produktu.
 
 
 
O značce Nordbo
 
NORDBO je švédská značka, jejíž filozofie je založena na dvou pilířích: kvalita a klinická dokumentace + udržitelnost a etická odpovědnost. Značka spojuje severskou tradici a kvalitu, se smysluplnou inovací a čistotou použitých složek = inovativní vývoj klasických doplňků, lepšími způsoby. Skvělým příkladem je nativní rybí tuk Nordbo, který pochází z lokální skandinávské produkce a je vyroben ze 100% udržitelných zdrojů. S produkty Nordbo máte 100% jistotu, že při jejich výrobě bylo vždy myšleno na maximální možnou funkčnost, kvalitu zdrojových surovin a zároveň na ohleduplnost k životnímu prostředí. Všechny produkty Nordbo za sebou mají buď certifikáty ASC (Aqua Stewardship Council) nebo I'm Vegan. Všechny jsou navíc vyrobené podle standardů GMP (Good Manufacturing Practices). Pro papírové obaly je použitý recyklovaný papír FSC (Forest Stewardship Council).
 
 
 
NORDBO = švédské doplňky stravy založené na dvou pilířích:
 
1. Kvalita a klinicky prověřené zdroje
2. Udržitelnost a etická odpovědnost
 
Produkty Nordbo jsou vyrobené s maximálním možným ohledem na životní prostředí. Při jejich výrobě je dbáno na udržitelnou produkci, co nejmenší stopu CO2 a na užití recyklovatelných materiálů - produkty jsou zabalené v krabičkách z recyklovaného papíru. Nordbo se zároveň snaží užívat co nejméně plastu a různých nadbytečných reklamních předmětů. Naopak se snaží o minimalismus a střídmost. Na prvním místě je 100% kvalita produktu, ne agresivní marketing.
 
 
Balení: 60 kapslí (2 x 30 kapslí) (36,4 g)
 
 
 
DÁVKOVÁNÍ:
 
2 kapsle denně: 1 kapsli ráno z balení LIVER CLEANSE MORNING a 1 kapsli večer z balení LIVER CLEANSE NIGHT. Je možno užít nalačno i po jídle, kapsle můžete vysypat a užít jen jako prášek. Balení obsahuje 30 denních dávek.
 
 
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE:
 
Obsah látek LIVER CLEANSE MORNING (ráno)
v 1 kapsli
Altilix® (extrakt z listů artyčoku (Cynara cardunculus L.)
150 mg
Cholin (cholinbitartrát)
85 mg
Extrakt z kurkumy (Curcuma longa)
50 mg
z toho kurkuminoidy
47,5 mg
Resveratrol (extrakt z křídlatky japonské - Polygonum cuspidatum)
25 mg
Obsah látek LIVER NIGHT (večer)
v 1 kapsli (% RHP)*
Extrakt z pískavice řecké seno (Trigonella foenum graecum)
200 mg
Extrakt z pampelišky (Taraxacum officinale) 200 mg
Extrakt z brokolice (Brassica oleracea var. Italica)
100 mg
Triphala
100 mg
Selen
100 µg (182 %)*
 
*% RHP - referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek.
 
 
 
SLOŽENÍ: 
 
Složení LIVER CLEANSE MORNING (ráno) v 1 kapsli: Altilix® (extrakt z listů artyčoku (Cynara cardunculus L.) 150 mg, cholin 85 mg (cholinbitartrát), extrakt z kurkumy (Curcuma longa) 50 mg - z toho kurkuminoidy 47,5 mg, resveratrol 25 mg (extrakt z křídlatky japonské - Polygonum cuspidatum), MCT tuky (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem z plodu kokosu), rostlinná HPMC kapsle (hydroxypropyl-methylcelulóza).
 
Složení LIVER NIGHT (večer) v 1 kapsli: Extrakt z pískavice řecké seno (Trigonella foenum graecum) 200 mg, extrakt z pampelišky (Taraxacum officinale) 200 mg, extrakt z brokolice (Brassica oleracea var. Italica) 100 mg, Triphala 100 mg [Amalaki—indický angrešt (Emblica ofiicinalis), Bibhitaki—plody vrcholáku myrobalánového (Terminalia belerica), Haritaki—plody vrcholáku tříslovinného (Terminalia chebula)], selen (selenomethionin) 100 µg (182 %*), rýžová mouka, MCT olej (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem z plodu kokosu), rostlinná HPMC kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza).
*% Referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek.
 
 
UPOZORNĚNÍ:
 
Doplněk stravy. Těhotné a kojící ženy konzultujte užití s lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JH Avatar autora | 4.4.2024
Opravdu kvalitní. Zkoušela jsem toho víc, ale tentokrát jsem se rozhodla zainvestovat a v tomto případě se vyloženě vyplatilo. Děkuji

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Doplňky stravy nejvyšší kvality - to je švédské Nordbo. Sortiment, který uspokojí i ty nejnáročnější uživatele a který lze charakterizovat velmi snadno:  kvalita, čistota, udržitelnost a respekt k nejnovějším vědeckým poznatkům. Vyzkoušíte tyto výjimečné doplňky stravy od Nordbo i vy? Jsme si jistí, že nebudete litovat. Adresa: Inekgruppen AB, 556870-3481, Södra Förstadsgatan 23A, 211 43 Malmö, SWEDEN.

nordbo logo