Šejkr Amix Monster Bottle - oranžový

161 Kč
Skladem

Šejkr Amix Monster Bottle se skládá ze dvou částí. Vrchní část šejkru s obsahem 700 ml se využívá jako klasický šejkr pro namíchání koktejlů (obsahuje mřížku pro lepší rozmíchání nápoje). Spodní část pak slouží pro uschování tablet a sypkého prášku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šejkr Amix Monster Bottle se skládá ze dvou částí. Vrchní část šejkru s obsahem 700 ml se využívá jako klasický šejkr pro namíchání koktejlů (obsahuje mřížku pro lepší rozmíchání nápoje). Ve spodní části naleznete praktickou krabičku rozdělenou na více částí, kde je možné z jedné strany uschovat tablety, druhá část poté slouží k uschování sypkého prášku.

Objem vrchní části: 700 ml

 

 

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
EM Avatar autora | 18.4.2021
vše v pořádku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Amix Nutrition spadající pod společnost Large Life LTD, která byla založeno v roce 2003 v Manchesteru, nabízí kompletní spektrum doplňků výživy obsahující sportovní i zdravou výživu. Hlavní výhodou produktů Amix je vysoká kvalita výrobků a obsah ingrediencí špičkové kvality. Ve výrobcích Amix Nutrition naleznete patentované látky, jejichž výrobce a vlastník patentu zaručují farmaceutickou kvalitu, vysokou účinnost a využitelnost v organismu. Adresa: Large Life Limited - Czech Republic Branch, organizační složka, Bořivojova 35/878, Praha 3 130 00