Strong Q10 150mg 60 kapslí

582 Kč
skladem

Obsahuje vysoké množství bioaktivní formy koenzymu Q10 - ubichinonu. Koenzym Q-10 tak má vlastnosti související s energetickým metabolismem a buněčnou energií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní fermentovaný koenzym Q10 (ubichinon)
 
- 150 mg na kapsli
- Rozpuštěný v extra panenském olivovém oleji lisovaném za studena
- Kvůli citlivosti koenzymu Q10 na světlo mají kapsle černou barvu (přírodní rostlinná čerň)
- Přidaný vitamín C (L-askorbyl-6-palmitát) - 15 mg na kapsli
- Holistické (celostní) složení produktu
- Vynikající biodostupnost
- Prémiová kvalita - produkt obsahuje pouze aktivní složky
- Prémiová čistota - bez obsahu balastních aditiv, pojiv, plnidel a umělých sladidel
 
puhdistamo kvalita_1
 
Strong Q10 obsahuje vysoké množství bioaktivní formy koenzymu Q10 - ubichinonu. Koenzym Q-10 je látka podobná vitamínu, která v malém množství přirozeně vzniká v těle a v nejvyšších koncentracích se vyskytuje v srdci, játrech, ledvinách a slinivce. Specificky ji pak lze nalézt v mitochondriích, energetických centrech buněk, kde vzniká energie ve formě ATP.
 
Koenzym Q-10 tak má vlastnosti související s energetickým metabolismem a buněčnou energií. Důležité je vědět, že ATP (adenosintrifosfát) není dlouhodobá zásobárna energie, ale vzniká a zaniká, a že při velmi intenzivním sportu jako je běh nebo cyklistika jsou v těle za několik hodin spotřebovány desítky kilogramů (!) těchto molekul. Takového čísla se dosahuje proto, že jsou ATP molekuly rozkládány a znovu využívány,
i tak ale je ale samozřejmě nezbytné je doplňovat.
 
Obnova buněčné energie má význam ve chvíli, kdy chceme z dlouhodobého hlediska podpořit organismus, kdy dochází k poklesu kondice a výkonu bez zjevné příčiny a kdy se chceme zkrátka cítit dobře, aniž bychom sáhnuli po stimulujících látkách, které povzbuzují, ale fungují na dluh.

 

Vyvinuto a vyrobeno ve Finsku.
Země původu suroviny EU.

 
puhdistamo čistota_1
 
Prémiová značka Puhdistamo nabízí jedinečnou řadu etických doplňků stravy, originálních adaptogenů z Laponska a výběrových superpotravin nejvyšší jakosti. Nekompromisní a vášnivý přístup k maximální možné kvalitě je doslova zakódován v DNA, tedy v základní genetické informaci celé značky! Jednotlivé produkty obsahují pouze čistou směs aktivních složek, to vše bez obsahu balastních aditiv, pojiv a plnidel. Prémiové suroviny jsou vybírány ze zdrojů, které odpovídají přirozenému výskytu daného druhu, ať se jedná o přírodní bohatství severských lesů v Laponsku a Finsku, nebo další špičkové lokality po celé zeměkouli. Celkový holistický koncept značky vychází z propojení přírody a moderních vědeckých poznatků. Tento celostní přístup poskytuje jedinečné nutriční a synergické botanické formulace, které jsou hluboce účinné a přesně vyvážené.
 
 
 
DÁVKOVÁNÍ:
 
1 kapsle 1-2x denně s jídlem. Balení obsahuje 30-60 denních dávek dle zvoleného dávkování.
 
 
 
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE:
 
Aktivní látky:
v 1 kapslí (% RHP*)
Koenzym Q10
150 mg
Vitamín C
15 mg (18 %*)
 
*% RHP - referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek
 
 
SLOŽENÍ:
 
Olivový olej lisovaný za studena, koenzym Q10 (ubichinon), vitamín C (L-askorbyl-6-palmitát), slunečnicový lecitin, želatinová kapsle (hovězí želatina), glycerol, barvivo rostlinná čerň.
 
 
UPOZORNĚNÍ:
 
Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pokud se ve světě doplňků stravy spokojíte pouze s tím nejlepším, výrobky Puhdistamo by určitě neměly uniknout vaší pozornosti. Tyto výjimečné produkty, pocházející z velké části z Laponska, přináší na trh nový standart kvality, čistoty a funkčnosti. V široké nabídce si každý najde svoje produkty, které mu padnou jako ušité na míru.  Adresa: Puhdistamo - Real Foods Oy, Ruokosmetsänkatu 10, 37570 Lempäälä, Finsko. Po doplňcích Viridian, je Puhdistamo dalším klenotem v naší nabídce.