TribuGEN 300g borůvka

897 Kč 299 Kč / 100 g
skladem

Desetisložková předtréninková formule s obsahem originálního bulharského tribulu s garantovaným obsahem 60% protodioscinu (furostanolový saponin).

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
TribuGEN je desetisložková předtréninková formule s obsahem originálního bulharského tribulu s garantovaným obsahem 60% protodioscinu (furostanolový saponin).
 
TribuGEN je sestaven speciálně pro silové sportovní disciplíny zaměřené na intenzivní nárůst síly, výkonu a svalového objemu.
Obsahuje kofein – není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy (200 mg/15 g).
 
Kombinace jednotlivých složek je dlouhodobě prověřena úspěšnými bulharskými powerliftery a silovými sportovci. Produkt tak logicky zapadá do komplexní suplementace s dalšími produkty jako je VemoHerb Bulgarian Tribulus, Rhodiola Rosea, Ecdysterone, nebo ProGEN.​
 
 
Jaká je filozofie produktu TribuGEN?
 
Základ tvoří ověřená předtréninková kombinace zaměřená na 3 hlavní cíle:
 1. Stimulace silového výkonu a přenosu buněčné energie ATP
 2. Stimulace proteosyntézy a pozitivní dusíkové bilance
 3. Zrychlení potréninkové regenerace a rychlé navození optimální metabolické odezvy
 
Pro koho je TribuGEN vhodný?
 
TribuGEN je 100% naturální a maximálně čistý = bez obsahu umělých sladidel. TribuGEN je určen pro seriózní silový a objemový trénink, jednoduše pro tvrdě pracující sportovce! 
 
 
Jak je TribuGEN sestaven?
 
Jedna dávka obsahuje:
 • 500 mg Bulharského Tribulu (z toho 300 mg protodioscin a 200 mg ostatní důležité bioaktivní složky)
 • 300 mg Vitamínu C
 • 200 mg Kofeinu
 • 4000 mg Citrulin malátu
 • 2000 mg Kreatinu
 • 1000 mg L-Leucinu
 • 500 mg L-Isoleucinu
 • 500 mg L-Valinu
 • 300 mg L-Argininu
 • 10 mg Extraktu černého pepře
 
 
Co TribuGEN neobsahuje?
 
- NE suroviny druhé jakosti 
- NE umělá sladidla (sukralóza atd.)
 
Jaké jsou normy kvality společnosti VemoHerb?
 
Bulharská společnost VemoHerb - celosvětově uznávaný specialista na vývoj a produkci standardizovaných, biologicky aktivních rostlinných extraktů, určených pro silový a vrcholový sport. Výrobní prostory a laboratoře jsou soustředěny ve dvou specializovaných jednotkách. Kneja - laboratoře pro produkci vysokoprocentních extraktů, Sofie - homogenizace a balení finálních produktů.
 
Společnost VemoHerb vyrábí své produkty v souladu s normami kvality: 
 
- EN ISO 9001-2015
- HACCP
- FSSC 22000:2011
- GMP
- GMP+
- Halal, Kosher 
 
 
 
 
DÁVKOVÁNÍ: 
 
Smíchejte ½ až 1 odměrku (7,5 g - 15 g) s 250 ml vody. Berte 20-30 min před tréninkem. K ověření tolerance užijte ½ odměrky (7,5 g), před dalším tréninkem můžete užít celou odměrku (15 g).
 
Počet dávek v balení:
 
20 x 15 g
 
Doporučená kombinace pro silový a objemový trénink: Vemoherb Tribulus Terrestris 90 kapslí
 
 
 
 
NUTRIČNÍ HODNOTY:
 
 Účinné složky:
 15 g (1 dávka)*
 Tribulus Terrestris s obsahem 60% furostanolového saponinu,
 determinovaného jako protodioscin - extrakt
 500 mg
 Černý pepř – extrakt
 10 mg
 Bezvodý kofein
 200 mg
 Citrulin Malát
 4000 mg
 L-Leucin
 1000 mg
 L-isoleucin
 500 mg
 L-Valin
 500 mg
 L-Arginin
 300 mg
 Kreatin
 2000 mg
 Vitamín C
 300 mg (333 %**)
 
*1 dávka odpovídá 15 g (1 odměrka). Balení obsahuje 20 dávek.
**% Referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek.
 
 
SLOŽENÍ:
 
Maltodextrin, citrulin malát, kreatin, regulátor kyselosti kyselina citronová, L-leucin, sladidlo (steviol-glykosidy, erytritol), extrakt Tribulus Terrestris, L-isoleucin, L-valin, L-arginin, kyselina L-askorbová, bezvodý kofein, borůvkové aroma (plody borůvek s aromatem), barvivo anthokyany, extrakt z černého pepře.
 
 
UPOZORNĚNÍ:
 
Doplněk stravy, se sladidlem. Není vhodné pro děti, mladistvé do 18 let, těhotné a kojící ženy. Jestliže máte zdravotní potíže nebo berete léky na předpis (zejména produkty obsahující kofein), konzultujte užití se svým lékařem. Vermoheb Armageddon obsahuje 200 mg kofeinu v jedné dávce, což odpovídá dvěma šálkům kávy. Neužívejte s jakýmikoli produkty obsahujícími kofein a neberte tento produkt méně než 5 hodin před spaním. Udržujte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na suchém místě, mimo přímé slunce, do teploty 25°C.

 

5
3x
4
1x
3
3x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MM Avatar autora | 26.3.2018
Na chuť jsem si musel chvíli zvykat, ale funkčnost výborná - na mě působí asi nejlépe ze všech předtréninkových nakopávačů, které jsem zkoušel.
Nevyplňujte toto pole:
RP Avatar autora 27.2.2019 21:37
Dobrý den, rád bych se zeptal na srovnání Armageddonu s výrobkem od Grenade Calibre - co se týče stimulace před tréninkem. Děkuji.
Odpovědět
F Avatar autora 27.2.2019 21:41
Dobrý den, jedná se o hodně individuální kategorii produktů - každý může cítit produkty trošku jinak. Každopádně osobní zkušenost mám s oběma a oba patří dle mého k tomu lepšímu, co trh nabízí. Calibre mi přišel co se týče stimulace silnější, možná až moc a dost lidí používá jen poloviční dávky. Armageddon mi vyhovoval asi lépe. Používal jsem doporučené dávky a byl jsem opravdu spokojen. Horší je to zde s chutí, obsažený tribulus je chuťově dost cítit, ale nic co by se nedalo vypít.

Poznejte skvělé produkty od Vemoherb, mezi které patří například nejlepší bulharský tribulus terrestris, skvělé účinná rhodiola rosea nebo beta ecdysterony, které jsou velmi oblíbené u silových sportovců. Nabídka Vemoherb zahrnuje i další rostlinné extrakty, které patří mezi naprostou špičku na trhu a jsou vhodné pro sportovce i širokou populaci. Adresa: Vemo 99 LTD, 88 Rozhen Blvd., 1271 Sofia, Bulharsko. Exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.

vemoherb