TribuGEN 300g borůvka

999 Kč –10 %
tribugen vemoherb
999 Kč –10 % 897 Kč 299 Kč / 100 g
skladem

Desetisložková předtréninková formule s obsahem originálního bulharského tribulu s garantovaným obsahem 60% protodioscinu (furostanolový saponin).

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
TribuGEN je desetisložková předtréninková formule s obsahem originálního bulharského tribulu s garantovaným obsahem 60% protodioscinu (furostanolový saponin).
 
TribuGEN je sestaven speciálně pro silové sportovní disciplíny zaměřené na intenzivní nárůst síly, výkonu a svalového objemu.
Obsahuje kofein – není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy (200 mg/15 g).
 
Kombinace jednotlivých složek je dlouhodobě prověřena úspěšnými bulharskými powerliftery a silovými sportovci. Produkt tak logicky zapadá do komplexní suplementace s dalšími produkty jako je VemoHerb Bulgarian Tribulus, Rhodiola Rosea, Ecdysterone, nebo ProGEN.​
 
 
Jaká je filozofie produktu TribuGEN?
 
Základ tvoří ověřená předtréninková kombinace zaměřená na 3 hlavní cíle:
 1. Stimulace silového výkonu a přenosu buněčné energie ATP
 2. Stimulace proteosyntézy a pozitivní dusíkové bilance
 3. Zrychlení potréninkové regenerace a rychlé navození optimální metabolické odezvy
 
Pro koho je TribuGEN vhodný?
 
TribuGEN je 100% naturální a maximálně čistý = bez obsahu umělých sladidel. TribuGEN je určen pro seriózní silový a objemový trénink, jednoduše pro tvrdě pracující sportovce! 
 
 
Jak je TribuGEN sestaven?
 
Jedna dávka obsahuje:
 • 500 mg Bulharského Tribulu (z toho 300 mg protodioscin a 200 mg ostatní důležité bioaktivní složky)
 • 300 mg Vitamínu C
 • 200 mg Kofeinu
 • 4000 mg Citrulin malátu
 • 2000 mg Kreatinu
 • 1000 mg L-Leucinu
 • 500 mg L-Isoleucinu
 • 500 mg L-Valinu
 • 300 mg L-Argininu
 • 10 mg Extraktu černého pepře
 
 
Co TribuGEN neobsahuje?
 
- NE suroviny druhé jakosti 
- NE umělá sladidla (sukralóza atd.)
 
Jaké jsou normy kvality společnosti VemoHerb?
 
Bulharská společnost VemoHerb - celosvětově uznávaný specialista na vývoj a produkci standardizovaných, biologicky aktivních rostlinných extraktů, určených pro silový a vrcholový sport. Výrobní prostory a laboratoře jsou soustředěny ve dvou specializovaných jednotkách. Kneja - laboratoře pro produkci vysokoprocentních extraktů, Sofie - homogenizace a balení finálních produktů.
 
Společnost VemoHerb vyrábí své produkty v souladu s normami kvality: 
 
- EN ISO 9001-2015
- HACCP
- FSSC 22000:2011
- GMP
- GMP+
- Halal, Kosher 
 
 
 
 
DÁVKOVÁNÍ: 
 
Smíchejte ½ až 1 odměrku (7,5 g - 15 g) s 250 ml vody. Berte 20-30 min před tréninkem. K ověření tolerance užijte ½ odměrky (7,5 g), před dalším tréninkem můžete užít celou odměrku (15 g).
 
Počet dávek v balení:
 
20 x 15 g
 
Doporučená kombinace pro silový a objemový trénink: Vemoherb Tribulus Terrestris 90 kapslí
 
 
 
 
NUTRIČNÍ HODNOTY:
 
 Účinné složky:
 15 g (1 dávka)*
 Tribulus Terrestris s obsahem 60% furostanolového saponinu,
 determinovaného jako protodioscin - extrakt
 500 mg
 Černý pepř – extrakt
 10 mg
 Bezvodý kofein
 200 mg
 Citrulin Malát
 4000 mg
 L-Leucin
 1000 mg
 L-isoleucin
 500 mg
 L-Valin
 500 mg
 L-Arginin
 300 mg
 Kreatin
 2000 mg
 Vitamín C
 300 mg (333 %**)
 
*1 dávka odpovídá 15 g (1 odměrka). Balení obsahuje 20 dávek.
**% Referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek.
 
 
SLOŽENÍ:
 
Maltodextrin, citrulin malát, kreatin, regulátor kyselosti kyselina citronová, L-leucin, sladidlo (steviol-glykosidy, erytritol), extrakt Tribulus Terrestris, L-isoleucin, L-valin, L-arginin, kyselina L-askorbová, bezvodý kofein, borůvkové aroma (plody borůvek s aromatem), barvivo anthokyany, extrakt z černého pepře.
 
 
UPOZORNĚNÍ:
 
Doplněk stravy, se sladidlem. Není vhodné pro děti, mladistvé do 18 let, těhotné a kojící ženy. Jestliže máte zdravotní potíže nebo berete léky na předpis (zejména produkty obsahující kofein), konzultujte užití se svým lékařem. Vermoheb Armageddon obsahuje 200 mg kofeinu v jedné dávce, což odpovídá dvěma šálkům kávy. Neužívejte s jakýmikoli produkty obsahujícími kofein a neberte tento produkt méně než 5 hodin před spaním. Udržujte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na suchém místě, mimo přímé slunce, do teploty 25°C.

 

5
3x
4
1x
3
3x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MM Avatar autora | 26.3.2018
Na chuť jsem si musel chvíli zvykat, ale funkčnost výborná - na mě působí asi nejlépe ze všech předtréninkových nakopávačů, které jsem zkoušel.
Nevyplňujte toto pole:
RP Avatar autora 27.2.2019 21:37
Dobrý den, rád bych se zeptal na srovnání Armageddonu s výrobkem od Grenade Calibre - co se týče stimulace před tréninkem. Děkuji.
Odpovědět
F Avatar autora 27.2.2019 21:41
Dobrý den, jedná se o hodně individuální kategorii produktů - každý může cítit produkty trošku jinak. Každopádně osobní zkušenost mám s oběma a oba patří dle mého k tomu lepšímu, co trh nabízí. Calibre mi přišel co se týče stimulace silnější, možná až moc a dost lidí používá jen poloviční dávky. Armageddon mi vyhovoval asi lépe. Používal jsem doporučené dávky a byl jsem opravdu spokojen. Horší je to zde s chutí, obsažený tribulus je chuťově dost cítit, ale nic co by se nedalo vypít.

vemoherb_logo123

Bulharská společnost Vemo99 - specialista na vývoj a produkci standardizovaných, biologicky aktivních rostlinných extraktů, určených pro vrcholový sport. Všechny produkty jsou vyráběny v souladu s normami kvality ISO9001. Výrobní prostory a laboratoře jsou soustředěny ve dvou specializovaných jednotkách. Kneja - laboratoře pro produkci vysokoprocentních extraktů, Sofie - homogenizace a balení finálních produktů. Vlajkovou lodí celé značky je nejkvalitnější bulharský tribulus terrestrisAdresa: Vemo 99 LTD, 88 Rozhen Blvd., 1271 Sofia, Bulharsko. Exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.