Night Burner 60 tobolek

Tip
Značka: Ladylab
420 Kč
Momentálně nedostupné

Úspěšný spalovač od Ladylab obsahující CLA (zdravou mastnou kyselinu), která je vhodná i do nočních hodin. Nemusíte se bát, že z toho spalovače budete nakopnutí či nebudete moct usnout. Toto u Night Burner nehrozí. Doplněk Ladylab je určen výhradně do diety a užívá se 2 - 3 x denně. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

noční spalovač

 

Night Burner 60 tobolek je určen výhradně do diety. Produkt je z dílny ambiciózní společnosti LadyLab, která je zaměřená převážně pro ženy a na jejich sportovní výkony. Jedná se o další užitečný spalovač této značky. Má za úkol doplnit konjugovanou kyselinu linolovou (CLA), která podporuje dietní procesy. Jedná se o šetrný spalovač klidného rázu a dá se zahrnout i do nočních hodin. Špatně snášíte komplexní spalovače se stimulanty? Night Burner Ladylab je tu pro vás. Funguje dobře, není agresivní a nemusíte se bát nějakých vedlejších účinků.

 

Spalovač zahání chuť k jídlu a tím napomáhá v době diety. Obsahuje konjugovanou kyselinu linolovou, což je společný název pro směs konjugovaných dienových izomerů kyseliny linolové. Mezi hlavní a nejúčinnější izomery patří cis-9, trans-11 a trans-10, cis-12 formy, jejichž množství je v NIGHT BURNER více jak 74 %.

 

 

Benefity:

 

  • šetrný spalovač vhodný do diety
  • vhodný do nočních hodin

 

  

 


DÁVKOVÁNÍ:

2 – 3 tobolky po večeři.

 

 

 

Počet dávek v balení:

20-30

 

Optimální doba užívání:

- během dne   

- před spánkem

 

 


NUTRIČNÍ HODNOTY:
 

  Ve 100 g
Energetická hodnota 900 kcal / 3800 kJ
 

Obsah účinných látek 1 tobolka
CLA (80% konjugované kyseliny linolové)  1000 mg



 
SLOŽENÍ:
 

V 1 tobolce: CLA (80% konjugované kyseliny linolové) 1000 mg, želatinová tobolka (želatina, zahušťovadlo glycerol, voda).

 
 
 
 
UPOZORNĚNÍ:
 
Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy a zdravého životního stylu.
 
 
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
JN Avatar autora 22.5.2019 19:47
Dobrý den, kdy bude tento spalovač prosím opět k dispozici? Děkuji
Odpovědět
F Avatar autora 22.5.2019 19:47
Dobrý den, odhadem za 1-2 týdny by měl být Night Burner opět skladem.
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JH Avatar autora | 12.6.2019
Jsem spokojená, užívám večer před spaním a během dne ještě spalovač Fat Killer. Společně s dietním jídelníčkem a sportem jsou výsledky celkem rychlé.
5
KT Avatar autora | 20.4.2019
S pohybem jsou samozřejmě vidět výsledky. :) Tuk mizí zejména v oblasti břicha. Doporučuji.
5
JM Avatar autora | 21.1.2019
Musím říct, že mě Night Burner překvapil. Běhám cca 2 měsíce a po celou dobu užívám spalovač a cítím se skvěle. Kil jsou dolů i stravy jsem změnila od základu. Jsem na dobré cestě. Doporučuji tento spalovač do doby spánky.

ladylab_logo

Český projekt Ladylab - aneb ženy ženám. Po obrovském úspěchu spalovače tuků Fat Killer se nabídka rozrostla o další produkty určené především pro něžné pohlaví. Dnes již Ladylab nabízí celou řadu prospěšných doplňků stravy, které jsou určeny pro redukci tělesného tuku, podporu sportovního výkonu a udržení zdraví i štíhlé linie.