CLA Strong 120 kapslí

499 Kč
skladem

Obsahuje 40 denních dávek účinné látky CLA, která je tělu přirozená (v menším množství ji nalezneme v běžné stravě). Zvýšený příjem CLA ocení především osoby, které usilují o spalování nadbytečného tuku s minimálním úbytkem svalové hmoty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CLA Strong obsahuje 40 denních dávek účinné látky CLA, která je tělu přirozená (v menším množství ji nalezneme v běžné stravě). Zvýšený příjem CLA ocení především osoby, které usilují o spalování nadbytečného tuku s minimálním úbytkem svalové hmoty.
 
 
Hlavní benefity produktu:
 
- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
- Neobsahuje umělá sladidla
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Spalování nadbytečného tuku
- Potlačení zánětu
- hladinu cholesterolu a krevního cukru
 
 
 
Značka Nutriworks
 
Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat Nutriworks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě, a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.
 
NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.
 
 
 
 
DÁVKOVÁNÍ:
 
Berte 3 kapsle 1x denně spolu s jídlem, zapijte dostatečně vodou.
 
 
Počet denních dávek v balení:
 
40
 
 
Optimální doba užívání:
 
-  s jídlem
 
 
 
 
NUTRIČNÍ HODNOTY:
 
 
 3 kapsle
 Konjugovaná kyselina linolová
 2280 mg
  z toho izomery cis 9, trans 11 mastných kyselin
 760 mg
  z toho izomery trans 10, cis 12 mastných kyselin
 760 mg
 
 
 
SLOŽENÍ:
 
Světlicový olej, slunečnicový olej, želatina*, zvlhčovadlo glycerol. *nevhodné pro vegetariánskou stravu.
 
 
 
UPOZORNĚNÍ:
 
Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.
 
 
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
MB Avatar autora 9.10.2019 19:18
Dobrý den. Dá se CLA kombinovat i s jinými spalovači? Konkrétně mi jde o kombinaci se synefrinem. A pokud ano, tak musí se nějak upravit dávkování obou produktů v závislosti na sobě?
Odpovědět
F Avatar autora 9.10.2019 19:19
Dobrý den, CLA můžete kombinovat i s ostatními spalovači, se synefrinem určitě. Co se týče dávkování, nemusí se nijak upravovat, takže normálně podle návodu u obou výrobků.
VH Avatar autora 25.8.2019 11:01
Zdravím, je vhodné použití CLA i v případě, že zrovna nedržím žádnou dietu, ani nemám omezený energetický příjem. Jsem ve fázi, kdy bych si svou postavu rád udržoval, pravidelně cvičím. Jde mi jen o to, abych zbytečně nenabíral tuk a chci se zeptat, jestli v tomto cíli mi může CLA pomoci, děkuji.
Odpovědět
F Avatar autora 25.8.2019 11:04
Dobrý den, určitě může, ale jestli chápu správně, tak chcete být v takovém "uvolněnějším" režimu, co se týče stravy, ale aby to nemělo za následek nárůst zbytečně vysokého procenta tělesného tuku. Myslím si, že je CLA může být v tomto případě dobrou volbou, ale hodně samozřejmě záleží na celém tom režimu cvičení a jídelníčku.
LB Avatar autora 17.8.2019 17:43
Dobrý den, chci se zeptat kombinaci tohoto CLA a spalovače Grenade Thermo Detonator, který bych užívala před tréninkem. Je to v pořádku?
Odpovědět
F Avatar autora 17.8.2019 17:43
Dobrý den, ano, CLA užívejte s jídlem a Grenade před tréninkem, případně ráno po probuzení.
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DH Avatar autora | 3.3.2020
Prozatím užívám krátce, nemohu hodnotit.
5
EG Avatar autora | 26.8.2019
Pro mě ideální, karnitin jsem nikdy nepocítila na efektu, stimulační spalovače mi nesedí, tak je pro mě CLA jedna z mála možností jak podpořit spalování tuků. Účinek je znatelný.
5
ZJ Avatar autora | 19.8.2019
Užívám v rámci diety a po dvou měsících hodnotím tento produkt velmi kladně. CLA jsem doposud vůbec neznala, ale překvapilo mě.

nutriworks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality. NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.