Iron Worx 90 kapslí

368 Kč
skladem

Železo je klíčovým minerálem pro tvorbu krve a následně okysličení celého těla. Železo v doplňku je ve formě fumarát železnatého = má vysokou využitelnost tělem. Doplňuje jej měď, vitamín B2 a vitamín C.

Detailní informace

Detailní popis produktu

IRON WORX
 
- Železo a komplex čtyř dalších látek
- Měď, kyselina listová, vitamín B2 a vitamín C
- Okysličení organismu
- Fyzická i psychická kondice
 
Železo je klíčovým minerálem pro tvorbu krve a následně okysličení celého těla. Při jeho nedostatku vlivem špatné životosprávy nebo velké psychické nebo fyzické zátěže může docházet k výrazné únavě a chronickému vyčerpání. Železo v doplňku je ve formě fumarát železnatého = má vysokou využitelnost tělem. Doplňuje jej měď, vitamín B2 a vitamín C. Všechny tyto prvky jsou synergně zapojené do vstřebávání železa, zatímco kyselina pteroylmonoglutamová (=listová) má vlastnosti související s oběhem.
 

 

Hlavní benefity produktu:

- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
- Čistá, instantní forma
- Neobsahuje umělá sladidla
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Podporu výkonu
- Podporu při vyčerpání
- Podporu okysličení a krvetborby
 
 
 
Značka NutriWorks
 

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě, a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.

NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.

 
 
DÁVKOVÁNÍ:
 
Užívejte 1 kapslí denně s jídlem. Balení obsahuje 90 denních dávek.
 
 
 
NUTRIČNÍ HODNOTY:
 
1 kapsle (% RHP*)
Železo
22,5 mg (161 %)
Měď
1 mg (100 %)
Vitamín C
100 mg (125 %)
Riboflavin (vitamín B2)
1,4 mg (100%)
Kyselina listová
400 µg (200 %)
 
*RHP - Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek
 
 
SLOŽENÍ:
 
Plnidlo (mikrokrystalická celuóza), kyselina L-askorbová (vitamín C), fumarát železnatý, obal kapsle HPMC (hydroxypropylmethylceluóza), protispékavá látka (oxid křemičitý, hořečnaté soli kyseliny citrónové), glukonát měďnatý, riboflavin, kyselina pteroylmonoglutamová.
 
 
UPOZORNĚNÍ:
 
Doplněk stravy s obsahem železa. Nevhodné pro děti od sedmi let. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí.
 
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RB Avatar autora | 24.10.2021
Ano, jsem spokojený.
Nevyplňujte toto pole:
LG Avatar autora 29.10.2021 19:36
Dobrý den, dává smysl snížit dávkování samotného železa, když ho mám i v multiminerálu? Užívat třeba jen jednou za dva dny?
Odpovědět
F Avatar autora 29.10.2021 19:40
Dobrý den, ano, je to možné. Záleží kolik toho železa v multiminerálu máte a také je pak otázka, jestli je samotné železo navíc ještě potřeba užívat (to už záleží na konkrétním multiminerálu).

nutriworks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality. NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel. Adresa: Nutrimarket Oy - Aminopörssi, Ruosilantie 1, 00390 Helsinki, P. 040-540 7783, Finsko, exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.