Závaží na ruce a nohy Form Plus 2 x 3 kg

539 Kč
skladem

Sada závaží na suchý zip Spokey FORM PLUS je vybavení, které dokonalé doplní váš trénink. Pokud hledáte něco, co zvýší intenzitu cvičení a tím i jeho výsledky - závaží jsou ideální!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Závaží na suchý zip Spokey FORM PLUS 2x 3 kg:

- díky vyndavacímu závaží ve formě sáčků umožňují individuální úpravu hmotnosti závaží, a možnost změny intenzity tréninku (3 sáčky o hmotnosti cca 990 g),
- jsou dvě závaží se stejnou hmotností, které si můžete připnout na obě ruce nebo nohy a mít tak rovnoměrně rozloženou váhu, nebo si můžete zvýšit intenzitu tréninku tak, že si obě závaží dáte na jednu nohu či ruku,
- zapínání na suchý zip usnadňuje nasazování a zaručuje jejich stabilní polohu během cvičení,
- vhodné pro posílení rukou a nohou.

Sada závaží na suchý zip Spokey FORM PLUS je vybavení, které dokonalé doplní váš trénink. Pokud hledáte něco, co zvýší intenzitu cvičení a tím i jeho výsledky - závaží jsou ideální! Byly vytvořeny k posílení dolních a horních částí těla během fitness tréninku, aerobiku, joggingu nebo cvičení pro celkový rozvoj a rehabilitaci.

Dvě závaží pro optimalizaci tréninku

Sada Spokey FORM PLUS se skládá ze 2 závaží o stejné hmotnosti. Díky tomu můžete cvičit tak, že si závaží připnete na obě zápěstí či kotníky, nebo zvýšíte intenzitu tím, že si obě závaží připnete na jednu ruku/nohu. Zapínání na suchý zip usnadňuje nasazování a zaručuje jejich stabilní polohu během cvičení. Díky použitému polyesteru jsou závaží dostatečně pružná na to, aby se snadno přizpůsobila tvaru vaší ruky či kotníku.

Přizpůsobte si hmotnost závaží podle vašich potřeb

Díky možnosti nastavení váhy si snadno přizpůsobíte hmotnost sady závaží FORM PLUS 3 kg podle vaši aktuální fyzické kondice či tréninkového plánu! Stačí pouze vytáhnout, nebo vložit sáčky se závažím dovnitř, a tím získat vaši požadovanou hmotnost. A možnosti je mnoho - obě závaží mají po 3 kapsách (celkem 6), kdy každý jednotlivý sáček váží cca 990 g (+/- 10 g).

Efekty cvičení se závažím

Použití závaží Spokey FORM PLUS zintenzivňuje trénink, stimuluje prací svalů a pomáhá lépe aktivovat různé části těla. Cvičení začínejte s nižší hmotnosti a postupně se zvyšující se fyzickou kondici zvyšujte i hmotnost závaží. Závaží FORM PLUS byly navrženy tak, aby se skvěle hodily do vaši domácí posilovny.

 

PARAMETRY:

- materiál: polyester
- výplň: písek
- zapínání na suchý zip
- možnost posilování předloktí a nohou
- hmotnost: 2x 3 kg

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JL Avatar autora | 30.11.2022
Sedí dobře a účel splní na 100%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti. Adresa výrobce: Spokey s.r.o. , Sadová 618, 738 01 Frýdek-Místek