Liposomal Vitamin C + D3 + Zinc 21 x 5g

727 Kč 692 Kč / 100 g
skladem

Prémiový produkt s obsahem lipozomálního prášku obsahujícího vitamín C, vitamín D a zinek. Obsažené látky jsou ve formě prášku rozpustného ve vodě. Prášek je v lipozomální formě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prémiový produkt s obsahem lipozomálního prášku obsahujícího vitamín C, vitamín D a zinek
 
Liposomal Vitamin C + D3 + zinc obsahuje 1000 mg (1250 % RHP) vitamínu C, 25 µg (166 % RHP) vitamínu D3 a 15 mg (130 % RHP) zinku. Obsažený vitamín D je ve formě biologicky aktivního vitamínu D3 = cholekalciferolu, obsažený zinek je v biologicky aktivní chelátové = organické vazbě. Všechny obsažené složky mají podobné vlastnosti spojené s obranným štítem. Doplněk je slazený pouze steviol-glykosidy a má ananasovou příchuť.
 
Produkty Ekolife Natura obsahují originální Curesupport suché lipozomy, které jsou ve své kategorii skutečným pojmem, tedy uznávaným originálem a to jak mezi širokou veřejností, tak mezi špičkovými profesionály. Nejvyšší možná funkčnost a kvalita originálních lipozomů Curesupport je ve svých základních verzích prověřena přímo klinickými studiemi.
 
Lipozomální produkty Ekolife Natura jsou exkluzivně vyvíjeny (speciální receptury) a vyráběny přímo na výrobních linkách holandské společnosti Curesupport B.V. (Medical manufacturer), s níž sdílí filozofii maximální možné kvality originálních lipozomů prověřených klinickými studiemi.
 
Lipozomy jsou složeny z přírodních fosfolipidů, které jsou základními stavebními kameny všech našich buněk, proto přes jejich stěnu bez problému prostupují tzv. pasivním transportem. Přirozeně se lipozomy vyskytují např. v kolostru a mateřském mléce, kde je maximální absorpce a využitelnost naprosto nezbytná. Z tohoto důvodu se lipozomy profesionálně využívají k přípravě špičkových injekčních aplikací, infuzí a potravinových doplňků.
 

 

KOMPLEX PRO PODPORU OBRANNÉHO ŠTÍTU V LIPOSOMÁLNÍ KVALITĚ

Obsažené látky jsou ve formě prášku rozpustného ve vodě. Prášek je v lipozomální formě a bez obsahu umělých sladidel, umělých barviv, nebo geneticky modifikovaných složek.

Profesor Dr. dr. Borut Štrukelj, M.Sc. (Department for Pharmaceutical Biology at the Faculty of Pharmacy, Ljubljana) potvrzuje, že lipozomální metoda je pokročilá farmaceutická technologie, která umožňuje, aby byla účinná látka lépe chráněna v zažívacím traktu, vstřebávala se lépe a rychleji, a tak dosáhla vysokých koncentrací v krvi.

 

V ČEM JE ROZDÍL?

+ ORIGINÁLNÍ SUCHÉ LIPOZOMY 
+ Maximální biodostupnost a využitelnost aktivních složek
+ Přímý a chráněný transport vitamínů, minerálů a antioxidantů do tělesných buněk
+ Lipozomy Ekolife Natura jsou stabilní při nízkém pH, a proto také stabilní v žaludeční kyselině
+ Lipozomy Ekolife Natura jsou vstřebávány mízním systémem
+ Lipozomy Ekolife Natura nejsou metabolizovány játry (odlišná cesta vstřebávání)
+ Lipozomy Ekolife Natura jsou do buňky vstřebávány pasivním transportem (bez potřeby další energie)
+ Vyrobeno v Evropě (GMO free)
+ Zdroj fosfolipidů: GMO free slunečnicový olej (EU)
+ Bez obsahu umělých sladidel (sukralóza, aspartam, acesulfam, sacharin a další)
+ Bez obsahu umělých barviv
+ Gluten free (bez lepku)
+ Soy free (bez sóji)
+ Sugar free (bez cukru)
 
 
O ZNAČCE EKOLIFE NATURA
 
Ekolife Natura je velmi dynamická a úspěšná společnost ze Slovinska, specializující se na prémiové lipozomální vitamíny, lipozomální chelatované minerály a lipozomální formulace nutrientů prověřené klinickými studiemi. Společnost založily v roce 2007 výživové specialistky, sestry Tjaša a Tajča Pavček. Obrovskou motivací je jim zájem o zdravý životní styl, vzdělávání se, sdílení informací a především to, že jsou obě maminky tří dětí. Před tvorbou každého nového produktu se proto ptají – daly bychom ho i svým dětem? Lepší záruku kvality bychom nenašli. Lipozomální vitamíny od Ekolife Natura jsou naprostou špičkou z hlediska vstřebatelnosti a využitelnosti tělem. Unikátní technologie lipozomů umožňuje transportovat účinné látky přímo k buňkám, takže vitamíny dosahují v těle maximálního možného účinku.

 

 

DÁVKOVÁNÍ:

5 g (1 sáček) denně rozmíchejte ve sklenici vody nebo džusu a vypijte během jídla nebo po jídle.

 

Počet dávek v balení:

21 x 5 g

 

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE:

 Aktivní látky:
 v jednom sáčku (5 g)
 Vitamín C
 1000 mg (1250 %*)
 Vitamín D3
 25 µg (166 %*)
 Zinek
 15 mg (130 %*)
*% RHP - Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.
 

 

SLOŽENÍ:

Sladidla dextróza, fruktóza, Vitamín C (kyselina askorbová), plnidlo maltodextrin, stabilizátor xantanová guma, ananasové aroma, emulgátor slunečnicový lecitin, zinek (glukonan zinečnatý), regulátor kyselosti kyselina citrónová, sladidlo steviol-glykosidy, barvivo kurkumin, konzervant chlorid sodný, vitamín D3 (cholekalciferol).

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy v prášku s vitamínem C, D3 a zinkem, slazený steviol-glykosidy. Uchovávejte na chladném a suchém místě, mimo dosah dětí.  Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy.

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KB Avatar autora | 2.4.2024
Skvělý, kdo se vyzná, ten chápe...
5
JU Avatar autora | 6.11.2022
Neobjevila jsem lepší produkt ve své kategorii, co se týče kvality, takže pro mě jasná volba.
5
RT Avatar autora | 2.11.2022
Vzhledem ke svému špatnému zdravotnímu stavu mi byl doporučen lékařkou právě tento vitamin C - vysoká dávka a lipozomální forma.
5
KM Avatar autora | 7.8.2019
Používám tento vitamín C už řadu let jako antioxidant a jsem spokojená.
Nevyplňujte toto pole:
MS Avatar autora Vitamín C pro trávení 7.8.2019 14:28
Dobrý den, mám problém s trávením a doktor mi doporučil užívat vitamín C. Myslíte, že mi to pomůže? A který bych měla zvolit?
Odpovědět
F Avatar autora Vitamín C na trávení 7.8.2019 14:31
Dobrý den, pro trávení se používají probiotika či trávicí enzymy. Ale určitě by se dal zahrnout i vitamín C, protože má antioxidační účinky. Tzn., že čistí organismus od nežádoucích látek, hlavně játra a mohl by přispět i k lepšímu trávení. Klidně zvolte tento vitamín C Plus.

Vyzkoušejte i vy tu nejvyšší kvalitu mezi vitaminy a minerály. Ekolife Natura je specialista na na prémiové lipozomální vitamíny, lipozomální chelatované minerály a lipozomální formulace nutrientů prověřené klinickými studiemi. A proč jsou lipozomy od Ekolife Natura tak skvělé? Lipozomální systém nabízí úplně jinou úroveň vstřebatelnosti a využitelnosti přijímaných živin. Adresa: EKOLIFE NATURA d.o.o., Ulica: Brodišče 28, 1236 Trzin, Slovinsko, exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz