Radian® Glass 820ml

783 Kč

Zvolte variantu

Luxusní skleněný šejkr potažený silikonovým pouzdrem pro pohodlné uchopení a ochranu proti nárazu. Odolný vůči zabarvení a zápachu. Šejkr je vhodný pro mytí v myčce, je bez BPA,  má odnímatelný úchyt a šroubovací víčko, které skvěle těsní. Drátěná kulička BlenderBall zajišťuje bezproblémové rozmíchání nápoje.

Detailní informace

Barva: Růžová
skladem
783 Kč

Detailní popis produktu

Luxusní skleněný šejkr potažený silikonovým pouzdrem pro pohodlné uchopení a ochranu proti nárazu. Šejkr je vhodný pro mytí v myčce, je bez BPA,  má odnímatelný úchyt a šroubovací víčko, které skvěle těsní. Drátěná kulička BlenderBall zajišťuje bezproblémové rozmíchání nápoje.

 

 

PARAMETRY:

- objem: 820 ml

- drátěná kulička BlenderBall®

- šroubovací uzávěr

- barva: černá, fialová, modrá, růžová

- vhodný do myčky

- bez BPA

 

UPOZORNĚNÍ:

Před použitím dobře umyjte! Nevhodné na horké nápoje. Horké nebo teplé tekutiny (nebo jiný obsah jako těsto na palačinky, soda atd.) mohou vytvořit tlak v láhvi a způsobit nečekané otevření a vystříknutí obsahu. Otevírejte opatrně!

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VP Avatar autora | 10.7.2019
S produktem jsem moc spokojena.
5
EB Avatar autora | 21.10.2018
Vypadá skvěle, dobře těsní, opravdu kvalitní šejkr.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

blender bottle

BlenderBottle je dnes již legendární výrobce šejkrů. Společnost vznikla v roce 2004 a brzy po svém založení se stala naprostou špičkou ve svém oboru. Design i funkčnost těchto šejkrů jsou na nejvyšší možné úrovni a tak není divu, že právě šejkry BlenderBottle patří k bestsellerům. Adresa: BlenderBottle Company, 250 S 850 E, Lehi, UT 84043, USA