Sportovní láhev 330ml

94 Kč
skladem

Bílá sportovní lahev na vodu o obsahu 330 ml, která je díky speciálnímu tvaru vhodná i pro běžce. Lahev je vyrobena z potravinářského plastu, má rychlouzávěr a je vhodná do myčky. Výhodou je široké hrdlo, které usnadní nasypání prášku při tvorbě sportovního nápoje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sportovní láhev s obsahem 330 ml od společnosti High5 Nutrition, která je díky svému speciálnímu tvaru vhodná i pro běžce. Lahev je vyrobena z potravinářského plastu, bez BPA. Má široké hrdlo, což zaručuje snadné nasypání prášku dovnitř. 

 

 PARAMETRY:

- obsah 330 ml

- s rychlouzávěrem

- s širokým hrdlem pro snadné nasypání prášku

- potravinářský plast

- bez BPA

- vhodné do myčky

 

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MK Avatar autora | 29.12.2018
Fajn láhev, používám u běhu, protože se dobře drží. Dřív jsem běhal s obyčejnou láhví a ta mi vyloženě překážela.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
high5 nutrition
 
HIGH5 je celosvětově oceňovaná anglická společnost s více než dvacetiletou tradicí a předním postavením na trhu sportovní výživy pro vytrvalostní sporty. A proč jsou produkty HIGH5 světovou špičkou? Firma nespoléhá na marketingová pozlátka, ale na složení a obsah produktů s minimalizovaným, nebo nulovým obsahem umělých sladidel a balastních složek.
Díky tomuto přístupu spol. HIGH5 vyvinula produkty obsahující složky ověřené nejen vědeckými studiemi, ale především vrcholovými sportovci v praxi. HIGH5 je tak každý rok partnerem pro více než 300 významných vytrvalostních závodů a událostí po celém světě. Mezi významné partnery patří např. německá cyklistická stáj Bora-hangsrohe závodící v nejvyšší světové kategorii UCI World Team, jejíž členem je i dvojnásobný mistr světa Peter Sagan.
 
Sportovní výživa HIGH5 je vyvíjena a vyráběna přímo na výrobních linkách své sesterské společnosti Reflex Nutrition, s níž sdílí filozofii maximální možné kvality a účinnosti s tradicí a dobrým jménem více než 20 let. Adresa: Reflex Nutrition, Sea View Way, Brighton, BN2 6NT, Velká Británie. Exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz