Láhev na vodu 750 ml

83 Kč
skladem

Bílá sportovní lahev na vodu o obsahu 750 ml. Lahev je vyrobena z potravinářského plastu, má rychlouzávěr a je vhodná do myčky. Výhodou je široké hrdlo, které usnadní nasypání prášku při tvorbě sportovního nápoje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Láhev na vodu 750 ml od společnosti High5 Nutrition, která je zaměřena na výrobu energetických doplňků pro vytrvalostní disciplíny. Lahev hlídá pitný režim a je velice užitečná. Lahev s rychlouzávěrem má široké hrdlo, což je ideální pro dosypání sportovních doplňků od High5.

 

PARAMETRY:

- obsah 750 ml

- s rychlouzávěrem

- s širokým hrdlem pro snadné nasypání prášku

- potravinářský plast

- bez BPA

- vhodné do myčky

 

 Upozornění: design láhve se může lišit na základě dodávky od výrobce

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RW Avatar autora | 15.1.2023
tohle jsou ty nelepší bidony. Jsou hodně bytelné ani když ho vyklepu za jízdy a spadne na víčko tak se mi ho zatím nepodařilo zničit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
high5 nutrition
 
HIGH5 je celosvětově oceňovaná anglická společnost s více než dvacetiletou tradicí a předním postavením na trhu sportovní výživy pro vytrvalostní sporty. A proč jsou produkty HIGH5 světovou špičkou? Firma nespoléhá na marketingová pozlátka, ale na složení a obsah produktů s minimalizovaným, nebo nulovým obsahem umělých sladidel a balastních složek.
Díky tomuto přístupu spol. HIGH5 vyvinula produkty obsahující složky ověřené nejen vědeckými studiemi, ale především vrcholovými sportovci v praxi. HIGH5 je tak každý rok partnerem pro více než 300 významných vytrvalostních závodů a událostí po celém světě. Mezi významné partnery patří např. německá cyklistická stáj Bora-hangsrohe závodící v nejvyšší světové kategorii UCI World Team, jejíž členem je i dvojnásobný mistr světa Peter Sagan.
 
Sportovní výživa HIGH5 je vyvíjena a vyráběna přímo na výrobních linkách své sesterské společnosti Reflex Nutrition, s níž sdílí filozofii maximální možné kvality a účinnosti s tradicí a dobrým jménem více než 20 let. Adresa: Reflex Nutrition, Sea View Way, Brighton, BN2 6NT, Velká Británie. Exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz