Blender bottle LSP shaker prostak 500 ml

od 329 Kč

Zvolte variantu

Luxusní šejkr se skvělým designem pro nejnáročnější uživatele. Šejk má součástí 2 zásobníky na prášek či tablety, které se dají našroubovat zespodu šejkru na sebe. V jednom dávkovači je ještě navíc platový rozdělovač tablet. Uvnitř šejkru je nerezová míchací pružina. Dokonalý šejkr all in one pro pořádné sportovce!!!

Detailní informace

Barva: Cyan - tyrkysový
Momentálně nedostupné
369 Kč
Barva: Moss green - mechově zelený
Momentálně nedostupné
369 Kč
Barva: Navy - válečně modrý
Momentálně nedostupné
369 Kč
Barva: Pink - růžový
Momentálně nedostupné
329 Kč
Barva: Plum - švestkově modrý
Momentálně nedostupné
369 Kč
Barva: Red - červený
Momentálně nedostupné
369 Kč

Detailní popis produktu

Blender bottle LSP shaker prostak 500 ml je luxusní šejkr dostupný v několika barevných variantách. Šejkr se dá rozložit na 5 kusů a složený dohromady tvoří dokonalý šejkr pro běžný trénink. Plastový šroubovací uzávěr má součástí lehce otvíratelný náustek. Dále je tvořen tělem, což je 500 ml plastová nádoba, ve které pohodlně rozmícháte pomocí kovovou kulatou pružinou svůj oblíbený protein. Spodní šroubovací část je rozdělena na zásobník a menší kóji, ve které se dají rozdělit kapsle nebo tablety. Je možnost napojení několika dalších zásobníků na sebe, které se nedají dokoupit samostatně, leda použít z druhého šejkru. Tento všestranný šejkr má součástí 2 zásobníky na tablety či prášek. Takže do tohoto skvělého šejkru se pohodlně vleze několik dávek potřebných suplementů.

 

PARAMETRY:

  • luxusní barevný šejkr Blender Bottle LSP z plastového materiálu
  • součástí šejkru je 5 oddělitelných částí, z toho jsou 2 zásobníky
  • součást šroubovacího uzávěru je odklapávací náustek
  • o dokonalé rozmíchání směsi se postará nerezová pružina
  • oddělitelný spodní zásobník
  • další kus je menší kóje na rozdělení tablet nebo kapslí
  • možnost napojení několika dalších zásobníků ze stejného šejkru
  • obsah 500 ml 
5
5x
4
0x
3
1x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 30.1.2019
V pořadí můj druhý Prostak shaker. Podle mého názoru se jedná o nejlepší typ shakeru se zásobníky, který se dá sehnat. Oceňuji hlavně kvalitní šroubovací uzávěr a náustek (který neprotéká), velkou odolnost a ideální velikost zásobníků i shakeru samotného.
5
RS Avatar autora | 11.11.2018
Strop mezi shakery, super kvalita.
5
TH Avatar autora | 4.11.2017
Top šejkr, kvalitní provedení a skvěle funkční.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

lsp-logo1

Německá kvalita s tradicí od roku 1998. V široké nabídce od LSP naleznete kompletní spektrum sportovní výživy (proteiny, gainery, aminokyseliny, kreatin a další). Věrnost našich zákazníků právě této značce jasně ukazuje, že z uživatelského hlediska a funkčnosti patří právě tento výrobce mezi naprostou špičku ve svém oboru. Adresa výrobce: LSP® Sporternährung GmbH, Römerstraße 49, 53111 Bonn, Německo. Uvádí na trh: Pavel Trampota, alej Svobody 27, 323 00 Plzeň