BURLY podpěra na kliky

299 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Plastové podpěry na kliky donutí správně cvičit kliky. Díky těmto madlům na kliky se více zapojují svalu a tím je cvik efektivnější. Podpěry mají gumová zakončení, což zvyšuje stabilitu během cvičení a podpěry na podlaze nekloužou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Madla na kliky motivují k lepšímu cvičení a poskytují větší klikový záběr. Plastové podpěry na kliky donutí správně cvičit kliky. Díky těmto madlům na kliky se více zapojují svalu a tím je cvik efektivnější. Podpěry mají gumová zakončení, což zvyšuje stabilitu během cvičení a podpěry na podlaze nekloužou. Díky speciálnímu profilu a struktuře úchytu, uživatel se může stabilně vzepřít na podpěrách během tréninku, což zvyšuje jeho komfort a bezpečí.

Podpěry Burly jsou velice jednoduchý nástroj, který nutí k správnému provedení kliku. Díky většímu rozsahu pohybu a silnějšímu zapojení svalstva zvětšuje efekt z prováděného cviku.

 

KVALITA:

Na produkty jsou kladeny velmi vysoké nároky, z toho důvodu se dbá na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality.

 

VÝHODY:

Podpěry mají gumová zakončení, což zvyšuje stabilitu během cvičení a podpěry na podlaze nekloužou.

Díky speciálnímu profilu a struktuře úchytu, uživatel se může stabilně vzepřít na podpěrách během tréninku, což zvyšuje jeho komfort a bezpečí.

 

TECHNOLOGIE:

Vyrobeny z kvalitního a protiskluzového materiálu s dlouhou životností.

 

 

Podpěry jsou vhodné ke cvičení v domácím prostředí

 

ZAPOJENÉ SVALY:

  • svalstvo ramen
  • svalstvo zad
  • hrudník

 

PARAMETRY:

  • protiskluzové, pohodlné úchyty
  • stabilní základna zakončená gumou
  • rozměry: 20 x 14 x 8,5 cm
  • nelogovaný produkt

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AV Avatar autora | 12.5.2019
Ze začátku je to boj cvičit na klikových madlech, ale časem si zvyknete a pak už je to brnkačka.

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti.