Představujeme novinky pro hydrataci, imunitu a uvolnění

Nově v naší nabídce najdete další zajímavé doplňky stravy od švédského Nordbo. Jak jsme si u tohoto výrobce již zvykli, opět se jedná o produkty maximální kvality s použitím výběrových surovin. Věříme i tyto novinky si najdou své příznivce, kterým se díky nim podaří zlepšit své zdraví, sportovní výkony a regeneraci.

 

Obranný štít

C and Zink 150g - obsahuje kysele neutrální vitamin C obohacený o organicky vázaný zinek. Jedná se tak o suroviny nebývalé kvality, které v běžně dostupných doplňcích stravy prakticky nevídáme. Produkt tak uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Obranný štít organismu značně posílí.

vitamin c zinek 1


 

Hydratace

Multi Hydration 100 g - přírodní iontové nápoje na našem trhu téměř nenajdeme - o to větší radost máme, že Nordbo s touto novinkou přišlo a nabízí tak exkluzivní naturální nápoj i pro naše zákazníky. Všem vytrvalostním sportovcům můžeme doporučit.

hydratace

 


 

Klidný spánek 

Magnesium Good Night 150 g -  prášek pro přípravu nápoje, od kterého můžete čekat podporu klidného spánku. Obsahuje kvalitní formu hořčíku navázanou na aminokyselinu glycin (zlepšuje vstřebatelnost organismem a zároveň podporuje spánek) a extrakt z květu heřmánku, který je dobře známý pro své účinky na relaxaci, uvolnění a lepší kvalitu spánku.

hořčík klidný spánek


 

Uvolnění svalstva 

Magnesium Muscle Relief 150g - produkt zaměřený na uvolnění svalstva. Pokud vás trápí křeče, únava a potřebujete lépe regenerovat, je tento produkt s obsahem 3 forem hořčíku, správná volba. Účinek je navíc podpořen zázvorovým a višňovým extraktem.

hořčík nordbo muscle relief