Fitness masážní válec 3v1 Mix Roll

od 658 Kč

Zvolte variantu

Fitness pěnový válec je užitečná sada 3 válečků, které jsou spolehlivou a účinnou pomůckou k posilování i masážím. Lze jej využít i při cvičení jógy či pilates nebo k posilování určitých části těla. Fitness válec je určený pro uvolnění a relaxaci namožených a ztuhlých svalů, snížení bolestivosti svalového systému a kloubů, zvýšení cirkulace krve a obnovení elasticity ve svalech. 

Detailní informace

Barva: Černá + červená
Momentálně nedostupné
658 Kč
Barva: Modrá + černá
Momentálně nedostupné
692 Kč
Barva: Modrá + modrá
Momentálně nedostupné
805 Kč
Barva: Oranžová + černá
skladem
692 Kč

Detailní popis produktu

MIX ROLL fitness masážní válec 3v1

Sada 3 masážních válců, které jsou z pěny, posílí i uvolní. Lze jej využít i při cvičení jógy či pilates nebo k posilování určitých části těla. Speciální design tohoto výrobku umožňuje cílenou masáž a celkovou svalovou integraci. Je určený pro uvolnění a relaxaci namožených a ztuhlých svalů, snížení bolestivosti svalového systému a kloubů, zvýšení cirkulace krve a obnovení elasticity ve svalech. 

V sadě válce 3v1 najdete válec tvrdý, pěnový a válec tenký k masážím. Celá sada je určena pro všestranně zaměřené pohybové aktivity. Jeho výhody ocení všichni zájemci o aktivní životní styl. Zlepšuje fyzickou koordinaci. Vysoká kvalita a moderní design poskytuji komfort a bezpečí při cvičení.

 

Fitness válce se od sebe liší svými průměry a tvrdostí, díky tomu si každý uživatel může zvolit válec podle toho, kterou část těla chce masírovat:

– Tvrdý válec – používejte jej v případě, že jsou uvnitř vloženy i další dva válce. Je vhodný pro již zkušené uživatele s atletickou nebo svalnatou postavou.

– Středně tvrdý válec – díky použitému měkčímu materiálu se jeho struktura neobtiskuje na tělo. Doporučuje se lidem, kteří ještě nemají zkušenost s válci. Je vhodný pro kteroukoliv svalovou partii.

– Nejmenší válec s rukojeťmi má rotující hlavice, které zvyšují intenzitu tréninku. Ideální pro starší osoby nebo pro osoby s drobnější postavou.

 

 

 PARAMETRY:

- v sadě: 3 válce
- materiál: pěna EVA, PVC, PE
- rozměr: o 3,5 / o 9,5 / o 14,5 cm
- délka: 45 cm / 45 cm / 45 cm
- tvrdost: soft, standard, hard
- hmotnost: 1,7 kg
- nízká absorpce vody a vlhkosti
- určeno pro: obecné rozvojové cvičení

Jednotlivé varianty produktů se mírně liší nejen barevně, ale i provedením (odpovídá přiloženým fotografiím).

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PG Avatar autora | 1.8.2019
S produktem jsme velmi spokojeni.
5
AM Avatar autora | 25.5.2019
Doporučuji, slušné provedení výborná cena a funkčnost válců.
5
NK Avatar autora | 15.5.2019
Masážní válce mi vyhovují, líbí se mi víceúčelové využití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti. Adresa výrobce: Spokey s.r.o. , Sadová 618, 738 01 Frýdek-Místek