Pěnový válec FITNESS ROLLER PS 4050

599 Kč

Zvolte variantu

Pěnový masážní válec určený k relaxaci a uvolnění svalů. Dokonalý relax poskytne tento masážní válec s vystouplými části. Lehněte si na podložku, dejte válec pod záda a jezděte na něm zády tam a zpátky. Uvidíte to uvolnění a bezbolestný pocit. Fyzioterapeuti rádi doporučují tuto válečkovou cvičební pomůcku k uvolnění zad. 

Detailní informace

Barva: Oranžový
do 3 dnů
599 Kč
Barva: Růžový
do 3 dnů
599 Kč
Barva: Zelený
Momentálně nedostupné
599 Kč

Detailní popis produktu

Pěnový válec FITNESS ROLLER je masážní pomůcka pro zlepšení celkové pohyblivosti, zvýšení svalového rozsahu, zlepšení rovnováhy a chůze. Speciální design tohoto výrobku umožňuje cílenou masáž a celkovou svalovou integraci. Masážní pěnový válec je určený pro automasážní uvolňovací techniky - uvolnění a relaxaci namožených a ztuhlých svalů při a po tréninku, snížení bolestivosti svalového systému a kloubů, zvýšení cirkulace krve a obnovení elasticity ve svalech. Pravidelné použití snižuje riziko zranění, napomáhá zotavení ze zranění a připravuje svaly na nadcházející zátěž a maximální výkon.

Fitness Foam Roller pěnový válec je navržen tak, aby vydržel neustálé, těžké a opakované použití, aniž by se poškodil. Je vyroben z kvalitní pěny EVA a tvrdého dutého jádra z materiálu ABS (polymer akrylonitrilu, butadienu a styrenu), odolnému vůči mechanickému poškození. Pevný dutý střed tak poskytuje robustní konstrukci s dlouhou životností. Válec má typický 3D povrch, který simuluje ruku maséra - široké ploché tvary simulují dotyk dlaně, dlouhé duté tvary simulují dotyk prstů a malé pevné tvary konečky prstů. Tyto materiály vytvářejí vysoce odolný produkt, ideální pro nezbytné každodenní cvičení a masáž.

 

PARAMETRY: 

  • materiál: kvalitní pěna EVA a tvrdé duté jádra z materiálu ABS (polymer akrylonitrilu, butadienu a styrenu)
  • válec má typický 3D povrch
  • 1 kus
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TR Avatar autora | 20.5.2019
Super věc, používám válec před cvičením i po cvičení a krásně promasíruje svaly.
5
PH Avatar autora | 19.12.2018
super...pomaha...doporučujem...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Power System

 

Power system se zaměřuje na kvalitní, sportovní příslušenství. Patří mezi ně opasky, rukavice, bandáže a veškeré příslušenství pro fitness a kulturistiku. Adresa výrobce: Ariana Sports s.r.o. , Roztylské nám. 2619/46, 141 00 Praha 4