CREAPURE® Creatin 90 kapslí

319 Kč
skladem
Možnosti doručení

Creapure zaručuje 100% kvalitu a čistotu kreatin monohydrátu. Německý výrobce AlzChem garantuje špičkovou kvalitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Reflex Creapure kreatin - garance nejčistějšího a nejbezpečnějšího produktu na současném trhu!  

 

Přesto, že je na trhu nepřeberné množství forem a výrobců kreatinu, Creapure je jediný kreatin na světě (!!), který je trvale testován na nežádoucí nečistoty (kreatinin, dicyandiamid, dihydrotriazin, thiourea). Německý výrobce AlzChem garantuje špičkovou kvalitu.

 

Kreatin je látka tělu vlastní, je přítomna v každé lidské buňce jako zdroj pro obnovu buněčné energie ATP. V závislosti na tělesné hmotnosti a množství svalové hmoty, představují zásoby kreatinu množství v rozpětí 100 až 150g obsaženého v celém těle. Z toho je denně využito 2 až 4 g kreatinu pro běžné fyzické aktivity. Polovinu z tohoto množství si tělo produkuje samo, zbytek musí být dodán do organismu potravou. Tomu odpovídá zhruba 500g hovězího masa, nebo ryb denně, což je z praktického hlediska velmi složité.

 


DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 2 kapsle, 3x denně na lačno, zapijte dostatečně vodou.

 

 

Počet dávek v balení:

45 x 2 kapsle

 

Optimální doba užívání:

- během dne   

- před tréninkem    

- po tréninku

 

 

 

NUTRIČNÍ HODNOTY:

 

  1 kapsle
Energetické hodnota 11,9 kJ / 2,8 kcal
Creapure® Kreatin monohydrát 700 mg 

SLOŽENÍ:

 

V 1 želatinové* kapsli: Creapure® kreatin monohydrát.

 

*není vhodné pro vegetariány

 

 

 

UPOZORNĚNÍ:

 

Doplněk stravy. Mikronizovaný kreatin monohydrát s garantovanou čistotou a kvalitou. Dodržujte doporučený postup dávkování! Nevhodné pro děti, mladistvé do 16 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu a chladu.

 

Garance společnosti Reflex Nutrition

• Inovační technologie
• Nejvyšší rating použitých surovin
• Vyrobeno ze 100% zelené energie
• Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
• Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025
• Nezávislé testování na nepřítomnost látek dopingové povahy
• Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost.

 

 

 

Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora 28.6.2015 11:18
Zdravím, měl by se tento kreatin cyklovat? Tzn. brát v prvním týdnu větší dávky, potom udržovací a třeba po měsíci na nějakou dobu úplně vysadit? Děkuji za odpověď
Odpovědět
F Avatar autora Re: 28.6.2015 11:36
Dobrý den, dávkování je stejné jako každého jiného kreatinu. Záleží jestli se rozhodnete pro to dávkování s nasycovací fází, následnou udržovací a pauzou (dle nás je to lepší) nebo budete brát konstatní dávky delší dobu. Někdo kreatin téměř ani nevysazuje, což si myslíme, že není úplně dobře a pauzu doporučujeme.
KM Avatar autora 23.1.2015 10:15
jaký je rozdíl mezi tím, jestli je kreatin v kapslích a v prášku, který je lepší? díky za odpověď
Odpovědět
F Avatar autora Re: 23.1.2015 10:22
Dobrý den, zásadní rozdíl v tom není. Kapsle jsou v podstatě výhodnější jen v situaci, kdy nemůžete prášek míchat do nápoje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
2x
3
0x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

reflex nutritionBritská společnost Reflex Nutrition je jedním z předních evropských leaderů v oblasti seriózních inovací a funkční sportovní výživy. Produkty značky Reflex Nutrition náleží bez nadsázky v celosvětovém měřítku k tomu nejlepšímu na trhu. Všechny produkty jsou vyrobeny pouze z prvotřídních surovins minimalizací sladidel a aditiv, v souladu s normami kvality ISO9001, jsou nezávisle testovány na obsah zakázaných a dopingových látek (HFL/ DOPING FREE) a v každé šarži testovány na obsah bílkovin dle norem kvality ISO17025. Vlastní výrobní park společnosti - Reflex Nutrition Science Park je založen na 100% technologii zelené energii, kterou zajišťují vlastní větrné turbíny a solární kolektory. Adresa: AB Sports Nutrition, Sea View Way, Brighton, BN2 6NT, Velká Británie. Administrativní kancelář pro EU: AB Foods Poland Sp. z.o.o., ul. Przemysłowa 2, 67-100 Nowa Sól, Polsko. Exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.