Rostlinné proteiny konopné

Konopný protein nabízí benefity, které ocení široká populace. Obsahuje vysoce kvalitní bílkoviny rostlinného původu, je zdrojem nenasycených mastných kyselin (omega 3, omega 6, omega 9), vlákniny a celé řady vitamínů, minerálů a antioxidantů.

2 položek celkem
vf konopny
Tip
397 Kč

Komplexní proteinový koncentrát z evropských konopných semínek, vyráběný pod ochrannou známkou CANAH®.

02222
vegan protein mix bio purasana
597 Kč

Rostlinný protein s exkluzivním složením - hrachový protein, protein ze slunečních semínek a konopný protein....

107856

 

Konopný protein jako skvělý zdroj bílkovin a dalších živin 

Neochucené konopné proteiny se skvěle hodí do džusu, jogurtu, různých polévek atd. Tak docílíte výrazného navýšení nutriční hodnoty svého pokrmu. Samozřejmostí je také jejich užívaní jen se samotnou vodou. Oblíbenou variantou jsou rostlinné směsi proteinů, které obsahují kromě konopného proteinu také například rýžový protein, hrachový protein apod. 

 

Pro koho jsou konopné proteiny vhodné?

Konopný protein ocení každý, kdo chce obohatit stravu o kvalitní zdroj bílkovin, vlákniny, nenasycených mastných kyselin, vitamíny, minerály a antioxidanty. Vzhledem k rostlinnému původu jsou konopné proteiny oblíbené i mezi vegetariány a vegany.

Svými nutričními hodnotami konopný protein jednoznačně patří mezi nejlepší zdroje bílkovin, jaké můžete do svého jídelníčku zařadit. Díky vysokému obsahu vlákniny a antioxidantů navíc zajistíte detoxikaci a pročištění lidského organismu.