Magnesium Bisglycinate 60 kapslí

447 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Nejnovější doplněk s obsahem hořčíku od značky Viridian. Obsahuje dobře známý a prověřený bisglycinát hořečnatý, organickou formu hořčíku, kde je magnesium spojené chelátovou vazbou s glycinem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magnesium Bisglycinate (bisglycinát hořečnatý) je nejnovější doplněk s obsahem hořčíku od značky Viridian. Obsahuje dobře známý a prověřený bisglycinát hořečnatý, organickou formu hořčíku, kde je magnesium spojené chelátovou vazbou s glycinem. Tato vazba je přirozeně přítomná v přírodě, proto je hořčík pro tělo velmi dobře využitelný. Bisglycinát hořečnatý je tak velmi efektivní například při sportu nebo při vysoké zátěži. Přítomný glycin posiluje koncentraci a napomáhá zklidnění (případně spánku). Nemá však sedativní účinky, proto jej lze používat velmi efektivně i při sportu. 

- Organická forma hořčíku - bisglycinát hořečnatý
- 160 mg elementárního hořčíku v 1 kapsli
- Velmi dobře vstřebatelná forma hořčíku
- Efektivní podpora organismu při zátěži
 
 
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Efektivní doplnění hořčíku
- Podporu při vysoké zátěži
 
 
Produkty značky Viridian Nutrition obsahují pouze čistou směs bioaktivních složek = 100% aktivních látek a 0% balastních aditiv a pojiv. Viridian Nutrition garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů důslednou kontrolou celého výrobního procesu. A to od semínka až po finální produkt = spolupracuje s lokálními producenty a pěstiteli zaměřenými na nejvyšší kvalitu. Z etických důvodů nepoužívá značka Viridian Nutrition ve svých produktech žádný palmový tuk a netestuje své produkty na zvířatech. Všechny obaly produktů jsou 100% ekologické.
 

 

ETICKÝ DOPLNĚK STRAVY

Co to vůbec znamená – etický doplněk stravy? Znamená to, že doplňky značky Viridian jsou vyrobené výhradně z kvalitních složek a nenajdete v nich absolutně žádné balastní příměsi. Také pochází z ekologického pěstitelství a nejsou testované na zvířatech. Důležité rovněž je, že značka Viridian je v rodinném vlastnictví, a není součástí žádné farmaceutické ani jiné korporace. Viridian si zakládá na etickém přístupu k zákazníkům i obchodním partnerům, a vždy se snaží o ekologickou nezávadnost svých produktů.

 

DÁVKOVÁNÍ:

1 –2 kapsle denně, nejlépe během jídla nebo dle doporučení lékaře.

  

SLOŽENÍ:

V 1 kapsli: hořčík 160 mg (42 %*) (Bisglycinát hořečnatý), kapsle: hydroxypropylmethylceluóza. *% RHP—Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování, neurčí-li lékař jinak. Není náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte v chladu, suchu, mimo dosah dětí.

 
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
OH Avatar autora | 11.8.2019
Kvalitní zdroj hořčíku, možností jak doplňovat hořčík je jistě více a tento doplněk je jedna z nich.
5
LU Avatar autora | 1.8.2019
Trpím křečemi a tato forma hořčíku mi vyhovuje.
Nevyplňujte toto pole:
ET Avatar autora Magnesium Citrat s minerály 1.8.2019 10:07
Dobrý den, mohu magnesium citrat kombinovat s jinými minerály?
Odpovědět
F Avatar autora Citrát hořečnatý v kombinaci s minerálními látkami 1.8.2019 10:09
Dobrý den, magnesium citrát můžete kombinovat s jakýmkoliv minerálem.

Viridian logo

Britská značka Viridian Nutrition nabízí tzv. etické vitamíny a doplňky stravy, zaměřené na tři hlavní oblasti: kvalita/čistota, charita, životní prostředí. 99% produktů značky Viridian Nutrition splňuje požadavky náročné kategorie čistoty KOSHER, všechny produkty jsou 100% bioaktivní, v kapslích rostlinného původubez použití problematických aditiv, 40 % produktů je oficiálně certifikováno jako 100% organické (Soil Association). Všechny složky produktů Viridian pocházejí z absolutně čistých zdrojů = NE genetické modifikace, NE ozařování, NE tablety(Friends of the Earth, NSPCC, Woodland Trust, Jack and Jill Foundation Comic Relief, RSPB, Terrence Higgins Trust, Shelter, the Woodland Trust, Save the Children a další ). Adresa: Viridian International Ltd, 15 High March, Daventry, Northamptonshire NN11 4HB, Velká Británie. Exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.