Pure Magnesium Citrate 200g

448 Kč 224 Kč / 100 g
skladem

Instantní prášek s obsahem hořčíku ve formě citrátu hořečnatého. Citrát hořečnatý je pro tělo dobře vstřebatelná forma hořčíku. Ten lze doporučit všem jedincům podstupujícím vysokou fyzickou nebo psychickou zátěž. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pure MAGNESIUM CITRATE
 
- Pure Magnesium Citrate = instantní prášek s obsahem hořčíku
- Hořčík ve formě citrátu hořečnatého
- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
- Neobsahuje umělá sladidla
 
Citrát hořečnatý je pro tělo dobře vstřebatelná forma hořčíku. Ten lze doporučit všem jedincům podstupujícím vysokou fyzickou nebo psychickou zátěž. Hořčík se v těle zúčastní stovek různých procesů, lze jej tedy doporučit jako univerzální podporu při únavě, vyčerpanosti, bolesti svalů, nespavosti, křečích a jiných problémech.
 
 
Hlavní benefity produktu:
 
- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
- Neobsahuje umělá sladidla
 
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Podporu při fyzické a psychické zátěži
 
 
 
Značka Nutriworks
 
Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat Nutriworks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.
 
NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.
 
 


DÁVKOVÁNÍ: 
 
Berte 1,5 g (cca 3 odměrky) denně.
 
 
Počet dávek v balení:
 
133 x 1,5
 
 
 

NUTRIČNÍ HODNOTY:
 
 
 v 1 denní dávce (cca 1,5 g)
 % RHP*
 Hořčík
 250 mg
 66,7 %
 
*RHP – Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.
 
 

SLOŽENÍ:
 
Hořečnaté soli kyseliny citrónové (citrát hořečnatý).
 
 
 
UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Vhodné pro vegany. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí. Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji a ovsa.
 
 
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JH Avatar autora | 24.3.2024
Kvalitní, vydrží dlouho, za dobrou cenu.
5
LB Avatar autora | 16.6.2020
TOP, proti křečím funguje skvěle.
Nevyplňujte toto pole:
TB Avatar autora 2.11.2021 18:10
Dobrý den, mohu užívat dlouhodobě denně?
Odpovědět
F Avatar autora 2.11.2021 18:13
Dobrý den, můžete klidně dlouhodobě denně, je to i žádoucí.

Poznejte kvalitní sportovní výživu od finského Nutriworks. Tohle není jen reklamní pozlátko, ale opravdová profesionální výživa a doplňky stravy, které uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Nutriworks nabízí jasný koncept, který je založen na nejnovějších vědeckých výzkumech. Samozřejmostí je výroba v souladu s nejvyššími normami kvality. Vyzkoušejte i vy tento finský poklad.  Adresa: Nutrimarket Oy - Aminopörssi, Ruosilantie 1, 00390 Helsinki, P. 040-540 7783, Finsko, exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.

nutriworks