Balanční deska s úchyty Swing, plastová

661 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Balanční deska s úchyty je ideální pro trénink zahrnující všechny svalové skupiny, který zároveň bude rozvíjet vaši rovnováhu a motorickou koordinaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balanční deska s úchyty Spokey SWING:

- ideální pro trénink zahrnující všechny svalové skupiny, který zároveň bude rozvíjet vaši rovnováhu a motorickou koordinaci
- skvěle se hodí pro zpestření domácích tréninku - můžete s ní dělat mnoho různých cviků,
- je vyrobena z odolného materiálu, který se snadno udržuje v čistotě.

Jestli hledáte způsob, jak si zpestřit domácí trénink, vsaďte na balanční desku Spokey SWING! Je to velmi univerzální cvičební pomůcka, díky které zapojíte do práce ještě více svalů. Skvěle se odsvědčí při rozcvičce a při senzomotorickém či koordinačním tréninku. S balanční deskou posílíte svaly, na kterých vám opravdu záleží - s deskou můžete dělat sedy lehy, kliky, dřepy, prkno, balanční cvičení, výpady a mnoho dalších cviků!

Váš trenér rovnováhy

Spokey SWING svým tvarem připomíná polokouli se širokou plochou na cvičení. Díky této konstrukci musí uživatel neustále udržovat rovnováhu, což vede k posílení svalů hlubokého stabilizačního systému. Při tréninku se balanční platforma naklání do stran, čímž se posilují nejen konkrétní svalové skupiny, ale zároveň se zlepšuje obratnost a koordinace těla.

Využití balanční desky

Rovnováha a obratnost jsou velmi důležitými prvky během jakékoliv fyzické aktivity. Dokonale vyvinuté smysly přispívají k lepším schopnostem při lyžování, jízdě na skateboardu nebo na snowboardu. Sebeovládání a udržování stabilizace během fyzické aktivity nás chrání před nežádoucími pády a zraněními. Balanční deska s úchyty Spokey SWING je vyrobena z PP (polypropylenu), díky čemuž je odolná proti mechanickému poškození a zároveň se velmi snadno udržuje v čistotě. A navíc, povrch plošiny zabraňuje uklouznutí.

PARAMETRY:

- balanční úseč, kruhová
- materiál: PP
- rozměry: 40 x 10 cm
- posiluje rovnováhu a svaly
- zlepšuje koordinaci a stabilizaci

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
EV Avatar autora | 26.9.2022
Produkt splnil moje očekávání na 100% a zase mi pomohl vylepšit domácí cvičení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti. Adresa výrobce: Spokey s.r.o. , Sadová 618, 738 01 Frýdek-Místek