Balanční podložka PHYSIO PS 4066

1 149 Kč

Zvolte variantu

Balanční podložka pro aerobní a balanční cvičení. Podložka je vhodná k rozvoji koordinace pohybu, aktivaci a posílení stabilizačních svalových partií uložených v hlubších vrstvách. Dále napomáhá k odstranění stresu, svalového napětí a nerovnováhy. Podložka PHYSIO se používá v rehabilitačních centrech k uvolnění zad, kloubů i končetin.  

Detailní informace

Barva: Černá
do 3 dnů
1 149 Kč
Barva: Modrá
do 3 dnů
1 149 Kč

Detailní popis produktu

Balanční Podložka PHYSIO je určena k aerobnímu a rehabilitačnímu cvičení. Podložka  PHYSIO  přispívá k rozvoji koordinace pohybu, aktivizaci a posílení stabilizačních svalových partií uložených v hlubších vrstvách, které se jinak velmi obtížně procvičují. Cvičení napomáhá k odstranění stresu, svalového napětí a nerovnováhy. Metoda balančního cvičení pomáhá při odstraňování bolestí zad, kloubů a napomáhá tak zpevňovat postavu. Má velmi široké využití v rehabilitačních i sportovních centrech. Pomocí balanční podložky můžete kombinovat trénink koordinačních a kondičních schopností jako je síla, vytrvalost a rovnováha. Ideální pro cviky ve stoje nebo v sedě, stejně jako pro rehabilitační cvičení. Texturovaný a hypoalergenní materiál TPE (termoplastický elastomer) je protiskluzový a příjemný na kůži.

Podložka pro fyzioterapeuty je nejlepší cvičící pomůcka, která dokáže nemožné. Ideální pro jedince, kteří chtějí posílit hloubkové svaly či zmírnit bolest určitých oblastí. 

 

Benefity:

  • vhodná pro posílení hloubkových svalů
  • zdokonalení koordinace, aktivace
  • uvolňuje bolest

 

 

PARAMETRY:

  • materiál: TPE (termoplastický elastomer) se strukturou, protiskluzový a hypoalergenní
  • rozměry: délka 48 x šířka 38 x výška 6 cm
  • vyrobeno ze zdravotně nezávadného materiálu
  • barva: černá a modrá
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MD Avatar autora | 5.1.2020
Jsem moc spokojená.
5
RZ Avatar autora | 12.8.2019
Bojuji s bolestmi zad a fyzioterapeut mě učí cvičit na této podložce. Je to obtížné, ale účinné. Podložka mě pomáhá fungovat v běžném životě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Power System

 

Power system se zaměřuje na kvalitní, sportovní příslušenství. Patří mezi ně opasky, rukavice, bandáže a veškeré příslušenství pro fitness a kulturistiku. Adresa výrobce: Ariana Sports s.r.o. , Roztylské nám. 2619/46, 141 00 Praha 4