Zinc Plus BIO 60 tablet

489 Kč 906 Kč / 100 g
Momentálně nedostupné

Výhradně přírodní složky s vysokým obsahem zinku a vitamínu C zaměřené na podporu imunitního systému a obranyschopnosti organismu. Může tak být užitečným pomocníkem pro každého, kdo hledá účinnou a zároveň i k tělu šetrnou pomoc.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Purasana Zinc Plus je přírodní doplněk vhodný pro každého, kdo hledá prostředek na podporu imunitního systému a obranyschopnosti organismu. Složení je výhradně přírodního původu s vysokým obsahem vitamínu C a zinku. Je ve formě přírodních tablet spojených patentovanou složkou vyrobenou pouze z rýže.
 
 
 
Jaké složky v doplňku najdete?
 
- Bio extrakt z Aceroly – Acerola neboli Malpígie je tropická rostlina, jejíž plody mají extrémně vysoký obsah vitamínu C (vyšší než citróny) ve formě kyseliny askorbové
 
- Bio extrakt z Agaricu – pod názvem Agaricus se skrývá v kuchyni známý žampion obsahující vysoká množství zinku a dalších minerálů, ale také rozličných polysacharidů – beta glukany, ergosteroly a další
 
- Bio extrakt z Echinacey – Echinacea se používá při onemocnění dýchacích cest, při nachlazení, při infekcích močových a celkové posílení imunity
 
 
Nová řada Clean & Green
 
Řada Clean & Green zahrnuje doplňky stravy vyrobené ze 100% rostlinných složek, bez chemických aditiv, pojiv, lepidel, bez GMO složek a výhradně v kvalitě BIO. Jsou určené pro každodenní užívání a pro každého hledajícího účinnou přírodní podporu. Jsou také zabalené v recyklovatelných obalech, které lze bez problémů biologicky rozložit.
 
 
Jak drží tablety pohromadě?
 
V tabletách nejsou absolutně žádná chemická pojiva ani plnidla. Namísto oxidu křemičitého a fosforečnanu vápenatého je použitá patentovaná složka Nu-FLOW® vyrobená pouze z pomletých rýžových slupek. Namísto stearátů, sojového lecitinu a chemických plnidel je použitá patentovaná složka Nu-RICE® vyrobená pouze z rýžových otrub.
 
 
 

DÁVKOVÁNÍ:

 

Berte 2 tablety denně hodinu před jídlem, dostatečně zapijte. Děti a mladiství do 18 let jednu tabletu denně.

 

 

Počet dávek v balení:

 

30 x 2 tablety

 
 

 


NUTRIČNÍ HODNOTY:

 
 
 2 tablety (% RHP*)
 Zinek
 10 mg (100 %)
 Vitamín C
 94 mg (117 %)
 Echinacea purpurea (L.) Moench extrakt
 120 mg
 
*RHP – referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.
 
 
 

SLOŽENÍ:

 

Bio Acerola extrakt (Malpighia glabra L. – obsahuje 17 % vitamínu C), Bio Agaricus spec. extract (obsahuje 3,5 % zinku), Bio Echinacea extrakt (10 %), bio rýžový škrob, bio rýžové otruby, bio rýžový extrakt (Oryza sativa). 

 
 

 

UPOZORNĚNÍ:

 

Doplněk stravy v BIO kvalitě. Nevhodné pro děti do 7 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. 
 
 
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
PJ Avatar autora 28.4.2019 12:22
Dobrý den, když používám samostatně vitamín C, který je i tady společně se zinkem, mám ten druhý vitamín C přestat užívat nebo mohu společně, nebude ta dávka vitamínu C pak příliš vysoká?
Odpovědět
F Avatar autora 28.4.2019 12:28
Dobrý den, záleží jaká ta dávka vitaminu C z druhého doplňku je. Tady v tomto produktu je lehce vyšší než je doporučená denní dávka (DDD) a ze zdrojů, které mají skvělou využitelnost. Běžně se ale užívají mnohem vyšší dávky dávky vitamínu C, takže asi bych se toho vůbec nebál, ale záleží jaké jsou Vaše potřeby - obecně se dá říci, že zvýšený příjem vitamínu C je vhodný především pro fyzicky i psychicky zatížené osoby, sportovce, kuřáky...
PZ Avatar autora 13.2.2019 20:48
Dobrý den, je možné užívat tento zinek dlouhodobě, nebo bych měl po nějaké době dát pauzu v užívání? Děkuji
Odpovědět
F Avatar autora 13.2.2019 20:50
Dobrý den, v případě, že budete zinek dávkovat dle doporučeného dávkování, nebude dlouhodobé užívání žádný problém, pauza není nutná.
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JS Avatar autora | 29.4.2019
Výborný zdroj zinku, oceňuji složení.
5
MH Avatar autora | 10.2.2019
Zvolil jsem právě tento zdroj zinku z důvodu čistě přírodního složení, takže jsem maximálně spokojený.

PURASANA_LOGO

Purasana je renomovaná belgická značka s tradicí od roku 1977. Dobré jméno, jasný původ a vysoká kvalita produktů zaměřených na wellness a zdravý životní styl, tak lze jednoduše charakterizovat přímého výrobce značky Purasana, společnost Biovita NV. Naprostá většina sortimentu je v certifikované kvalitě BIO.