Calcium Citrate + D3 250g

377 Kč 151 Kč / 100 g
skladem

Instantní prášek s obsahem vápníku a vitamínu D3 - vápník ve formě citrátu vápenatého, vitamín D ve formě cholekalciferolu. Vlastnosti vápníku souvisejí s kostmi, klouby a zuby. Lze jej tak doporučit všem podstupujícím velkou fyzickou zátěž nebo seniorům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CALCIUM CITRATE + D3
 
- Calcium Citrate + D3 = instantní prášek s obsahem vápníku a vitamínu D3
- Vápník ve formě citrátu vápenatého, vitamín D ve formě cholekalciferolu
- Synergní působení
- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
- Neobsahuje umělá sladidla
 
Vlastnosti vápníku souvisejí s kostmi, klouby a zuby. Lze jej tak doporučit všem podstupujícím velkou fyzickou zátěž nebo seniorům. Jeho využití v organismu je složitý proces, do kterého je mimojiné zapojen i vitamín D3. Lze tedy říci, že vápník a vitamín D mají synergní působení.
 
 
Hlavní benefity produktu:
 
- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
- Neobsahuje umělá sladidla
 
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Kosti, klouby a zuby
 
 
Značka Nutriworks
 
Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat Nutriworks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.
 
NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.
 
 


DÁVKOVÁNÍ:
 
1 odměrka (3,2 g) denně.
 
 
Počet dávek v balení:
 
78 x 3,2 g
 

 


NUTRIČNÍ HODNOTY:

 
 v 1 denní dávce (cca 3,2 g)
 % RHP*
 Vápník
 500 mg
 62,5 %
 Vitamín D3
 5 µg
 100 %
 
*RHP – Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.
 
 
 
SLOŽENÍ:
 
Vápenaté soli kyseliny citrónové (citrát vápenatý), cholekalciferol.
 
 
 
UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí. Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji a ovsa.
 
 
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MT Avatar autora | 10.11.2022
Kvalitní zdroj vápníku
5
JK Avatar autora | 29.5.2020
Dobře se užívá, doporučuji.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Poznejte kvalitní sportovní výživu od finského Nutriworks. Tohle není jen reklamní pozlátko, ale opravdová profesionální výživa a doplňky stravy, které uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Nutriworks nabízí jasný koncept, který je založen na nejnovějších vědeckých výzkumech. Samozřejmostí je výroba v souladu s nejvyššími normami kvality. Vyzkoušejte i vy tento finský poklad.  Adresa: Nutrimarket Oy - Aminopörssi, Ruosilantie 1, 00390 Helsinki, P. 040-540 7783, Finsko, exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.

nutriworks