Turistická karimatka Camos, 180 x 50 cm, bez stahovacích gumiček

184 Kč
skladem

Poskytuje vynikající izolaci do země a zajišťuje pohodlný odpočinek v přírodě. Taková je turistická karimatka Spokey CAMOS, která je velká (180 x 50 cm), skvěle izoluje od země.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Turistická karimatka Spokey CAMOS:

- vyrobena z XPE pěny, díky čemuž má zvýšenou mechanickou odolnost,
- zajišťuje vynikající izolaci od země a pohodlný spánek za všech podmínek,
- je velmi lehká a snadno srolovatelná, díky čemuž se snadno přepravuje.

Karimatka je nezbytnou součásti vybavení během výletu do hor či kempování. Poskytuje vynikající izolaci do země a zajišťuje pohodlný odpočinek v přírodě. Proto se vyplatí vsadit na model, který nebude představovat zbytečný balast a umožní vám pohodlný spánek v jakýchkoliv podmínkách. A přesně taková je turistická karimatka Spokey CAMOS, která je velká (180 x 50 cm), skvěle izoluje od země.

Ultralehká a malá po srolování

Turistická karimatka Spokey CAMOS nezabírá po srolování mnoho místa. Skvěle se osvědčí během outdoorových výletů či kempování. Umožní vám rychle a pohodlně připravit místo na spaní. Její tloušťka (0,8 cm) zajišťuje vynikající izolaci od země a vyrovná všechny terénní nerovnosti.

Turistická karimatka pro Vás

Pokud hledáte karimatku, se kterou bude přespání v přírodě, v kempu nebo na chatě stejně pohodlné jako ve vaší posteli, vsaďte na karimatku Spokey CAMOS. Jedná se o vynikající outdoorové vybavení - je velmi lehká a snadno srolovatelná, díky čemuž nezabírá zbytečné místo a vy ji tak můžete mít vždy po ruce. Použitá pěna XPE zvyšuje mechanickou odolnost karimatky.

Parametry:

- materiál: XPE                                                                  
- rozměr: 180 x 50 x 0,8 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti. Adresa výrobce: Spokey s.r.o. , Sadová 618, 738 01 Frýdek-Místek