Magnetický rotoped FITMAN

5 230 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Je určen pro uživatele, kteří si přejí vysokou kvalitu zpracování, vyhovující parametry, dlouhodobou životnost a spolehlivost zařízení. Určeno pro cvičení v domácím prostředí. Rotoped je univerzální zařízení pro celkové zlepšení zdravotního stavu a spalování tuků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rotoped Spokey Fitman je určen pro uživatele, kteří si přejí vysokou kvalitu zpracování, vyhovující parametry, dlouhodobou životnost a spolehlivost zařízení.

Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky, z toho důvodu dbáme na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality.

Vestavěná transportní kolečka pro snadnou manipulaci - díky nim můžete snadno přesunout trenažér na požadované místo. U modelu Spokey Fitman je nastavitelná výška sedátka, což umožňuje nastavit si co nejvhodnější vzdálenost od pedálů. Nastavení sklonu řídítek vám umožní pohodlnou polohu během tréninku. Protiskluzová struktura pedálů a upevňovacích pásků zvyšují bezpečnost a pohodlí uživatele během jízdy na rotopedu.

Vysoká životnost a výběr použitých materiálů zaručí, že zařízení budete moci využívat po mnoho let. Vysoce kvalitní materiály a design vypracovaný našimi grafiky, vám přinesou radost z používání našich strojů. Krásný a stylový vzhled strojů doplní Váš domácí interiér.

Rotopedy Spokey Fitman jsou vybaveny počítačem pro monitorování parametrů během cvičení. Setrvačník i samotný rotoped je určen pro začátečníky. U modelu Spokey Fitman se nastavuje odpor manuálně v rozsahu 8 stupňů, pomocí otočného kolečka pod řídítky. Hmotnost setrvačníku je 4 kg.

URČENO pro cvičení v domácím prostředí. Rotoped je univerzální zařízení pro celkové zlepšení zdravotního stavu a spalování tuků.

ZAPOJENÉ SVALY - dvouhlavý a čtyřhlavý sval stehenní - lýtkový sval - hýždě

fitman_functions_cz_1

 

PARAMETRY:

typ: magnetický rotoped
- setrvačník: 4 kg
- průměr setrvačníku: 19 cm
- odpor: 8 stupňů, manuální regulace
- funkce: čas, vzdálenost, rychlost, kalorie, puls
- regulace sedadla – vertikální
- nastavitelná výška sedadla: 64 – 85 cm
- rozměr: 86 x 49 x 117 cm
- rozměr balení: 66 x 26 x 56 cm
- rozměr sedadla: 27 x 23 cm
- vzdálenost mezi rukojetěmi: 33,5 cm
- vzdálenost od pedálu k sedlu (min-max): 52-74 cm
- rozměry pedálu: 11,5 x 9 cm
- snímače tepové frekvence: ano
- maximální váha uživatele: 100 kg
- hmotnost: 19 kg
- záruka: 2 roky

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti. Adresa výrobce: Spokey s.r.o. , Sadová 618, 738 01 Frýdek-Místek