High Potency Magnesium with B6 120 kapslí

597 Kč
skladem

Nyní s přidaným vitamínem B6! High Potency Magnesium obsahuje v jedné kapsli vysokou dávku hořčíku složenou ze tří forem. Tyto tři formy dohromady dávají velice efektivní synergní směs dobře využitelnou pro tělo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

High Potency Magnesium nyní s přidaným vitamínem B6! High Potency Magnesium obsahuje v jedné kapsli vysokou dávku hořčíku (300 mg = 80 % doporučené denní dávky) složenou ze tří forem – bisglycinátu hořečnatého, citrátu hořečnatého a oxidu hořečnatého. Tyto tři formy dohromady dávají velice efektivní synergní směs dobře využitelnou pro tělo. Doplněk je nyní posílen o vitamín B6, který zlepšuje vstřebání hořčíku na molekulární úrovni.

 

Produkt lze doporučit všem jedincům zaměřeným na: 

- Podporu organismu při nadměrné tělesné aktivitě a při velmi aktivním nebo stresujícím životním stylu
 
 
 
Důležitost hořčíku
 
Hořčík je pro tělo pravděpodobně nejdůležitější minerál a bývá proto nazýván “jiskra života”. Podílí se na více než 300 enzymatických reakcích, proto je jeho správná hladina velmi důležitá. Zatímco v minulosti deficience výjimečná, dnes kvůli klesajícímu obsahu tohoto minerálu v plodinách (zelenina, oříšky, obiloviny,...) je stále častější. Zejména se může týkat osob vystavených nadměrné fyzické nebo psychické námaze – sportovcům, jedincům s velmi aktivním nebo stresujícím životním stylem.
 
Nedostatek bývá častý také při nadměrné konzumaci alkoholu, kofeinu nebo při zvýšených hladinách kortizolu – stresového hormonu, jehož nadbytek má v těle každý, kdo je dlouhodobě vystaven stresu nebo má dlouhodobý nedostatek spánku.
 
Přidaný vitamín B6 zlepšuje využití hořčíku v těle a přispívá k energetickému metabolismu.
 
Produkty značky Viridian Nutrition obsahují pouze čistou směs bioaktivních složek = 100% aktivních látek a 0% balastních aditiv a pojiv. Viridian Nutrition garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů důslednou kontrolou celého výrobního procesu. A to od semínka až po finální produkt = spolupracuje s lokálními producenty a pěstiteli zaměřenými na nejvyšší kvalitu. Z etických důvodů nepoužívá značka Viridian Nutrition ve svých produktech žádný palmový tuk a netestuje své produkty na zvířatech. Všechny obaly produktů jsou 100% ekologické.
 

 

ETICKÝ DOPLNĚK STRAVY

Co to vůbec znamená – etický doplněk stravy? Znamená to, že doplňky značky Viridian jsou vyrobené výhradně z kvalitních složek a nenajdete v nich absolutně žádné balastní příměsi. Také pochází z ekologického pěstitelství a nejsou testované na zvířatech. Důležité rovněž je, že značka Viridian je v rodinném vlastnictví, a není součástí žádné farmaceutické ani jiné korporace. Viridian si zakládá na etickém přístupu k zákazníkům i obchodním partnerům, a vždy se snaží o ekologickou nezávadnost svých produktů.

 

DÁVKOVÁNÍ:

Berte 1 kapsli 1-2x denně s jídlem, pokud lékař neurčí jinak.

 

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE:

 
 v 1 kapsli (% RHP)*
 Hořčík
 300 mg (80 %)*
 Vitamín B6
 25 mg (1786 %)*
* % RHP - Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek
 

 

SLOŽENÍ:

V jedné kapsli: hořčík (oxid hořečnatý, citrát hořečnatý, bisglycinát hořečnatý) vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid, obal kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza).

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.

 
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JT Avatar autora | 2.11.2022
Naprostá spokojenost.
5
MH Avatar autora | 30.8.2022
Vše v pořádku. Kdo hledá dobrý hořčík, tak to je určitě dobrá volba.
5
KB Avatar autora | 1.8.2019
Pravidelně posiluji a hořčík v mé stravě nesmí chybět. Má dobrý vliv a pomáhá mi k lepším výsledkům.
Nevyplňujte toto pole:
PK Avatar autora Nejlepší hořčík 1.8.2019 09:52
Dobrý den, vím, že existuje několik forem hořčíku. Která je ta nejlepší?
Odpovědět
F Avatar autora Nejpůsobivější hořčík 1.8.2019 09:53
Dobrý den, nejvyužitelnější forma hořčíku je právě magnesium citrát - citrát hořečnatý. Disponuje využitelností až 90%.

Viridian logo

Britská značka Viridian Nutrition nabízí tzv. etické vitamíny a doplňky stravy, zaměřené na tři hlavní oblasti: kvalita/čistota, charita, životní prostředí. 99% produktů značky Viridian Nutrition splňuje požadavky náročné kategorie čistoty KOSHER, všechny produkty jsou 100% bioaktivní, v kapslích rostlinného původubez použití problematických aditiv, 40 % produktů je oficiálně certifikováno jako 100% organické (Soil Association). Všechny složky produktů Viridian pocházejí z absolutně čistých zdrojů = NE genetické modifikace, NE ozařování, NE tablety(Friends of the Earth, NSPCC, Woodland Trust, Jack and Jill Foundation Comic Relief, RSPB, Terrence Higgins Trust, Shelter, the Woodland Trust, Save the Children a další ). Adresa: Viridian International Ltd, 15 High March, Daventry, Northamptonshire NN11 4HB, Velká Británie. Exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.