CAMPO Kompresor - míče, matrace, pneumatiky aj.

Tip
Značka: Spokey
2 099 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Rychlepumpující kompresor na míče, matrace, pneumatiky aj.  s maximálním tlakem 160 PSI/11,03 BAR. Tlakový kompresor má indikátor ke sledování tlaku a další užitečné příslušenství. Bezšňůrový kompresor a hustilka (2 v 1) s moderním designem i funkcí nahuštění a vyfouknutí vzduchu. Je dobře přenosný a má svůj akumulátor 3,2 Ah, který tento kompresor pohání. Akumulátor se nabíjí pomocí napájení ze sítě 230V či v autě pomocí autozásuvky (oba napájecí kabely jsou součástí). Dá se použít i autonabíječka. Při nabíjení ze sítě 230V není v provozu (až po dobití a odpojení ze sítě) a při napájení z autozásuvky (zapalovač) 12V se dá kompresor v krajní nouzi využívat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CAMPO Kompresor - míče, matrace, pneumatiky aj. se hodí do domácnosti, škol, na dovolenou, cesty, prakticky kamkoliv. Je to dobrý pomocník v každé situaci. Rychle pumpující kompresor je vybaven indikátorem tlaku. Je určen pro pumpování míčů, matrací, duší či automobilových pneumatik. Rychlé nahuštění kol, nafukovacích hraček, míčů a sportovních potřeb. Umožňuje pumpování v každých podmínkách i bez přístupu k síti. Vybaven úchytem pro snadnější přenášení.  Během nabíjení baterie nelze kompresor používat. Univerzální kompresor lze znovu použít až po opětovném nabití.

Kombinace kompresoru a pumpy umožňuje použít jej pro celou řadu různých produktů – od automobilových pneumatik, až po plážové míče a matrace. Přes čitelné měřidla lze pohodlně sledovat úrovně tlaku. Toto zařízení se skládá z vestavěné hustilky a kompresoru (2 v 1) a je určeno k nafukování výrobků s požadavkem vysokého tlaku vzduchu, jako např. nafukovací čluny, plážové míče a pod. Všestranný kompresor je vhodný k nafukování automobilových pneumatik, duší kol a motorek. Zařízení má vestavěný akumulátor, který lze opětovně nabíjet (akumulátor 3.2Ah) a dvě nabíječky: AC 230 V a autonabíječky (12DC). 

 

Napájení kompresoru Campo

Kompresor s tlakem funguje samostatně bez připojení do sítě díky svému akumulátoru. Akumulátor se nabíjí pomocí napájení ze sítě 230V či v autě pomocí autozásuvky (zapalovač) (oba napájecí kabely jsou součástí). Dá se použít i autonabíječka. Při nabíjení ze sítě 230V není v provozu (až po dobití a odpojení ze sítě) a při napájení z autozásuvky (zapalovač) 12V se dá kompresor v krajní nouzi využívat.

Kompresor se napájí nabíječkou ze sítě 230V AV, nabíječkou z auto zásuvky 12V DC, nebo má svůj dobíjecí výkonný akumulátor, který se opětovně nabíjí. Všechny komponenty jsou součástí. 

 

TIP:

Další potřebné informace ohledně nabíjení aj. informací, naleznete u tohoto produktu pod záložkou hned vedle popisu ,,související soubory".

 

 

  KVALITA

Na produkty jsou kladeny velmi vysoké nároky, z toho důvodu se dbá na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality.

 

  TECHNOLOGIE A VÝHODY

Rychle pumpující kompresor je vybaven indikátorem tlaku. Kombinace kompresoru a pumpy umožňuje použít jej pro celou řadu různých produktů.

Toto zařízení se skládá z vestavěné hustilky a kompresoru (2 v 1) a je určeno k nafukování výrobků s požadavkem vysokého tlaku vzduchu i vyfouknutí např. nafukovacích matrací. 

Multifunkční kompresor nafoukne, pneumatiky, různé duše, míče, matrace, hračky či čluny.

Vysocetlakový kompresor s maximálním tlakem až 160 PSI/11,03 BAR.

Tlakový kompresor má svůj akumulátor 3,2 Ah, který se neustále dobíjí.

Akumulátor se nabíjí pomocí napájení ze sítě 230V či v autě pomocí autozásuvky (oba napájecí kabely jsou součástí). Dá se použít i autonabíječka. Při nabíjení ze sítě 230V není v provozu (až po dobití a odpojení ze sítě) a při napájení z autozásuvky (zapalovač) 12V se dá kompresor v krajní nouzi využívat.

Přes čitelné měřidla lze pohodlně sledovat úrovně tlaku. Umožňuje připojení jak ke zdroji 230V, stejně jako do auto-zásuvky.

 

  URČENO

Pro nafouknutí pneumatik, duší, míčů, matrací, hraček, člunů, v podstatě všeho, na co, jen si vzpomenete. 

 

CERTIFIKÁTY:

CE, RoHS

 

 

PARAMETRY:

 • Maximální tlak: 160 PSI/11,03 BAR
 • Napětí: 12 V
 • Vestavěná baterie: 3,2 Ah
 • Max proud: 10 A
 • Možnost nabíjení v autě nebo při  zapojení do zásuvky 230 V
 • Součástí balení 2 nabíječky: 12V DC (automobilová nabíječka) a 230V AC
 • Kabely pro zapojení jsou součástí kompresoru.
 • 4 koncovky v balení
 • Indikátor stavu baterie
 • Váha kompresoru: 1,9kg
 • Certifikát: CE

 

Napětí: DC 12V (+ AC 230V- nabíjení akumulátoru)
Jmenovitý výkon (pro kompresor): 120 W
Max. ukazatel průtoku vzduchu kompresoru: 30 litrů/ minutu
Max. ukazatel průtoku vzduchu hustilky: 440 litrů/minutu
Max. intenzita proudu hustilky (v ampérech):  7A
Provozní doba akumulátoru 3.2Ah (akumulátoru) na plné
nabití:
25 minut práce (nonstop) pro kompresor
50 minut práce (nonstop) pro hustilku
Max. tlak hustilky: 3,5 kpa
Čitelný ukazatel tlaku? 4 různé adaptéry: vzduchová hadička dlouhá 65 cm (s
uzavíracím ventilkem), 3 adaptéry pro nafukování mj.
duší. (automobily, kola, motorky), míčů, nafukovacích
matrací, nafukovacích hraček a pod.
Světelné ukazatele stavu akumulátoru +
Akumulátor +
Rozměry:  3.2 ah (dobíjecí)
Hmotnost:  277 x 236 x 124 mm
Váha Netto: 2,92 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PJ Avatar autora | 14.1.2018
Jsem s kompresorem spokojen. Nafouknu s ním všechno co potřebuji. Součástí jsou nabíjecí adaptéry i koncové jehly.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti. Adresa výrobce: Spokey s.r.o. , Sadová 618, 738 01 Frýdek-Místek