Prosincové novinky od Grenade

Britský výrobce Grenade přinesl hned několik novinek, kterými doplňuje svoji nabídku. Tentokrát se jedná o protein, BCAA a preworkout. Na první pohled výrobky zaujmou povedeným designem obalů, na kterých si značka Grenade vždy dává záležet. Ale ani složením rozhodně nezůstávají pozadu! Především preworkout se opravdu povedl a bude určitě patřit k velmi oblíbeným.

 

Whey protein - spojení syrovátkového koncentrátu a izolátu, téměř 80% kvalitních bílkovin ve 100g a to vše ve fantastických příchutích  Fudge Up, Strawberries and Cream a Vanilla Birthday Cake! 

grenade-protein-banner

 

BCAA - rozvětvené aminokyseliny v poměru 2:1:1 doplněné o B vitamíny, hořčík, L-glutamin a kokosovou vodu v prášku

bcaa-grenade-banner

 

Pre-workoutcelkem 15 aktivních složek určených pro co nejefektivnější nabuzení před výkonem.

grenade-preworkout-banner

 

 

A co další produkty od Grenade?

Nejoblíbenější spalovač tuků Grenade Black OPS řada z vás jistě dobře zná. V našem e-shopu patří již roky mezi nejoblíbenější produkty. Skvěle podpoří dietní režim a navíc se jedná o silný stimulant před tréninkem. Milovníci proteinových tyčinek určitě vyzkoušeli i jednu z nejchutnějších tyčinek Grenade Carb Killa, která se opravdu povedla. Méně známý je preworkout .50 Calibre, který ale dle našich testů patří mezi naprostou špičku mezi předtréninkovými produkty, které mají za cíl maximálně podpořit tréninkový výkon. Pokud jste ještě tyto produkty nevyzkoušeli, určitě si zaslouží vaši pozornost, pokud hledáte skvělé tyčinky, podporu výkonu, nebo špičkový spalovač tuků.