Nejoblíbenější suplementy roku 2023

Konec roku je vždy časem bilancování. Dnes jsme se zaměřili na naše nejprodávanější produkty roku 2023 a přinášíme žebříček napříč všemi kategoriemi. Nechte se inspirovat od ostatních zákazníků a poznejte nejoblíbenější kousky v naší nabídce. Některé produkty jsou stálice, ale do nejprodávanějších produktů letos zamířili o některé novinky, které si zaslouží jistě pozornost.

 

TOP 15 produktů roku 2023:

1. Vemoherb Tribulus Terrestris - suverénní vítěz našeho žebříčku, bulharský tribulus je dlouhodobě nejoblíbenějším produktem, který nabízíme, o čemž vypovídá i jeho nadprůměrné hodnocení našich zákazníků

vemoherb tribulus

 

2. Grenade Black OPS - oblíbený spalovač tuku, který byl bohužel delší dobu nedostupný. I přes výpadek v dodávkách patří na vrchol mezi nejprodávanějšími produkty. Black OPS využívají před tréninky sportovci všech výkonnostních kategorií. Nejvyšší poptávka je každoročně na jaře a na začátku léta.

3. Nature's Finest (Nutrisslim) Night Fatburn Extreme - novinka roku naší nabídky. Produkt speciálně zaměřený na redukci tělesného tuku během noci.

4. Nature's Finest (Nutrisslim) Detox Belly Burn - jasná hvězda podzimních měsíců. Detox Belly Burn byl zařazen do nabídky až koncem léta a hned se stal jedním z neoblíbenějších produktů. Stejně jako předešlý produkt je zaměřen na redukci tělesného tuku.

5. Aminostar Fat Zero Ultra Diet Shake - pro nás až překvapivě oblíbená náhrada stravy, kterou je možné využít například na svačinu.

6. Nutrend Carnitine 3000 Shot - ampule s obsahem karnitinu, stimulantů a vitaminů pro použití před tréninkem

7. Reflex Instant Mass Heavyweight - nejvýše postavený gainer se skvělým složením a příjemnou chutí. Jednoznačně nejoblíbenější produkt, který je vhodný pro nabírání svalové hmoty a hmotnosti.

8. Extrifit Agrezz - předtréninkový nakopávač, který patří mezi nejsilnější. S oblibou využívají návštěvníci posiloven i jiní sportovci.

9. High5 Energy Bar - legendární energetická tyčinka od výrobce, který se zaměřuje na vytrvalostní sportovce.

10. Reflex 100% Whey Protein - nejvýše postavený syrovátkový protein. Jedná se o nejdostupnější protein od výrobce Reflex Nutrition, který je u nás napříč kategoriemi velmi oblíbený.

11. Lionlab 100% Whey Protein - jedna z novinek, která přišla až v průběhu roku. Již nyní je prakticky jasné, že v následujícím roce bude také bodovat. Dostupný protein ve skvělých příchutích, které opravdu chutnají. Dobrá rozpustnost i stravitelnost. 

12. PhD Diet Whey - roky nejoblíbenější dietní protein. Řada vynikajících příchutí. Skvěle zasytí.

13. BigBoy Big Bueno Zero - lískoořechový krém, který v prodejnosti mezi krémy jasně vede

14. Nutriworks Whey Worx - protein exkluzivní kvality od méně známého výrobce Nutriworks. Jedna z nejčastějších voleb náročných zákazníků, kteří hledí na maximální kvalitu.

15. Reflex Instant Whey Pro - protein, který patří již roky mezi nejoblíbenější. I zde se jedná o kvalitativně nadprůměrný protein od výrobce Reflex.

 

Nejoblíbenější výrobci:

Přestože výrobce Amix nemá ani jeden produkt v žebříčku TOP 15, tak díky své široké nabídce se i tak stal nejprodávanější značkou na našem e-shopu v roce 2023.  Na dalších příčkách následují Reflex, Extrifit a Viridian...