Exkluzivní novinky od Reflex Nutrition

Kdo zná výrobce sportovní výživy Reflex Nutrition, dobře ví, že každý nový produkt stojí za pozornost. Ani tentokrát tomu není jinak a Reflex přidal do svého portfolia hned čtyři nové produkty, které nejsou jen tak ledajaké...

Konkrétně se jedná o podporu imunity, srdce, kloubního aparátu a psychické kondice. Složení výrobků je opravu jedinečné a jen potvrzuje, že Reflex je mistrem v inovacích, které pravidelně do světa sportovní výživy přináší.

Calm & Balance - adaptogenní a peptidový komplex zaměřený na podporu během stresu, velké zátěže nebo nedostatku spánku. Obsahuje účinný a prověřený stechiometrický poměr značkových extraktů.

Heart Pro9 klíčových nutričních složek pro kardiovaskulární systém (srdce, cévy, krev), vyvážený metabolizmus a optimální hospodaření s vodou.

Immunity Pro - pokročilý komplex pro podporu obranného štítu. Obsahuje extrakt z chagy, extrakt ze sibiřského ženšenu, extrakt ze skořice, vitamin C, D a zinek.

Jointcare Pro - exkluzivní formule pro pohybový aparát - kombinace biologicky aktivních peptidů a xantonů s klinicky prokázaným účinkem. 

 

O značce Reflex Nutriton

Britská společnost Reflex Nutrition je jedním z předních evropských leaderů v oblasti seriózních inovací a funkční sportovní výživy. Produkty značky Reflex Nutrition náleží bez nadsázky v celosvětovém měřítku k tomu nejlepšímu na trhu. Všechny produkty jsou vyrobeny pouze z prvotřídních surovin, s minimalizací sladidel a aditiv, v souladu s normami kvality ISO9001, jsou nezávisle testovány na obsah zakázaných a dopingových látek (HFL/ DOPING FREE) a v každé šarži testovány na obsah bílkovin dle norem kvality ISO17025. Vlastní výrobní park společnosti - Reflex Nutrition Science Park je založen na 100% technologii zelené energii, kterou zajišťují vlastní větrné turbíny a solární kolektory.

Mezi nejoblíbenější produkty patří all-in-one směs Reflex One Stop Xtreme, špičkový multivitamin Reflex Nexgen Pro, gainer Reflex Instant Mass Heavyweight, Reflex 3D protein, Reflex Omega 3 a Reflex magnezium.