Beta Bolic 500 g

629 Kč 126 Kč / 100 g
skladem

Komplexní směs kreatinů s přídavkem beta alaninu a taurinu. Beta bolic je vhodný pro všechny silové sportovce a každého, kdo usiluje o nárůst svalové hmoty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Beta Bolic HiTec je zaručená svalová podpora určená do silových, vytrvalostních a objemových sportů. Kreatinový premix je obohacen o beta alanin a taurin. Spojení několika druhů kreatinů dělá tento produkt výjimečným. Doplněk stravy BETA BOLIC poskytuje optimální dávky nejpokročilejších, metabolicky aktivních a stabilních forem kreatinu v kombinaci s beta alaninem a antikatabolickým taurinem. Magnesium chelát, estery i alkalické kreatiny jsou považovány za nejúčinnější a nejbezpečnější formy kreatinu. Kromě toho kreatin spojený s klíčovými prvky - citrát, malát, alfa-ketoglutarát - podporuje výdrž svalových buněk během vyčerpávajícího cvičení oproti klasickým kreatinovým suplementům.

BETA BOLIC překračuje práh „momentální svalové únavy“ při provádění nuceného opakování a rychle doplňuje zásoby ATP pro další tréninkovou sérii, tím podporuje svalovou hmotu, sílu a další procesy. Suplementace beta alaninu doplňuje svalový karnosin. Kreatin se všeobecně nejvíce používá při intenzivních sportech (plavání, sprinty, cyklistika, bojové sporty, atd.). Svou oblíbenost si získal hlavně u silových sportů a v kulturistice za účelem budování svalové síly a hmoty. Při vytrvalostních sportech s nízkou intenzitou vykazuje kreatin nižší účinky.

V produktu BETA BOLIC je obsažen komplex nejrůznějších forem kreatinu. Každá tato forma má trochu jiné účinky a zřetězením tohoto matrixu si tělo vezme to nejlepší z každého z nich.

beta bolic

DÁVKOVÁNÍ:

Rozpusťte  4,4 g prášku (cca 1 čajová lžička) v ovocné šťávě. Používejte po tréninku nebo mimo tréninkové dny ráno na lačno. 

 

Počet dávek v balení:

113 x 4,4 g

 

Optimální doba užívání:

- ráno   

- po tréninku

 

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Obsah kreatinu  Ve 100 g Ve 4,4 g
Kreatin Matrix 76 g 3344 mg
   Z toho kreatin AKG    
   Z toho kreatin ethyl ester    
   Z toho kreatin magnesium chelát    
   Z toho kreatin monohydrát    
   Z toho kreatin alkalyne (Kre-Alkalyn)    
   Z toho kreatin citrát    
   Z toho Tri kreatin malát    
   Z toho Beta-Alanin    
Taurin 10 g 440 mg

 

 

SLOŽENÍ:

Alkalický kreatin (kre-alkalyn), beta-alanin, taurin, alfa-ketoglutarát, kreatin ethyl ester, kreatin citrát, kreatin malát, kreatin magnesium-chelát. 

 

UPOZORNĚNÍ:

Potravina určená pro zvláštní výživu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nemůže být používán jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před mrazem a slunečním zářením.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hitec Nutrition

HiTec Nutrition je na trhu již od roku 1996. Prioritou společnosti je především zdravotní stav zákazníka, proto k výrobě  výrobků používají ty nejkvalitnější suroviny dovážené z celého světa. Základem pro vytvoření kvalitních receptů jsou výsledky nejnovějších poznatků a výzkumů. Vývoj se provádí pomocí nejmodernějších laboratorních přístrojů. Přísná kontrola kvality je zárukou bezpečnosti a účinnosti výrobků. HI TEC Nutrition je zárukou té nejvyšší kvality při dokonalé kombinaci současné technologie a vědecko-lékařských znalostí kvalifikovaných odborníků. Většinovou část nabídky Hitec tvoří sportovní výživa, která je doplněna o produkty spadající do kategorie zdravé výživy.

Značka HI TEC Nutrition je od počátku součástí společnosti PEAK PERFORMANCE PRODUCT S.A., která dodává na trh obdobné výrobky známé pod značkou PEAK. Obě značky spadají pod jednoho majitele, vyrábějí se ve stejných závodech, ze stejných surovin a za pomocí stejné technologie. Výrobce: Hi Tec Nutrition  Wodzisławska 6a52-017 Wrocław. Oficiální dovozce pro ČR: Pavel Trampota  alej Svobody 27, 32300 Plzeň