Cichorium 60 kapslí (Čekanka obecná)

247 Kč
skladem

Extrakt z čekanky obecné, který obsahuje látky, jejichž účinky souvisí s činností a ochranou jater, činností a stavem žlučníku, podporou trávení a chuti k jídlu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Suchý extrakt z nadzemní části rostliny Cichorium intybus (Čekanka obecná). Obsahuje minimálně 8 % flavonoidů determinovaných jako apigenin, 10 % kumarinů determinovaných jako eskulin a nejméně 5 % taninových sloučenin determinovaných jako tanin. Mimo to obsahuje ještě celou řadu dalších biologicky aktivních látek – kumarinové glykosidy cichoriin a eskuletin a další. Účinky těchto látek souvisí s činností a ochranou jater, činností a stavem žlučníku, podporou trávení a chuti k jídlu.
 
Játra mohou být poškozena chemikáliemi, antibiotiky, nadměrnou konzumací nezdravých jídel, alkoholu nebo drog, či různými infekcemi. Účinky látek obsažených v Čekance souvisí s pomocí při poškození ze všech těchto oblastí. Rovněž souvisí s normální činností žlučníku a ledvin.
 
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Podporu jater (detoxikace a obnova jaterní tkáně)
- Podporu žlučníku a ledvin
- Podporu trávení
 
 
Hlavní benefity Cichoria VemoHerb:
 
- Komplení podpora jater (podpora činnosti, ochrana, podpora při poškození)
 
- Podpora žlučníku a ledvin
 DÁVKOVÁNÍ:
 
1-3 kapsle denně

 
Počet denních dávek v balení:
 
20-60
 

NUTRIČNÍ HODNOTY:
 
 
 1 kapsle*
 Extrakt z Čekanky obecné 200 mg (Cichorium intybus; nadzemní část)
 obsahuje: deriváty kumarinu – 10 % esculin, flavonoidy – 8 % apigenin,
 taniny- 8 % tanin
 400 mg
 
*1 porce odpovídá 1 kapsli.


SLOŽENÍ:
 
V 1 kapsli: Extrakt z Čekanky obecné 200 mg (Cichorium intybus; nadzemní část) obsahuje: deriváty kumarinu – 10 % esculin, flavonoidy – 8 % apigenin, taniny- 8 % tanin. Ostatní složky: veganská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza, barvivo oxid titaničitý), plnidlo maltodextrin, protispékavá látka (fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý).
 
 
UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.
 
 
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JK Avatar autora | 15.11.2019
Doporučuji. Pomáhá.
5
AK Avatar autora | 5.11.2019
Beru na doporučení lékaře (problémy s játry), věřím, že pomůže.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Poznejte skvělé produkty od Vemoherb, mezi které patří například nejlepší bulharský tribulus terrestris, skvělé účinná rhodiola rosea nebo beta ecdysterony, které jsou velmi oblíbené u silových sportovců. Nabídka Vemoherb zahrnuje i další rostlinné extrakty, které patří mezi naprostou špičku na trhu a jsou vhodné pro sportovce i širokou populaci. Adresa: Vemo 99 LTD, 88 Rozhen Blvd., 1271 Sofia, Bulharsko. Exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.

vemoherb