BCAA 2:1:1 1kg Natural

1 398 Kč 140 Kč / 100 g
skladem

BCAA 2:1:1 od finského výrobce Nutriworks jsou vhodné pro všechny jedince zaměřené na podporu svalového růstu, urychlení regenerace a prevence bolesti. 100% fermentační technologie = garance maximální čistoty tzv. levotočivé formy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BCAA 2:1:1 od finského výrobce Nutriworks jsou vhodné pro všechny jedince zaměřené na podporu svalového růstu, urychlení regenerace a prevence bolesti. 

 

Poměr jednotlivých aminokyselin je 2:1:1. Studie popisující účinky BCAA na regeneraci, oddálení únavy a posílení růstu svalstva užívaly právě tento poměr.

 

 

100% fermentační technologie = garance maximální čistoty tzv. levotočivé formy.

 

 

  


DÁVKOVÁNÍ:

Rozmíchejte 10 g (přibližně 1 zarovnaná odměrka) s 3 dl vody v šejkru nebo ve sklenici. Po použití víko nádoby opět pevně uzavřete, produkt je citlivý na vlhkost.

 

 

Počet dávek v balení:

100 x 10 g

 

Optimální doba užívání:

- před tréninkem   

- při tréninku

- po tréninku

 


 


NUTRIČNÍ HODNOTY:

 

   10 g(1 dávka)
 BCAA celkem  10 g
  - z toho L-Leucin  5 g
  - z toho L-valin  2,5 g
  - z toho L-Isoleucin  2,5 g

 


 

 

SLOŽENÍ:

Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem BCAA (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin), emulgátor slunečnicový lecitin.

 

 
UPOZORNĚNÍ:

 

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v chladnu a suchu, mimo dosah dětí. Vyrobeno v závodě zpracujícím mléko, vejce a sóju.

 

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
BC Avatar autora | 2.9.2022
výborné, účinek je znát. vyhovuje mi, že jsou bez příchutě (míchám s dalšími suplementy)
5
TB Avatar autora | 2.9.2018
Fajn, spokojenost. Hledal jsem kvalitní BCAA bez příchutě a ono jich neochucených neexistuje v nějaké rozumné kvalitě, tak jsem rád, že jsem na tento výrobek narazil. BCAA jsou fermentovaná, to pro mě bylo důležité.
Nevyplňujte toto pole:
ZJ Avatar autora 28.5.2019 21:31
Dobrý den, prosím o srovnání těchto BCAA a IBCAA od Myotec. Děkuji
Odpovědět
F Avatar autora 28.5.2019 21:32
Dobrý den, oba produkty obsahují aminokyseliny vyrobené stejnou technologií i ve stejném poměru. Jsou tedy prakticky stejné.
MN Avatar autora 13.4.2019 17:31
Dobrý den, chci se zeptat, tyto BCAA asi nejsou nijak ochucené, že? Jak je to s chutí? Dají se pít samotné nebo je potřeba míchat s něčím co to ochutí, aby se dalo vypít?
Odpovědět
F Avatar autora 13.4.2019 17:35
Dobrý den, v tomto případě se jedná o neochucenou variantu. Vypít samostatně s vodou se dají, ale chuťový zážitek to není, takže se hodí spíše v kombinaci s něčím, co nápoj ochutí. Druhou možností je volit ochucené BCAA, které máme od Nutriworks v nabídce také - BCAA 2:1:1 500g - jedná se ale o poloviční balení.

nutriworks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality. NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel. Adresa: Nutrimarket Oy - Aminopörssi, Ruosilantie 1, 00390 Helsinki, P. 040-540 7783, Finsko, exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.