ZMA 90 kapslí

549 Kč
Momentálně nedostupné

ZMA je doplněk pro podporu svalstva a jeho základ je tvořen hořčíkem, zinkem a vitamínem B6. ZMA je doplněk oblíbený všech sportovců, který podporuje jejich výkony. Cvičíte bez doplňků a myslíte si, že dosáhnete vašich cílů? Možná ano, ale kdo ví, kdy a jestli vůbec. Proč si neulehčit cestu a nevyzkoušet doplněk ZMA, který podpoří váš výkon a zkvalitní tak výsledky?

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZMA MyProtein je určen sportovcům a to při větší aktivitě k rozvoji svalstva. Jedná se o složeninu 3 specifických látek a to - hořčík, zinek a vitamín B6. Toto spojení podporuje v organismu mnoho důležitých funkcí, obzvlášť se zaměřuje na svalovou podporu a tím se ZMA řadí do kategorie anabolizérů ve sportovní výživě. Toto spojení dokáže velké věci a postrčí vás o kus dále, než jste se schopni dostat. ZMA je důležité spojení minerálů a vitamínů B6 pro pořádné výkony a tu správnou péči v době odpočinku. ZMA se užívá před spaním, kdy dodává největší svalovou podporu. 

ZMA® je registrovaná ochranná známka společnosti SNAC System, Inc., San Carlos, CA 94070

 

Benefity:

  • toto ZMA nese ochranou známku, která garantuje kvalitu a čistotu
  • Podporuje správnou funkci nervové soustavy a svalů
  • Přispívá ke snížení únavy a vyčerpání po výkonu

 

 

DÁVKOVÁNÍ:

Doporučujeme konzumovat 3 tablety pro muže, 2 pro ženy nejlépe na lačný žaludek 30-60 minut před spánkem.

Pro lepší účinek se vyhněte společné konzumaci jakýchkoliv mléčných výrobků.

 

Počet dávek v balení:

30/45

 

Optimální doba užívání:

- před spaním

 

NUTRIČNÍ HODNOTY:

  2 kapsle RHP (%)
Vitamin B6 7 mg 500 %
Hořčík 300 mg 80 %
Zinek 20 mg 200 %

 

 

SLOŽENÍ:

ZMA® (citrát hořčíku, oxid hořečnatý, aspartát zinku, L-monomethionin, pyridoxin), kapsle (hypromelosa).

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Vhodné pro sportovce. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Vhodné pro vegetariány. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pro dosažení lepších výsledků, neužívejte spolu s mléčnými nebo jinými výrobky obsahující vápník. Dlouhodobý příjem vitamínu B6 v tomto množství může vést k mírnému brnění a necitlivosti.

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Varování: Dlouhodobé užívání tohoto množství vitaminu B6 může vést k mírnému brnění a necitlivosti. Nepřekračujte uvedené doporučené denní dávky. Tento produkt by neměl být používán jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah přímého slunečního světla. Vhodné pro vegetariány. Skladujte mimo dosah malých dětí.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
LH Avatar autora ZMA VS BCAA 5.8.2019 14:11
Dobrý den, je lepší na regeneraci ZMA nebo BCAA?
Odpovědět
F Avatar autora ZMA proti BCAA 5.8.2019 14:14
Dobrý den, každý z nich má své. BCAA jsou jen určeny na regeneraci, za to ZMA je složeno ze 3 hlavních složek, které zastávají v těle mnoho důležitých funkcí, navíc regenerují a přináší úlevu. Takže zde převládají jednoznačně ZMA.
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IZ Avatar autora | 22.3.2018
Pro mě je ZMA jedna z nejdůležitějších věcí v rámci suplementace. Hodně se přehlíží, ale funguje.
5
AK Avatar autora | 14.3.2018
Výrazně pomáhá s regenerací. Přisuzuji to kvalitnějšímu spánku, který je aspoň u mě při užívání ZMA výrazně lepší.
5
T Avatar autora | 3.1.2018
V minulosti jsem hmb myprotein užíval a musím říct, že šlapalo dobře.

Myprotein_Banner

MyProtein je britský výrobce sportovní výživy, který si za poslední roky vydobyl velmi vysoké postavení na evropském trhu. MyProtein se soustředí na výrobu široké škály výrobků pro sportovce všeho druhu.