ZMA Zinc Mag 120 kapslí

317 Kč
skladem

Sloučení zinku, hořčíku vitamínu B6. Určeno pro muže i ženy všech věkových skupin. Hořčík a zinek lidem dlouhodobě v těle chybí a jejich deficit má negativní vliv na mnoho metabolických procesů v těle.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZMA Zinc Mag je patentovaná forma zinku a hořčíku a je určená ke svalové podpoře. ZMA HiTec najde uplatnění v silovém tréninku a u aktivních sportovců. Spojení zinku a hořčíku přináší zdvojenou alternativu výkonnostní podpory. Mnoha lidem právě tyto minerály dlouhodobě chybí a to způsobuje mnoho problémů včetně nekvalitního spánku. Každému se doporučuje koupit si ZMA aspoň 2-4x za rok. Optimální vstřebání obou prvků je založeno na chelátové vazbě na aminokyselinu methionin a kyselinu asparagovou.

  • Hořčík a zinek se účastní v nepřeberném množství metabolických procesů, pro sportovce je jsou to hlavně anabolické tělesné funkce.
  • ZINC MAG s obsahem Aspra hořčíku je nejoptimálnější forma hořčíku a zinku.

 

ZMA ZINC MAG je určen pro muže i ženy všech věkových skupin. Hořčík a zinek lidem dlouhodobě v těle chybí a jejich deficit má negativní vliv na mnoho metabolických procesů v těle.

ZincMag_foto1

DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 3 kapsle 30 minut před spaním. Zapijte vodou. 

 

Počet dávek v balení:

40 x 3 kapsle

 

Optimální doba užívání:

 - před spaním

 

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Obsah účinných látek  V 1 kapsli
Zinek 10 mg
Hořčík
150 mg
Vitamín B6 3,5 mg

 

 

SLOŽENÍ:

Hořečnaté soli kyseliny citrónové, oxid hořečnatý, mono-L-me-thionin sulfát zinku, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin, pyridoxin hydrochlorid, kapsle: hovězí želatina, barvivo: oxid titaničitý.

 

UPOZORNĚNÍ:

Potravina určená pro zvláštní výživu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen po děti, těhotné a kojící ženy a osoby s poruchami ledvin. Výrobek nemůže být používán jako náhrada pestré stravy. Chraňte před mrazem a slunečním zářením.

 

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TB Avatar autora | 4.5.2019
Podporuje kvalitní spánek, opravdu jsem poznal účinek, i když jsem kupoval spíše na zkoušku.
Nevyplňujte toto pole:
PK Avatar autora 31.3.2017 23:07
Základní suplement který něsmí chybět žadnému sportovci.
Odpovědět

Hitec Nutrition

HiTec Nutrition je na trhu již od roku 1996. Prioritou společnosti je především zdravotní stav zákazníka, proto k výrobě  výrobků používají ty nejkvalitnější suroviny dovážené z celého světa. Základem pro vytvoření kvalitních receptů jsou výsledky nejnovějších poznatků a výzkumů. Vývoj se provádí pomocí nejmodernějších laboratorních přístrojů. Přísná kontrola kvality je zárukou bezpečnosti a účinnosti výrobků. HI TEC Nutrition je zárukou té nejvyšší kvality při dokonalé kombinaci současné technologie a vědecko-lékařských znalostí kvalifikovaných odborníků. Většinovou část nabídky Hitec tvoří sportovní výživa, která je doplněna o produkty spadající do kategorie zdravé výživy.

Značka HI TEC Nutrition je od počátku součástí společnosti PEAK PERFORMANCE PRODUCT S.A., která dodává na trh obdobné výrobky známé pod značkou PEAK. Obě značky spadají pod jednoho majitele, vyrábějí se ve stejných závodech, ze stejných surovin a za pomocí stejné technologie. Výrobce: Hi Tec Nutrition  Wodzisławska 6a52-017 Wrocław. Oficiální dovozce pro ČR: Pavel Trampota  alej Svobody 27, 32300 Plzeň