Menopause Complex 30 kapslí

747 Kč
skladem

Unikátní kombinace byla zformulována profesionálními nutričními poradci tak, aby specificky podpořila ženský organismus během náročného období menopauzy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovativní komplex studiemi prověřených rostlinných extraktů z chmele, meduňky a šafránu

Tato unikátní kombinace byla zformulována profesionálními nutričními poradci tak, aby specificky podpořila ženský organismus během náročného období menopauzy. Během ní dochází v těle k poklesu estrogenu a progesteronu, v důsledku čehož může dojít k celé řadě nepříjemných symptomů. Mezi ty patří návaly horka, noční pocení, zvýšená srdeční frekvence, nespavost, úzkost, zhoršení paměti a koncentrace, bolesti kloubů a infekce močového ústrojí.
 
Obsažené extrakty jsou bohaté na látky zvané fytoestrogeny, jejichž vlastnosti souvisí s podporou organismu při menopauze. Chmel pochází z Bavorska, kde je tradiční plodinou užívanou v pivovarnictví. Chmel však také obsahuje účinné fytoestrogeny, zejména 8-prenylnaringenin (8-PN). Meduňka má vlastnosti související pocitem klidu a relaxace, zatímco vlastnosti šafránu souvisí s emocionální stabilitou a zlepšením libida. Kapsle je vyrobená z celulózy na bázi šalvěje, jejíž vlastnosti souvisí s tlumením úzkosti a stresu.
 
 
- Účinné rostlinné extrakty pro podporu během menopauzy
- Extrakt z chmele (Standardizováno na 0,2 % obsah 8-prenylnaringeninu (8-PN))
- Extrakt z meduňky (Standardizováno na 6 % kyseliny rozmarinové)
- Extrakt z šafránu (Standardizováno na 2 % safranalu a 3 % crocinu)
- Kapsle z celulózy na bázi šalvěje
- Pro fyzický i psychický komfort
 
 
 

Produkt je určený pro všechny jedince zaměřené na:

- Podporu během menopauzy

 
Produkty značky Viridian Nutrition obsahují pouze čistou směs bioaktivních složek = 100% aktivních látek a 0% balastních aditiv a pojiv. Viridian Nutrition garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů důslednou kontrolou celého výrobního procesu. A to od semínka až po finální produkt = spolupracuje s lokálními producenty a pěstiteli zaměřenými na nejvyšší kvalitu. Z etických důvodů nepoužívá značka Viridian Nutrition ve svých produktech žádný palmový tuk a netestuje své produkty na zvířatech. Všechny obaly produktů jsou 100% ekologické.
 

 

ETICKÝ DOPLNĚK STRAVY

Co to vůbec znamená – etický doplněk stravy? Znamená to, že doplňky značky Viridian jsou vyrobené výhradně z kvalitních složek a nenajdete v nich absolutně žádné balastní příměsi. Také pochází z ekologického pěstitelství a nejsou testované na zvířatech. Důležité rovněž je, že značka Viridian je v rodinném vlastnictví, a není součástí žádné farmaceutické ani jiné korporace. Viridian si zakládá na etickém přístupu k zákazníkům i obchodním partnerům, a vždy se snaží o ekologickou nezávadnost svých produktů.

 

DÁVKOVÁNÍ:

1 kapsle denně s jídlem. 

 

Počet dávek v balení:

30 x 1 kapsle

 

SLOŽENÍ:

 Aktivní látky
 v 1 kapsli
 Meduňka lékařská (Melissa officinalis) extrakt z listu.
 Standardizováno na 6 % kyseliny rozmarinové
 100 mg
 Květ chmelu extrakt (Humulus lupulus)
 Standardizováno na 0,2 % obsah 8-prenylnaringeninu (8-PN)
 75 mg
 Šafrán extrakt (Crocus sativus)
 Standardizováno na 2 % safranalu a 3 % crocinu
 30 mg
 
Ostatní složky v 1 veganské kapsli: obal kapsle - rostlinná celulózová kapsle. Na bázi šalvějových listů z udržitelného zdroje.

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, pokud nedoporučí lékař. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Viridian logo

Britská značka Viridian Nutrition nabízí tzv. etické vitamíny a doplňky stravy, zaměřené na tři hlavní oblasti: kvalita/čistota, charita, životní prostředí. 99% produktů značky Viridian Nutrition splňuje požadavky náročné kategorie čistoty KOSHER, všechny produkty jsou 100% bioaktivní, v kapslích rostlinného původubez použití problematických aditiv, 40 % produktů je oficiálně certifikováno jako 100% organické (Soil Association). Všechny složky produktů Viridian pocházejí z absolutně čistých zdrojů = NE genetické modifikace, NE ozařování, NE tablety(Friends of the Earth, NSPCC, Woodland Trust, Jack and Jill Foundation Comic Relief, RSPB, Terrence Higgins Trust, Shelter, the Woodland Trust, Save the Children a další ). Adresa: Viridian International Ltd, 15 High March, Daventry, Northamptonshire NN11 4HB, Velká Británie. Exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.