Beta karoten 10.000 m.j. - 365 tob.

292 Kč
skladem

Beta karoten je přirozeným zdrojem vitaminu A. Podporuje zrak, pokožku a imunitu. Nejčastěji se používá před slunným počasím, kdy podporuje kvalitnější opálení. Beta karoten je také vhodný pro diabetiky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

VitaHarmony Beta karoten. Karoteny jsou látky ze skupiny karotenoidních barviv, z nichž nejrozšířenější a nejznámější je beta karoten. Neobsahuje cukr ani barviva. Je vhodný pro diabetiky. 

Karotenoidy jsou látky, které se vyskytují převážně v ovoci a zelenině a dávají jim typické žluté a oranžové zabarvení. Nejbohatšími zdroji beta karotenu jsou mrkev, meruňky, rajče, mango, broskve, špenát, brokolice nebo paprika. Karotenoidy se také vyskytují v živočišných zdrojích, např. dávají zabarvení vaječnému žloutku, máslu nebo masu lososa.

Beta karoten je přirozeným zdrojem vitaminu A. Doporučuje se užívat jej v kombinaci se selenem a vitaminem E.

6 mg  = 10.000 m.j. beta karotenu v jedné měkké želatinové tobolce. Užívání beta karotenu je velmi důležité nejen v létě, ale také před zimní dovolenou. Zatímco voda odráží 25 % UV záření, které se k přímému záření přičítá, sníh odráží  až 80%.

 

Benefity:

  • perfektní doplněk k dokonalému opálení
  • zdroj vitamínu A
  • vhodné pro diabetiky

 

 
 

DÁVKOVÁNÍ:

1 tobolka denně. V těhotenství a během kojení určí dávkování lékař. Tobolku spolkněte celou a zapijte tekutinou. 

 
 
 
NUTRIČNÍ HODNOTY:
 
  1 tobolka (6 mg)
Beta karoten 10 000 mg
 
 
 
 
SLOŽENÍ: 

ß-karoten, sojový olej, emulgátor: sojový lecitin, látka leštící: včelí vosk, obal tobolky: želatina, látka zvlhčující: glycelor, voda.  

 

UPOZORNĚNÍ:

Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Přípravek není určen pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Skladujte na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

 

VitaHarmony je předním českým výrobcem vitamínů, minerálů, doplňků stravy a léčebné kosmetiky již od roku 1991. Všechny doplňky jsou inspirované přírodou a splňují vysoké požadavky kladené na kvalitu, ekologii, čistotu a samozřejmě i na shodu s uváděnou deklarací. Základem pro jejich vznik jsou odborné studie a výzkumy prováděné s maximální pečlivostí. Adresa: VitaHarmony, s.r.o., Vyhlídka 39, 638 00  Brno, Česká republika.