Testo Fusion® 90 kapslí

Tip
Značka: Reflex
537 Kč
skladem

Účinná kombinace 50% Fenugreek extraktu s vysokým obsahem steroidních saponinů, důležitých minerálů ve formě chelátu (zinek, měď, hořčík), vitamínu D3, B6 a L-karnitinu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Reflex Testo Fusion - účinná kombinace 50% Fenugreek extraktu s vysokým obsahem steroidních saponinů, důležitých minerálů (zinek, měď, hořčík) ve formě chelátu. Tato forma pro náš organizmus z hlediska vstřebávání a využití nejvhodnější. Dále je Testo Fusion obohacen o vitamíny D3, B6 a L-karnitin.


Fenugreek (Trigonella foenum-gaecum (pískavice řecké seno) je ve sportovní výživě využíván již delší dobu, nicméně jako vždy je důležitý obsah aktivních látek. U ergogenu Fenugreek je důležitý obsah tzv. furostanolových (Fenugreek) sterolů. Mezi nejznámější furostanolové steroly patří: yamogenin, gitogenin, tigogenin, smilagenin, sarsasapogenin, neotigenin, yuccagenin, lilagenin a neogitogenin. Testo Fusion obsahuje 50% extrakt s obsahem 625 mg furostanolových (Fenugreek) sterolů v každé dávce!
 

 


DÁVKOVÁNÍ:

Netréninkové dny: 2 kapsle 2 x denně s jídlem.

Tréninkové dny: 3 kapsle 1-2 hodiny před tréninkem a 2 kapsle večer před spaním.

Berte systémem 5+2 = 5 dnů dávka á 5 kapslí + 2 dny vynechat. Maximální délka kůry 6 týdnů, poté 3 týdny pauza před opakovaným použitím. Zapijte dostatečně vodou.

Dávkovaní výrobce upraveno dle české legislativy.

   
 

NUTRIČNÍ HODNOTY:
 
 
 v 5 kapslích
 % doporučené denní dávky
 Vitamín D3
 25 μg 
 500
 Vitamín B6
 8,33 mg
 595
 Chelát - Hořčík (bisglycinát hořečnatý)
 125 mg
 33,3
 Chelát - Zinek (bisglycinát zinečnatý)
 25 mg
 250
 Chelát - Měď (bisglycinát měďnatý)
 0,83 mg
 83,3
 Bór (boritan sodný)
 8,33 mg
 
 Fenugreek steroly
 625 mg
 
 L-Karnitin
 1667 mg
 

 

SLOŽENÍ:

 

L-karnitin L-tartrát, bisglycinát hořečnatý, Fenusterols® Fenugreek steroly (50% extrakt s obsahem steroidních saponinů ze semen Trigonella foenum-graecum), želatinová kapsle (hovězí želatina, černý oxid železitý), bisglycinát zinečnatý, boritan sodný, protispékavé látky stearan hořečnatý a oxid křemičitý, plnidlo mikrokrystalická celulóza, cholekalciferol, pyridoxin hydrochlorid, bisglycinát mědnatý.

 

 

 

UPOZORNĚNÍ:

 

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje vyváženou, pestrou stravu a zdravý životní styl. Skladujte v suchu, temnu, chladu, mimo dosah dětí.

 

 

 

Garance společnosti Reflex Nutrition

• Inovační technologie
• Nejvyšší rating použitých surovin
• Vyrobeno ze 100% zelené energie
• Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
• Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025
• Nezávislé testování na nepřítomnost látek dopingové povahy
• Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost.

 

 

 
5
3x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VL Avatar autora | 22.9.2022
Doporučuji.
5
H Avatar autora | 15.7.2017
velmi dobrý produkt pro zvýšení hladiny testosteronu...velmi těžko se takové věci poznávají, ale můj pocit je, že opravdu funguje jak má, předtím jsem zkoušel tribulus a ten mi bohužel příliš nefungoval, i když mým známých naopak fungoval dobře a všichni si ho chválili. já musel hledat alternativu a s tímto výrobkem jsem spokojen.
Nevyplňujte toto pole:
E Avatar autora testo fusion 11.3.2015 21:56
Mohu používat testo fusion na dolnění vitamínů a minerálů?
Odpovědět
F Avatar autora Re: testo fusion 12.3.2015 15:30
Dobrý den, sice nějaké vybrané vitamíny a minerály obsahuje, ale určitě to není multivitamín jako takový. Tam doporučujeme Nexgen Pro, případně Nexgen.
N Avatar autora 26.2.2015 06:01
Dobrý den, našla jsem u syna tuto škatuli s tabletama. Vím, že chodí cvičit. Hledala jsem nějaké informace na internetu a našla jsme na Vašich stránkách v popiskách, že obsahuje steroidní saponin. Nemůže klukovi toto nějak ublížit?
Odpovědět
F Avatar autora Re: 26.2.2015 09:27
Dobrý den, pro děti to není, ale vůbec netuším, kolik mu je. Přímo výrobce uvádí od 18 let.

reflex nutritionBritská společnost Reflex Nutrition je jedním z předních evropských leaderů v oblasti seriózních inovací a funkční sportovní výživy. Produkty značky Reflex Nutrition náleží bez nadsázky v celosvětovém měřítku k tomu nejlepšímu na trhu. Všechny produkty jsou vyrobeny pouze z prvotřídních surovin, s minimalizací sladidel a aditiv, v souladu s normami kvality ISO9001, jsou nezávisle testovány na obsah zakázaných a dopingových látek (HFL/ DOPING FREE) a v každé šarži testovány na obsah bílkovin dle norem kvality ISO17025. Vlastní výrobní park společnosti - Reflex Nutrition Science Park je založen na 100% technologii zelené energii, kterou zajišťují vlastní větrné turbíny a solární kolektory. Adresa: AB Sports Nutrition, Sea View Way, Brighton, BN2 6NT, Velká Británie. Administrativní kancelář pro EU: AB Foods Poland Sp. z.o.o., ul. Przemysłowa 2, 67-100 Nowa Sól, Polsko. Exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz. Pokud patříte mezi vytrvalostní sportovce, neměla by vám uniknout ani značka High5, která právě pod Reflex Nutrition v dnešní době spadá.