Muscle Kick 90 kapslí

898 Kč
skladem

Produkt zaměřený na přírůstek svalové hmoty, její regeneraci a udržení. Obsahuje extrakt z Bulharského Tribulu, Leuzeu (beta-ekdysteron), extrakt z ginkga, l-arginin a extrakt z plodů černého pepře. Díky synergnímu působení těchto složek je Muscle Kick účinným produktem, který lze doporučit každému, kdo chce efektivně podpořit svalový růst.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Vemoherb Muscle Kick je produkt zaměřený na přírůstek svalové hmoty, její regeneraci a udržení. Obsahuje extrakt z Bulharského Tribulu, Leuzeu (beta-ekdysteron), extrakt z ginkga,l-arginin a extrakt z plodů černého pepře. Díky synergnímu působení těchto složek je Muscle Kick účinným produktem, který lze doporučit každému, kdo chce efektivně podpořit svalový růst.
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
  • Tvorbu svalové hmoty
  • Proteinovou syntézu, růstový hormon
  • Regeneraci svalové hmoty
  • Energii během tréninku
  • Celkovou fyzickou kondici

  

 
125 mg extraktu z rostliny Tribulus Terrestris pocházející z Bulharska je garancí skutečného účinku. Extrakt obsahuje 60 % furostanolového saponinu protodisocinu. Saponiny (z nichž protodioscin z Bulharského Tribulu má nejvyšší účinek) jsou látky související s produkcí hormonů, činností nervové soustavy a hormonální rovnováhou. Zatímco u mužů účinek saponiny souvisí s produkcí testosteronu, u žen jde o estrogen.
 
Leuzea Carthamoides
 
Účinná složka v extraktu Leuzey je 95% beta-ekdysteron. Jeho účinek souvisí s proteinovou syntézou a přírůstkem svalové hmoty, ale také s výdrží, celkovou fyzickou kondicí a centrální nervovou soustavou. Beta-ecdysteron se proto doporučuje užívat při delších fyzických výkonech jako podporu zajišťující fyzickou i psychickou stabilitu.
 
Ginkgo Biloba
 
Extrakt z listů ginkga je ceněn především pro účinky související s prouděním krve a kyslíku do mozku, ale také do svalů. Výsledkem je zlepšení fungování a regenerace. Ginkgo je také významným antioxidantem odstraňujícím odpadní látky. Díky tomu má vliv na regeneraci. Podporuje též činnost metabolismu.
 
 
Semi-esenciální kyselina l-arginin je produkována v těle, avšak pouze v malé míře, proto je třeba doplňovat ji při tréninku ve formě doplňků kvůli takzvané „svalové pumpě“.
Vlastnosti argininu souvisí s dusíkem, který je klíčovou součástí proteinové syntézy. Je prekurzorem oxidu dusíku, který je důležitý pro vazodilataci a zásobování svalů krví. Souvisí také s produkcí svalového růstového hormonu.
 
Extrakt z černého pepře
 
Některé studie naznačují, že aktivní složka černého pepře, piperine (extrakt v doplňku Muscle Kick je standardizován na 95 %), může významně zvyšovat absorpci ostatních látek.

 


DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 1 kapsli denně 3 krát denně. Výrobce uvádí 1-2 kapsle 3x denně.

 

Počet dávek v balení:

90 x 1 kapsle

 

SLOŽENÍ:

1 veganská kapsle obsahuje: 150 mg L-arginin, 125 mg extrakt Tribulus Terrestris (nadzemní části rostliny a plody) s obsahem 60 % furostanolového saponinu - determinovaného jako protodioscin, 125 mg maralí kořen (Leuzea carthamoides) (95 % beta-ekdysteronu), 80 mg extrakt z listů Ginkgo biloba (24 % ginkgoflavonových glykosidů), 5 mg extrakt z plodů černého pepře, zahušťovadlo maltodextrin, protispékavé látky fosforečnan vápenatý a stearan hořečnatý.
 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí a slunce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TZ Avatar autora | 25.3.2018
Zkusil jsem muscle kick přidat k tribulusu od vemoherbu, který používám běžně a cítím pozitivní změnu. Vemoherb prostě umí.
5
TM Avatar autora | 22.3.2018
Používám asi dva týdny a cítím se o poznání líp, uvidíme, jak se projeví dále.
Nevyplňujte toto pole:
KT Avatar autora 31.5.2019 22:23
Dobrý den, je nějaká ideální doba během dne, kdy by se měl Muscle Kick užívat?
Odpovědět
F Avatar autora 31.5.2019 22:24
Dobrý den, ideálně rozdělit do tří dávek - ráno, během dne a večer.
MM Avatar autora 22.5.2019 19:53
Dobrý den, odkud tento produkt prosím pochází?? Vidím na obalu azbuku...Rusko?
Odpovědět
F Avatar autora 22.5.2019 19:54
Dobrý den, Vemoherb je bulharská společnost.
RH Avatar autora 29.11.2018 19:43
Dobrý den, můžu muscel kick užívat, když už užívám kreatin a protein?
Odpovědět
F Avatar autora 29.11.2018 19:44
Dobrý den, ano, bez problémů můžete tyto produkty užívat společně.
HJ Avatar autora 19.9.2018 18:37
Dobrý den, kdybych si měl vybrat jeden z produktů Tribulus Terrestris nebo Muscle Kick, co byste mi raději doporučili?
Odpovědět
F Avatar autora 19.9.2018 18:41
Dobrý den, bohužel tohle není vůbec jednoduchá otázka. Velmi dobrá je ta kombinace obou. Samotný tribulus od Vemoherbu je u uživatelů velmi, velmi oblíbený. Muscle Kick je méně známý (jedná se o novější produkt), ale složení má zase komplexnější, obsahuje ale méně samotného tribulu. Bohužel tady budete muset sám na sobě otestovat, co Vám více sedí.
TV Avatar autora 16.7.2018 15:53
Dobrý den, mohu Muscle Kick užívat zároveň s bulharským tribulusem od stejného výrobce (modré balení)?
Odpovědět
F Avatar autora 16.7.2018 15:54
Dobrý den, ano, oba produkty můžete užívat současně. Vzhledem k tomu, že Muscle Kick obsahuje v meší míře tribulus také, tak můžete dávkování tribulusu dle toho snížit.

vemoherb_logo123

Bulharská společnost Vemo99 - specialista na vývoj a produkci standardizovaných, biologicky aktivních rostlinných extraktů, určených pro vrcholový sport. Všechny produkty jsou vyráběny v souladu s normami kvality ISO9001. Výrobní prostory a laboratoře jsou soustředěny ve dvou specializovaných jednotkách. Kneja - laboratoře pro produkci vysokoprocentních extraktů, Sofie - homogenizace a balení finálních produktů. Vlajkovou lodí celé značky je nejkvalitnější bulharský tribulus terrestrisAdresa: Vemo 99 LTD, 88 Rozhen Blvd., 1271 Sofia, Bulharsko. Exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.